انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی CZ SLAVIA 631 LUX
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
طبق قولی که داده بودم عکسهایی از این تفنگ رو می ذارم انشا... روز جمعه هم اگه فرصتی شد چند تا گروپ با مگسک از 10 متری با ساچمه های مختلف قرار میدم.
قوطی تفنگ
[تصویر: IMG_0557.jpg]

نمای کلی

[تصویر: IMG_0560.jpg]

کالیبر و مکانیزم شکستن لوله

[تصویر: IMG_0561.jpg]

ریل دوربین و ضامن

[تصویر: IMG_0562.jpg]

کشور سازنده

[تصویر: IMG_0563.jpg]

سیستم نشانه روی و مگسک

[تصویر: IMG_0567.jpg]
[تصویر: IMG_0569.jpg]

قسمت ماشه

[تصویر: IMG_0573.jpg]
[تصویر: IMG_0574.jpg]

با تستهایی که با تعدادی از دوستان انجام دادیم همه به دقیق بودن این اسلحه و لگد و صدای کمش اذعان داشتند ولی خوب باید یک گروپ استاندارد ازش گرفته بشه ولی در کل من ازش راضی هستم
خيلي زيباست
ميشه مقداري هم در مورد مشخصات ظاهري اين تفنگ توضيح بدي؟
مثلا طول كلي تفنگ - وزنش- طول لوله كه به نظر خيلي بلند مياد و سرعت شليك و ...توضيح بدين
ضمنا اگه ممكنه قيمت خريدشم بگين
ممنون
طول اسلجه 116 سانتی متر
طول لوله 53 سانتی متر
تعداد خان 10
وزن 3.1 کیلوگرم
سرعت ساچمه 170 m/s
قدرت هم 7-8 ژول ولی تو کاتالوگ تا حداکثر 12 ژول هم نوشته (بسته به نوع ساچمه ) که همین 7 ژولش هم برای من زیاده
نیروی لازم برای مسلح کردن هم خیلی کمه
قیمت 215 خود اسلحه به دلیل ویترینی بودنلا تخفیف از سمسار زاده گرفتم که مقدار کمی هم هزینه ارسال شد جالبش اینه که برچسب قیمتی رو که آقای سمسار زاده فراموش کرده بودند از روی تقنگ بکنند 205 هزار نوشته بودند و حالا برای من تخفیف هم داده بودند که بالاخره تو ایرانیم و این چیزا طبیعی هستش
الماس نوع 630 رو که مدل پایه است رو 210 قیمت داده بود
و نوع 634 رو که قدرت 16 ژول داره رو 238 که متاسفانه تموم شده بود و من شانس آوردم که یکی تو اصفهان پیدا کردم
و جا داره از آقا سهراب هم بابت اعتمادسازی تشکر ویژه داشته باشم
اگه انشا... از نزدیک دیداری داشتیم اسلحه رو میتونید خودتون تست کنید و قابل شما رو هم نداره
با سلام
ممنون از معرفی این سلاح
در تاپیک معرفی محصولات الماس به مشخصات کلی همه محصولات CZ پرداخته شد.
در خصوص سهولت شارژ(شکستن لوله) باید توضیحی خدمت دوستان عرض کنم.این موضوع مستقیما به فنر و بالتبع قدرت سلاح بستگی داره.به نظر میاد با توجه به کیفیت ساخت،این سلاح قابلیت تیون خوبی با تغییر فنر داشته باشه.
در این راستا طی صحبتی که با شرکت الماس در نمایشگاه داشتیم قرار بر این شد که امکان تغییرات فنر و افزایش قدرت از سمت کارخانه سازنده بصورت محصول سفارشی مورد بررسی قرار بگیره که اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام میشه
یک ایرادی که در این مدل دیدم اینه که ضامن شکستن لوله بسیار حساسه و اگر درست ازش استفاده نکنید و فشار غیرمتعارف و غیر اصولی بهش بیارین گیر میکنه.
با سلام
دوست عزیز مبارک باشه انتخاب درست و منطقی کردید
خود منهم قرار بود همین مدل رو در نمایشگاه از شرکت الماس بخرم
که متاسفانه روز اخر علی رغم مراجعه حضوری در برق مواجه شدم با این مسئله که یک بچه سمج به زور گریه مسولین الماس رو وادار کرده بود این مدل رو بهش بفروشند
خخخخKhansariha (214) و به ما نرسید
اما همونطور که سعید عزیز فرمودن با توجه به کیفیت بسیار بالای فولاد به کار رفته در این سلاح های فنری cz براحتی امکان بکار گیری فنر های قویتر درش هست و
ظاهرا شرکت سازنده به دلیل محدودیت ژول در کشور مبدا امکهان تولید با فنر قویتر رو نداره
که طی صحبتی که با نماینده شرکت الماس که نماینده cz در ایران رو دارن انجام دادیم قرار شد پیگیری کنند و بتونند فنر قویتر رو به صورت پک در کنار اسلحه ارایه کنند
و حتی ممکنه بشه تغیراتی در قنداق داد

در خصوص قفل لوله این مدل هم علی رغم اینکه کمی حساس به نظر میرسه من خودم وجود این قفل رو خیلی مفید میدونم چون به عینه در وایرخ 35 دیدم که وجود چنین قفلهای بعد از 4 سال کار کردن هم باعث میشه لوله بدون لقی درست سر جای اول بسته بشه
در کل تفنگ خوبی خریدید و مبارک باشه
امروز کمی فرصت شد تا یک گروپ کوچولو با ساچمه های مختلف البته با مگسک و ایستاده و نیمه ساپورت از این اسلحه بگیرم
حالا اگه کیفیت بالا نیست ببخشید و امکانات هم خیلی کم بود

گروپ فاصله کمتر از 8 متر چون بالاخره تو حیاط محدودیت فاصله داریم
تعداد شلیک 5 ساچمه از هر نوع که شامل gamo expander,gamo hunter,gamo match , diabolo H/N
به غیر از expander بقیه بهتر بنظر می رسند
[تصویر: IMG_0602.jpg]

نفوذ داخل چوب که ظاهرا expander بهتر عمل کرده

[تصویر: IMG_0603.jpg]

جای ساچمه ها رو دیوار که نمیدونم کدوم مدل بود

[تصویر: IMG_0605.jpg]

و اما دلیل فروش PCP HATSAN AT44-S10
لطفا به محل برخورد با دیوار دقت کنید

[تصویر: IMG_0607.jpg]

از گروپ تک تک ساچمه ها عکس گرفتم اگه نیازی بود بفرمایید اونها رو هم قرار میدم
خیلی عالی بود.
مهمترین خصوصیت این اسلحه دقتش و وزن سبکش هست.
من همیشه میگم باید به نیاز توجه کرد و بعد خرید کرد.
خرید یه اسلحه 100 ژولی وقتی کاربردی برای آدم نداشته باشه پول حروم کردن اما خرید یه اسلحه 10 ،15 ژولی وقتی به کار میاد بهترین خرید هست.
به نظرم ما باید بیشتر به این فرهنگ دقت کنیم.الان این دوست عزیزمون با توجه به نیازش و کاربردش رفته هاستان ای تی 44 با اون قدرت را فروخته و یه اسلحه با یک پنجم قدرت هاتسان خریده این یعنی توجه به نیاز.
من خودم دیانا 470 با توجه به اینکه خیلی خیلی دوسش داشتم و از زیبایش بسیار لذت می بردم فقط و فقط به خاطر عدم نیاز فروختمش و یه وایرخ 35 به همت سهیل عزیز تهیه کردم و الان بسیار راضی هستم.

در خصوص گروپ ها واقعا عالی شده فقط ای کاش فاصله حداقل 10 متر می گرفتین که استاندارد میشد.البته متوجه محدودیت مکانی هستم.Khansariha (8)
ظاهر این سلاح بسیار با کیفیت نشون میده و قیمتش هم واقعا مناسبهKhansariha (8)
(2011-12-06 07:20 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی عالی بود.
مهمترین خصوصیت این اسلحه دقتش و وزن سبکش هست.
من همیشه میگم باید به نیاز توجه کرد و بعد خرید کرد.
خرید یه اسلحه 100 ژولی وقتی کاربردی برای آدم نداشته باشه پول حروم کردن اما خرید یه اسلحه 10 ،15 ژولی وقتی به کار میاد بهترین خرید هست.
به نظرم ما باید بیشتر به این فرهنگ دقت کنیم.الان این دوست عزیزمون با توجه به نیازش و کاربردش رفته هاستان ای تی 44 با اون قدرت را فروخته و یه اسلحه با یک پنجم قدرت هاتسان خریده این یعنی توجه به نیاز.
من خودم دیانا 470 با توجه به اینکه خیلی خیلی دوسش داشتم و از زیبایش بسیار لذت می بردم فقط و فقط به خاطر عدم نیاز فروختمش و یه وایرخ 35 به همت سهیل عزیز تهیه کردم و الان بسیار راضی هستم.

در خصوص گروپ ها واقعا عالی شده فقط ای کاش فاصله حداقل 10 متر می گرفتین که استاندارد میشد.البته متوجه محدودیت مکانی هستم.Khansariha (8)

برعکسشم هست:
خرید یه اسلحه 10 ژولی وقتی کاربردی برای آدم نداشته باشه پول حروم کردنه اما خرید یه اسلحه 100 ژولی وقتی به کار میاد بهترین خرید هست!
اصولا کسی که به صورت حرفه ای وارد یک زمینه ای میشه سعی میکنه برای هر کاربرد یک سلاح داشته باشه مگه اینکه مشکل بودجه داشته باشه یا اینکه کاربردش کاملا ثابت و مشخص باشه.
کسی که میخواد خرگوش را از 100 متر بزنه نمیتونه با همون تفنگ توی حیاط خونه گروپ بگیره.(مگه اینکه ولوم تنظیم قدرت داشته باشه!!!!)
Khansariha (214)
خوب هرکسی برای خرید باید فاکتورهای که موردنیازش هست رو در نظر بگیره و بعد خرید کنه . Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع