انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی خرید کیسه خواب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
دوست عزیز (ناشناس unknown) اگر خواستید کل متن را دوباره ارسال کنید من پست قبلی شما را پاک یا براتون ویرایش میکنم .
(2012-01-05 11:23 AM)sattar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده یک پیشنهاد به مدیران محترم سایت دارم اگر امکان داره یک تاپیک با قابلیت تفکیک موضوع بنام تجهیزات شکار و کوهنوردی ایجاد کنید که بتوان آنجا تجهیزات را جدا از هم قرار داد و راجع به آن مطالب جمع آوری کرد تا کسانی که نیاز به یک تجهیز خاص دارند بتوانند سریعتر به ان دسترسی پیدا کنند مثل تاپیک مشاوره خرید که در آن میشه موضوع های مختلفی ایجاد کرد . چون تجهیزات شکار و کوهنوردی خیلی زیاد هست و با این سایت هم مرتبط هست البته این یک پیشنهاد است و دوستان باید نظر بدن
با سلام
دوست عزیز پیشنهاد خوب شما مورد تأییده و به زودی در بخش "طبیعت،حیات وحش و شکار" زیر بخشی با عنوان "تجهیزات شکار،کوهنوردی و کمپینگ" باز خواهد شد که دوستان میتونن انواع اقلام مربوط به این موضوع رو در تاپیکهای مختلف به بحث و بررسی بذارن.این تاپیک هم بصورت تخصصی به مباحث مربوط به کیسه خواب خواهد پرداخت و به "کیسه خواب" تغییر عنوان داده و در اون زیربخش دسته بندی و منتقل خواهد شد.
سپاس از حسن نظر شما
(2012-01-05 09:46 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-05 11:23 AM)sattar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده یک پیشنهاد به مدیران محترم سایت دارم اگر امکان داره یک تاپیک با قابلیت تفکیک موضوع بنام تجهیزات شکار و کوهنوردی ایجاد کنید که بتوان آنجا تجهیزات را جدا از هم قرار داد و راجع به آن مطالب جمع آوری کرد تا کسانی که نیاز به یک تجهیز خاص دارند بتوانند سریعتر به ان دسترسی پیدا کنند مثل تاپیک مشاوره خرید که در آن میشه موضوع های مختلفی ایجاد کرد . چون تجهیزات شکار و کوهنوردی خیلی زیاد هست و با این سایت هم مرتبط هست البته این یک پیشنهاد است و دوستان باید نظر بدن
با سلام
دوست عزیز پیشنهاد خوب شما مورد تأییده و به زودی در بخش "طبیعت،حیات وحش و شکار" زیر بخشی با عنوان "تجهیزات شکار،کوهنوردی و کمپینگ" باز خواهد شد که دوستان میتونن انواع اقلام مربوط به این موضوع رو در تاپیکهای مختلف به بحث و بررسی بذارن.این تاپیک هم بصورت تخصصی به مباحث مربوط به کیسه خواب خواهد پرداخت و به "کیسه خواب" تغییر عنوان داده و در اون زیربخش دسته بندی و منتقل خواهد شد.
سپاس از حسن نظر شما

ممنون از توجه شما
جا داره اینجا از زحمات بی دریغ شما دوستان که بدون هیچ چشم داشتی سعی می کنید که با راه اندازی و مدیریت چنین انجمنی خدمتی به هم وطنانتان کنید تشکر و قدر دانی کنیم
اجرتون با خداوند عظیم
دوست عزیز
انجام وظیفه است.
امیدوارم بتونیم با همکاری شما محیط خوبی برای تبادل نظر محیا کنیم
من یک کیسه خواب روز جمعه از عسلویه گرفتم مارک روش زده امریکا کیفیتش بد نیست ولی یه دوست دارم میگه هر وقت دیدی که روی یک جنس یا دستگا بزرگ حک کرده ساخت فلان کشور مهم مثل ژاپن ، آمریکا بدون که اصل نیست . تا حالا که حرفش درست بود ولی این کیسه خواب در مقایسه با دیگر کیسه خواب ها که دیدم و همچنین قیمتش که 33000 تومن شد به نظر خوب میاد البته من دو تا ازش می خواستم ولی یکی بیشتر از این نداشت اینم چند عکسش که براتون می ذارم
[تصویر: 1.jpg]
[تصویر: 2.jpg]
[تصویر: 3.jpg]
[تصویر: 4.jpg]
100./ ساخت چینه من اصل امریکایشو دارم ازش برات عکس میگذارم . Khansariha (8)
اگه جایی امتحانش کردید نتیجه رو به من بگو.
ببخشید نتیجه را بگید.
یه دونه از همینا رو من هم خریدم جالب اینجاست که بزرگ روش نوشته بود ساخت آلمان (جرمنی)
بعد که بردم خونه داداشم گفت این آلمانی نیست (حالا جالب اینجاست که ما ادعای زبانمون هم میشه)گفتم چرا گفت جرمنی با y ختم میشه نه با i
سلام
منم دوتا ازهمين هارو خريدم 30000Khansariha (8)
كيفيتشون متوسطه و چيني هستند
اصل آمركاييش رو هم دارم كه وقتي جمع ميشه نصف اينه و به راحتي بالاي كوله پشتي بسته ميشهKhansariha (256)
اگه يادم موند عكسشو ميزارم
با سلام من يه چادر 5 نفرن خوب دارم از اونهايي كه مهارهاي اون ضربدري وصل ميشه و تيكه تيكه در هم فرو ميره و 2 تا كيسه خواب . البته تقريبا 10 سال پيش گرفتم كه هنوز كاملا سالم هستند ولي ميدونم كه برخلاف بعضي گفته ها آمريكايي نيست و بسيار ازشون راضيم . دوستان در بازار بي در و پيكر ايران فكر نميكنم جنس خوبه آمريكايي يا اسراييلي اصل گير بياد مگر تكي و اون هم سفارشي ولي اگه خواستين كيسه خواب اصل مثلا اسراييلي ببينيد تا ملاكي براتون باشه بعضي از دوستان كه در اوايل جنگ بودن و از اين غنيمت ها گيرشون اومده دارن و ميشه از اونها سراغ گرفت.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع