انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حل مشکل لایت دوربین های سنتر و لیپرز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
دوستان و عزیزانی که با این مشکل مواجه هستند میتونند با بنده هماهنگ کنند و دوربین رو ارسال کنن تا براشون تعمیر کنم بصورت اساسی Khansariha (8)

البته دوستان لازم به ذکر هست تا جایی که امکان داره سعی میکنیم عدسی ها باز نشن Khansariha (214)

[تصویر: P1000186.jpg]

[تصویر: P1000194.jpg]

[تصویر: P1000195.jpg]
با اجازه مدیران بنده روش تعمیر این مشکل رو برا دوستان شرح میدم...Khansariha (8)

ابتدا دربپوش باطری را باز کرده وبعد باطری رو خارج میکنید...

سپس مهره نگه دارنده مدار دیمر نور رو باز میکنید. فقط حواستون رو جمع کنید که جهتش از کدوم طرفه که موقعی که بستین به جای لایت مثلا قرمز سبز روشن نشه!
مدار رو از نظر قطعی چک کنید که اشکالی نداشته باشه اگه عیب از این قسمت نبود میریم مرحله بعدی...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر 6 عدد پیچ را باز کرده و طبلک را به آرامی از جای خودش بلند کنید دقت کنید که سیم های لامپهای سبز و قرمز زیر تبلک لحیم شدن و اگه طبلک را بدون دقت و به سرعت از جای خود بلند کنید ممکنه سیمها از جای خود کنده شوند...

خوب الان تو این عکس میبینید که سیم سبز که مربوط به نور سبز هستش از جای خود کنده شده پس در نتیجه در این مورد مشکل از این قسمت بوده..

سیم یا سیمهای قطع شده را به دقت جای خود لحیم کرده و طبلک و بقیه قطعات را مثل قبل ببندید...Khansariha (256)

دوستان میتونید قبل باز کردن طبلک به سادگی از سلامت مدار دیمر اتمینان خاطر کنید...
ترتیب پلاریته های لایت دوربین به شکل زیر هستش و شما میتونی با اعمال ولتاژ 3 ولت یا با استفاده از باطری خودش این تست را انجام دهید..

پین وسط پلاریته مشترک تغزیه منفی هر دو لامپ
پین کناری کوتاه پلاریته مثبت وتغزیه لامپ سبز
پین کناری بلند پلاریته مثبت وتغزیه لامپ قرمز
باریک الله آقا امیر عزیز Khansariha (48)
این شد یه آموزش و تعمیر حسابی از لایتهای دوربین Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بنظرتون اقا امیر اینکار چقدر هزینه برمیداره ؟ Khansariha (256)
(2012-08-27 02:36 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باریک الله آقا امیر عزیز Khansariha (48)
این شد یه آموزش و تعمیر حسابی از لایتهای دوربین Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بنظرتون اقا امیر اینکار چقدر هزینه برمیداره ؟ Khansariha (256)
خاهش میکنم علی آقاKhansariha (8)
خرج آنچنانی نداره فقط نیاز به یه هویه و سیم لحیم و چندتا ابزار کوچک مثل پیچ گشتی 4سو ریز داره که اونم همه جا گیر میاد...فقط ضرافت و دقت در کار مهمه.....Khansariha (214)
واقعا اموزش بسیار خوبی بود.
هیچ احتیاجی هم به باز کردن عدسی ها نبودKhansariha (214)Khansariha (8)
بابت آموزش تشکر میکنم.
لطفا عکس ابزاری که باهاش این قسمت رو باز کزدی بزار...

[تصویر: 13460618721.jpg]
(2012-08-29 06:45 PM)Moien.A نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا عکس ابزاری که باهاش این قسمت رو باز کزدی بزار...

نياز به ابزار خاصي نداره فقط لازمه اين مهره رو يه جوري بر خلاف جهت عقربه هاي ساعت بچرخوني كه شل شه بعد بقيش رو با دست هم ميتوني بچرخونيش تا كامل باز شه مهره سفت نيست و به راحتي باز ميشه...

حالا شما ميتوني مثلا با دوتا ميخ كه داخل شيار مهره بره بازش كنيد...
من خودم با سر پنس بازش كردم..
[تصویر: 38612_1312465396.jpg]
این تعمیر برای مشکل روشن خاموش شدن لایت هست. با مشکل پخش شدن نور در اطراف ریتایکل چیکار کنیم؟این مشکلو چطور میشه حل کرد؟

در ضمن دوستانی که دست به تعمیر شدن آیا واقعا ریتایکل سنتر حک هست؟؟؟
مرسیKhansariha (8)
(2012-08-29 07:56 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تعمیر برای مشکل روشن خاموش شدن لایت هست. با مشکل پخش شدن نور در اطراف ریتایکل چیکار کنیم؟این مشکلو چطور میشه حل کرد؟

در ضمن دوستانی که دست به تعمیر شدن آیا واقعا ریتایکل سنتر حک هست؟؟؟
مرسیKhansariha (8)

برا رفع مشکل پخش شدن نور چراغ باید عدسی ها باز شوند که من توصیه نمیکنم....
در ضمن ریتایکل کلیه دوربینهای سنتر و لیپرز موجود در بازار سیمی هستن....
نه امیر جون مال لیپرز ریتایکلش بنظر من سیمی نیست اگر موقعی که لایت قرمز را روشن کنید بوضوح تراشه اطراف و روی شیشه عدسی حالت خاصی تراشه شده که بنظر من نشانه حکی هست (یک احتمال) حداقل میتونه این تراشه و یا حک روی یک پرده نازک هم معنی بده شاید مانند لایه های چسبی محافظ روی صفحه موبایل باشه Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع