انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نمايشگاه پليس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
ATGroup دستت درد نکنه من چون ماموریت بودم ونتونستم بیام خیلی دلخور بودم ولی با این گزارشی که مثل حرفه ای ها داده بودی خیلی لذت بردم . Khansariha (48)
انشا الله گزارش بعدی شما از نمایشگاه های خارجی باشد . Khansariha (256) موفق باشید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ممنون از همه عزیزان که منو مرد لطف خودشون قرار دادن فقط 2 نکته از نمایشگاه که یادم رفت بگم:
1- قیمت سلاح های قابل ارائه امسال کاهش پیدا کرده خصوصا 2 لول بایکال و اکار که حدود 300 هزار تومن کاهش قیمت داشتن
2-از همه عجیبتر این بود که توی یه بخش از غرفه اسلحه و مهمات یه تعداد تفنگ و لوازم پینت بال نماش دادن منم پرسیدم اینهارو شما برای فروش دارین؟
می دونید چی گفتن : نه آقا اینها لوازم نظامیه منو میگی موندم چی بگم هر چی میگم اخه پینت بال واسه تو باشگاهه از کی تا حالا نظامی شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میگفت ما واسه عملیات ضد شورش استفاده میکنیم . به زور جلوی خودمو گرفتم دیگه قضاوت با خودتون شاید من اطلاعاتم کم باشه
با سلام
در کل امیدوارم دوستانی که این نمایشگاه اومدن دکور و ویترینا رو به یاد داشته باشن چون همینا رو میارن تو نمایشگاه شکار و تیراندازی خودمون.(چون پارسال هم همینا رو اورده بودن)
در مورد دوم من تو نمایشگاه پارسال این سوال رو از متصدی غرفه پرسیدم گفتن این سلاحهای پینت بال تنها به باشگاهها فروخته میشه.(پس مشکل تو متصدی پاسخگویی غرفه بوده که قبلا هم به غیرمطلع بودنشون اشاره کردم) و البته حرفی که زده همچین بی راه هم نبوده.چون پلیسهای ضد شورش برای علامتگذاری افراد خاصی که باید بازداشت بشن از این گلوله های رنگی پینت بال استفاده میکنن.وقتی طرف علامتگذاری رنگی شد هر پلیسی دیدش به راحتی شناسایی و بازداشت خواهد کرد.
می دونید چی گفتن : نه آقا اینها لوازم نظامیه منو میگی موندم چی بگم هر چی میگم اخه پینت بال واسه تو باشگاهه از کی تا حالا نظامی شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میگفت ما واسه عملیات ضد شورش استفاده میکنیم . به زور جلوی خودمو گرفتم دیگه قضاوت با خودتون شاید من اطلاعاتم کم باشه
درست گفتن بهترين گزينه براي سركوب بدون خون ريزي هست.اگه پينت بازي كرده باشين ضربه اي كه گلولش بعد از برخورد ايجاد ميكنه بسيار دردناكه ، حالا اگه لباس مخصوص نپوشيده باشيد
باعث خون مردگي شديد ميشه!!!!
البته بايد اضافه كنم اسلحه هاي پينتي رو كه پليس استفاده ميكنه از لحاظ قدرت پرتاب برابر با دوربين دار wood ball هست. كه هم قدرت بالايي داره هم بسيار سنگين تر هست.

درست گفتن بهترين گزينه براي سركوب بدون خون ريزي هست.اگه پينت بازي كرده باشين ضربه اي كه گلولش بعد از برخورد ايجاد ميكنه بسيار دردناكه ، حالا اگه لباس مخصوص نپوشيده باشيد
باعث خون مردگي شديد ميشه!!!!
البته بايد اضافه كنم اسلحه هاي پينتي رو كه پليس استفاده ميكنه از لحاظ قدرت پرتاب برابر با دوربين دار wood ball هست. كه هم قدرت بالايي داره هم بسيار سنگين تر هست.
نمایش گاه پلیس 3تا6مهر در مصلا برگزار میشه.(البته دقیقا نمیدانم)
گفتم دوباره بگم یه وقت دوستان جا نمانند.Khansariha (8)
نمایشگاه پلیس از 3الی6 مهر ماه سال 91 و از ساعت 9:30 تا 18.یعنی پس فردا
در مصلی برگزار میشود.Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع