انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی خرید کیسه خواب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
(2014-10-13 08:45 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کیسه خواب که ادم خاطرجم باشه و تا منفی 15 درجه استفاده بشه معرفی کنید. مخصوصا کسایی که خودشون این تجربه داشتن و استفاده کردن
قیمت هم محبت کنید. کلا میشه با 400تومان همچین چیزی خرید. سوال بعدی این جنس گورتکس میشه بصورت خام و ندوخته خرید؟

با سلام
دوست گرامی معمولا دمایی که روی کیسه خواب نوشته میشه حداقل دمایی است که میشه تو کیسه خواب سالم به سر برد (سرما زده نشد) نه این که راحت خوابید. به نظر من برای انتخاب کیسه خواب زمستانه از فروشگاههای تخصصی کوهنوردی سراغ بگیرید . اگه وزن و حجم براتون مهم نباشه از کیسه خوابهای الیاف میتونید انتخاب کنید و در غیر اینصورت یا برای دما های پایینتر حتما باید از پر باشه (نه از این ارتشیها و نمیدونم مدل امریکا و ...)
الان مدتیه از قیمتها خبر ندارم ولی فکر کنم بشه با 400 کیسه خواب زمستونه خرید و توصیه من از محصولات مخصوص کوهنوردیه ولو چینی یا ایرانی با برند شناخته شده
در موردگورتکس اصلا تو دنیا پارچه بصورت گورتکس ساخته نمیشه بلکه بعضی از تولیدات آهار گورتکس میخورند و برای حفظ خاصیتشون نگهداری خاص لازم دارند ( مثل عدم شستشو یا عدم برخورد با مواد شیمیایی )
اگه کاربردتون را دقیقتر بگید بهتر میشه توضیح داد
دوستان عزیزم از این کیسه خواب هایی که دست فروش ها میارن و خیلی قیمت مناسب میدن کسی سراغ نداره ؟؟؟؟
قیمتشون هم از 100 شروع میکنن آخر سر به 15 هم میرسن خخخخ
ممنون از راهنمایی شما. از نظر حجم زیاد مهم نیست البته نه خیلی بزرگ جوری که بشه تا یه ساعت حملش کرد با بقیه وسایل و تا منفی 10 بشه راحت خوابید چون جایی که من میرم زمستونا تا 20 درجه هم زیر صفر میاد پس با منفی 10 میشه گذروند. الان یه کم حجم دارم که روش زده ماموت اگه اشتباه نکنم که نمیشه باهاش شب خوابید و بی فایده هسته. حالا اگه شما موردی سراغ دارین ممنونم مخصوصا اگه اسمشم بگین. من سالی دو یا سه بار استفاده میکنم ولی میخام خیالم راحت باشه.
سلام یه کیسه کمپ دیدم با قیمت 420هزار تومان و طرف میکه تا منفی 12 تحمل میکنی و تا منفی 5راحت میخابی و از نوع
مومیایی هست و اندازشم بد نیت. گفته پر داخلشه و لایه روشم ضد اب. دوستان اگه تجربه ای در این مورد دارن محبت
کنن تا اشتباه نکنم. البته نوع کمپ. مارک بدی نیست ولی بنده هیچ اطلاعی ازش ندارم. یاعلی
(2014-10-31 12:22 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه کیسه کمپ دیدم با قیمت 420هزار تومان و طرف میکه تا منفی 12 تحمل میکنی و تا منفی 5راحت میخابی و از نوع
مومیایی هست و اندازشم بد نیت. گفته پر داخلشه و لایه روشم ضد اب. دوستان اگه تجربه ای در این مورد دارن محبت
کنن تا اشتباه نکنم. البته نوع کمپ. مارک بدی نیست ولی بنده هیچ اطلاعی ازش ندارم. یاعلی

دوست گرامی مارک کمپ از برند های خوب و شناخته شده است فروشنده هم درست گفته دمای راحت خواب یه کیسه خواب با حداقل دمال قابل تحمل فرق داره که فکر کنم الان سه دما روی اون کیسه خواب نوشته شده باشه البته حدس من انه که اگه حداقل کیسه -12 باشه دمای راحت خواب 2+است و حداکثر+7 که باید ببینید برای استفادتون مناسب هست یا نه
همین الان داشتم سایت فروشگاه اینترنتی هم طناب را میدیدم که مدلهایی رو از کمپ و دیوتر و میلت داره که همگی بسیار شناخته شده هستند و میونید سریع عضو بشید و مدلها را ببینید . غیر از این تو بازار مارکهایی مثل کمپسور یا این مارکی که اصطلاحا بش کله گاوی میگند با درجه کیفیت پایینتر و قیمت پایینتر هم هست و برخی تولیدات داخلی هم برای استفاده های در حد خودش (از نظر حجم و وزن و تحمل دما) خوب جواب میده
دوستان مارک کمپ یا مارک دیوتر ؟البته سوال خیلی کلی هسته ولی بازم بین این دو شرکت کدومش
مورد قبولتره؟ ممنونم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع