انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نمايشگاه پليس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با اجازه مديران محترم
نمايشگاه پليس از تاريخ چهارم الي هفتم مهر فكر مي كنم در محل مصلي بزرگ تهران برگزار مي گردد.بازديد از اين نمايشگاه خالي از لطف نيست.سالهاي گذشته انواع اسلحه هاي ساخت داخل و وارداتي (شكاري و انتظامي)به نمايش گذاشته شده بود.
اقا خوشبحالتون میرید میبینید و لذتش رو میبرید فقط خواهش میکنم عکس بگیرید همینجا بذارید تا ما هم بی نصیب نمونیم Khansariha (8)
شما هم تشريف بياريد،اينجا يه كلبه خرابه اي هست برادر.عكس هم اگر گير ندن،چشم.
خیال همه اونهایی که نمی تونن برن جمع باشه یه گزارش تصویری میزارم انگاری خودتون اونجا رفتین نمایشگاه پارسال از بس از جزییات عکس می گرفتم تو غرفه صنایع دفاع بهم مشکوک شده بودن . اما بازم خیالتون جمع دست خالی برنمی گردم مهمترین اونهارو رزواوشن کم میکنم میزارم مابقی با رزولوشن اصلیش یه لینک مستقیم میزارم واسه دانلودش
ممنون داداشی برای این نمایشگاه که گمون نکنم خیلی از بچه ها پابشن بیان تهران ولی برای نمایشگاه شکار که گمونم آبان باشه تعداد بیشتری از بچه ها جمع میشن امیدوارم من هم بتونم بیام و دوستان رو از نزدیک ببینمKhansariha (8)
طبق قولی که داده بودم واسه ارائه گزارش نمایشگاه بعد بازدید از نمایشگاه عکس هارو اول مرتب و بعدش حجم اونهارو کم کردم تا لود صفحه واسه دوستان مشکل نشه و اما اهم اخبار:
روز دوم نمایشگاه واسه بازدید رفتم و همین اول بگم اونهایی که نتونستن برن اصلا غصه نخورن چون غیر غرفه اسلحه و مهمات و جنگ افزارسازی چیز جالب دیگه ایی نداشت و اما نکات جالب و خاص نمایشگاه IPAS2011
1-ارائه سری جدید نخجیر 3 در 2 مدل جدید
2- امکان سفارش نخجیر 3 در کالیبر 57×8 در هنگام ارائه حواله(البته سالهای قبل اداعا می کردن در 3 کالیبر 7.92 و 06-30 و 270 ارائه میشه که من ندیدم )
3-ارائه دوربین های شرکت zeiss توسط یک شرکت ایرانی در یکی از غرفه ها
4-نمایش یک ابر چراغ قوه به ارزش 3,500,000 تومان
5-غرفه زوبیین تو محوطه نمایشگاه که بهتر بود یا اصلا شرکت نمی کرد یا نمایشگاه یه خورده جدی تر می گرفت .
و حالا مشروح اخبار :

دکور جدید غرفه جنگ افزار سازی واسه کسانی که می خواستن عکس بگیرن واقعا دردسر ساز شده بود چون پوشش شفافی که رو قفسه ها گذاشتن یا باعث انعکاس نور فلاش می شد یا اگه می خواستی بدونه فلاش عکس بگیری که تو تصویر فقط لک هایی که اثر دست گذاشته بود می افتاد یه لحظاتی مسئولین غرفه نه که داشتم تمیزشون می کردم فکر کردن از بخش نظافتم !

اول از همه تصویر سری جدید نخجیر 3 البته زیبایی کنده کاری رویه قبضه و قنداق اصلا تو این عکس ها پیدا نیست

[تصویر: P1060595.jpg]

[تصویر: P1060574.jpg]

[تصویر: P1060575.jpg]

[تصویر: P1060577.jpg]

[تصویر: P1060580.jpg]

[تصویر: P1060583.jpg]

[تصویر: P1060584.jpg]

مطلبی بعدی مربوط به یک فوق دور زن جدید بنام تکتاب
کالیبر : 20*168 MM مهمات توپ ولکان
برد موثر 2000 متر
سرعت دهانه لوله 1000 متر
وزن 22 کیلو گرم
طول لوله 127 سانتیمتر
والا از هرکی ما تو این غرفه در مورد دقت این اسلحه پرسیدیم یه چیز می گفتن خیلی خوبه به هر کی میگفتم دقتش چند MOA هست یه جوری نگام می کرد انگار تو دلش فکر میکرد بهش حرف بدی زدم Khansariha (258)

[تصویر: P1060564.jpg]

[تصویر: P1060566.jpg]

[تصویر: P1060569.jpg]

یه اسلحه قوق العاده از شرکت BERETTA بود که طبق معمول از قیمت و مشخصات اطلاعی نداشتن

[تصویر: P1060586.jpg]

یه دستگاه ATV 500 CC با یه سری تجهیزات رادیویی و ارتباطی و مکانیابی و برخی تجهیزات اطفا حریق مجهز شده بود

[تصویر: P1060600.jpg]

[تصویر: P1060603.jpg]

[تصویر: P1060609.jpg]

اینم یه دوربین که بنظر روسی میاد که من چیز زیادی ازش نمی دونم

[تصویر: P1060553.jpg]

[تصویر: P1060558.jpg]

اینم دوربین های شرکت ZEISS که تو نمایشگاه حاضر بود یه مدل دوربین 2 چشمی مجهز به رنجفایندر بود به ارزش 4 میلیون!!!!

[تصویر: P1060613.jpg]

[تصویر: P1060614.jpg]

[تصویر: P1060620.jpg]

[تصویر: P1060622.jpg]

[تصویر: P1060626.jpg]

[تصویر: P1060625.jpg]

[تصویر: P1060628.jpg]

[تصویر: P1060630.jpg]

[تصویر: P1060631.jpg]

[تصویر: P1060632.jpg]

[تصویر: P1060634.jpg]

[تصویر: P1060639.jpg]

[تصویر: P1060641.jpg]

[تصویر: P1060647.jpg]

و اما یکی از عجیب ترین تجهیزات حاضر همون چراغ قوه 3.5 میلیون تومنی
این محصول ماله یه شرکت که تجهیزات اطفا حریق ارائه می کرد آورده بود ساخت کشور چک بود با لامپ زنون واقعی . من اول قیمتشو باور نکردم اما تو سایت ebay به قیمت 2000 خورده ای دلار فروخته میشه !!!!! اما برخی از مشخصاتش:
توان مصرفی : 50 یا 35 وات
میزان نور : 5300 انس لومن !!!!(واسه مقایسه میگم یه لامپ اسرام 100 وات رشته ایی اصل 1100 انسی لومن نور داره)
مسافت قابل مشاهده واقعی برای 35 وات 850 متر و 50 وات 1000 متر!!!!!!
ضد آب تا عمق : 50 متر ( خیلیههههههه)
وزن : نزدیک به 2 کیلوگرم

[تصویر: P1060664.jpg]

[تصویر: Untitled.png]

چون تو هر پست نمیشد بیشتر از 10 تا عکس گذاشت مجبور شدم تو 4 تا پست مطالب بگذارم. وای مردم تو زندگیم اینقدر تایپ نکرده بودم!
Khansariha (8)Khansariha (8)ممنون at group جان واقعا عالی بود.
دست شما درد نکنه واقعا زحمت کشیدین Khansariha (8)
با تشکر فراوان از شما بابت گزارشتون ، خیلی زحمت کشیدین.
Khansariha (8)
با سلام
ممنون از AT-GROUP عزیز که حق مطلب رو ادا کردن.
بنده هم آخر وقت روز چهارشنبه به همراه علی آقا برا بازدید از این نمایشگاه رفتیم.در مورد کیفیت نمایشگاه حرفی نمیتونم بزنم چون نمایشگاههای قبل رو ندیده بودم که بتونم قیاس کنم.
بازدید از غرفه جنگ افزار سازی خیلی مفید بود خصوصا از اطلاعات تخصصی و تجربیات علی اقا استفاده میکردیم.تعدادی هم عکس گرفتیم اما به همون دلیل که قبلا بهش اشاره شد(شیشه روی ویترین)کیفیت عکسها زیاد جالب از اب در نیومد.نکته حائز اهمیت کم اطلاعی و اطلاعات کلیشه ای برخی غرفه داران جنگ افزار سازی از جزئیات تجهیزات به نمایش گذاشته شده بود.
اون ATV 500 cc به نوعی خودرو فرماندهی در شرایط ویژه و یا رله مخابراتی بود.ضمنا یک نمونه از عینک دودی مدل revision که اقا مهرداد تو سایت عرضه کردن هم توی یکی از ویترینها رویت شد.(حالا چرا اونجا بود و چه ربطی به نمایشگاه داشت خدا میدونه)
ما خیلی دنبال غرفه اپتیک اصفهان بودیم که جاش خالی بود.
نماینده اصلی عینکهای ray banهم زیارت کردیم که انگار فقط اومده بود با سازمانها و ارگانها قرارداد عمده ببنده.
دوربینهای زایس هم جالب توجه بود.خصوصا یکیش که به قدری شفاف بود که خیلی مناسب کار ما به نظر رسید ولی وقتی بحث قیمت شد،رقم 3600000 برق از سرمون پروند.جالب بود که وقتی ازش استفاده کردیم از تیوب دوربین تنها یک باند چند میلیمتری دیده میشد و تصویر بسیار شفاف و وسیع بود.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع