انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حل مشکل لایت دوربین های سنتر و لیپرز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
دوست عزیز یک موضوع را یکجا بیشتر ارسال نکنید
در ضمن این موضوع به این تاپیک و لایت دوربین (چراغ بعلاوه) که ارتباطی نداره بهتره تاپیکهای بستن دوربین را مطالعه بفرمائید . ممنون
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)دوربین تفنگم را بازکردم سیم لامپ از محل اتصال به شیشه شکست!!Khansariha (367) لامپ یدک پیدا میشه ؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام

دوربین گامو 3-9*40 گرفتم، برای رنجر 1100
متاسفانه لگدش زیاده
هنوز 200 ساچمه باهاش نزدم که پایه چراغ دوربین لق شده
این لق شدگی رو چطوری اصلاح کنم؟ احساس میکنم این لق شدگی در حال زیاد شدن هست
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
(2016-04-03 11:59 AM)ahmadkhabir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوربین گامو 3-9*40 گرفتم، برای رنجر 1100
متاسفانه لگدش زیاده
هنوز 200 ساچمه باهاش نزدم که پایه چراغ دوربین لق شده
این لق شدگی رو چطوری اصلاح کنم؟ احساس میکنم این لق شدگی در حال زیاد شدن هست
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

خیلی ممنون از پاسخها!Khansariha (35)

طبق پست اول این تایپیک (از نوسنده اش کمال تشکر رو دارم)، دوربین رو باز کردم، چهارتا پیچ کوچیک داشته که این پیچها خیلی شل شده بودند و با سفت کردنشون، مشکل حل شد، البته اگه این پیچها رو زیادی سفت میکردم دیگه پایه چراغ دوربین دیگه اصلا پیچ نمیخورد

Khansariha (8)
سلام ب همگی خسته نباشید..من دوربینم سنتر ۴.۱۶.۴۰ هستش ی مشگلی دارم این ک رنگ های لایت دوربین خوبه سالمم هست فقط پیچ ک روشن کنم لایت ها رو خیلی سفت شده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید..Khansariha (226)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع