انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حل مشکلات فنی و گزارش مشکلات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
سلام مجدد علی آقای عزیز
من این دو راه رو که فرمودید انجام دادم ولی مشکل حل نشد
Khansariha (226)
باید دید که شما اصلا بطور کلی پاسخی از سرور دریافت می کنید یا نه.
برای این کار، در پنجره ی cmd ، دستور ping دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را وارد کنید و کلید اینتر را فشار دهید
می بایست پاسخی بطور reply from ....... ..... .... ... TTL (من خلاصه نوشتم) بگیرید
این روش رو اجرا کنید ، ببینید چه جوابی میگیرید ؟!
اگر جوابی نگرفتید بمعنی عدم جوابگوئی سرور آپلود به شما میباشد . Khansariha (214)
درود بر مدیران زحمت کش سایت و عرض خدا قوت... Khansariha (8)

راستش از دیروز وقتی که از بخش آخرین ارسال ها تاپیک "صندوق نظرات و پیشنهادات" رو باز میکنم به جای اینکه آخرین صفحه باز بشه، میاد روز صفحه ی اول تاپیک و گاها هم آخرین ارسال نمایش داده نمیشه!
نمیدونم دوستان هم این مشکل رو دارند یا خیر...

خواهشمندم که بررسی بفرمائید... سپاس... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
دقیقا درست میگی دکتر جان . منم همین مشکل رو دیروز داشتم . ولی من وقتی میزدم بره صفحه آخر کلا هنگ میشد و در نهایت دست به دامن alt+ctrl+del میشدم Khansariha (8)
با سلام
من تازه عضو این انجمن شدم و با یه سری قوانین اشنا نیستم پس راهنماییم کنید
وقتی میخوام پ.خ به کاربران بدم با یان نوشته روبرو میشم
« شما نمی توانید از سیستم پیام خصوصی استفاده کنید. زیرا شما سهمیه اختصاصی خود برای ارسال 10 پیام در هر 24 ساعت را مصرف کرده اید. »
برای رفع مشکلش باید چیکار کنم
(2014-08-24 11:12 PM)nemesisprogram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من تازه عضو این انجمن شدم و با یه سری قوانین اشنا نیستم پس راهنماییم کنید
وقتی میخوام پ.خ به کاربران بدم با یان نوشته روبرو میشم
« شما نمی توانید از سیستم پیام خصوصی استفاده کنید. زیرا شما سهمیه اختصاصی خود برای ارسال 10 پیام در هر 24 ساعت را مصرف کرده اید. »
برای رفع مشکلش باید چیکار کنم

سلام خوش اومدین

همینطور که گفته شده شما در طی هر روز فقط میتونید 10 پیام خصوصی ارسال کنید ، راه حلش هم اینه که برای ارسال پیام صبر کنید تا محدودیت زمانیتون تموم بشه ، البته من خودم هم در ابتدای عضویتم این مشکل رو داشتم چون اول کار سوال ها زیاده ولی یه خورده که بگذره عادی میشه ، و اینکه شما میتونید سوال و صحبت مد نظرتون رو داخل تاپیک ها انجام بدید...

موفق باشدKhansariha (8)
سلام عزیزان چرا بعضی پست هایی رو که من مینویسم نمایش داده نمیشه ؟؟؟ مثلا تو تاپیک آذری ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-05 03:19 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان چرا بعضی پست هایی رو که من مینویسم نمایش داده نمیشه ؟؟؟ مثلا تو تاپیک آذری ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
من بررسی کردم و از نظر علائم خطوط مشکل داشت و نوشته شما جای گفته یکی دیگه نشسته و دوبار نیز سعی بر ارسال و تکرار شده بود که درستش کردم Khansariha (8)
باید دقت کنید وقتی دکمه نقل قول را میزنید کلمه (کات) خط از نقل قول قبلی را پاک و یا جا نندازید و حتما مطلب شما باید بعد از این علامت در نقل قول نوشته شود . فعلا Khansariha (8)
سلام به همگی دوستان
امروز صبح اومدیم وارد سایت بشیم دیدیم که سایت بالا نمیاد یک ضد حال حسابی خوردیم
که با زحمت مدیران الان دوباره فعال شد.
صبح تا تو خماری بودیم.
من که معتاد شدم
خییییییییییییییییلی خوب شد
این فروم واسه من مثل هوا شده
نباشه نیستم
Khansariha (48)
سلام به همه دوستان
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک مرجع