انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از Evanix Rainstorm
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
اینهم لینکی در خصوص رین عزیز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
[تصویر: RainStormStats3.jpg]
[تصویر: images.jpeg]
علی جان عکس مشخص نیست شما بعد از اپلود باید روی گزینه افزودن تصویر کیلیک کنی و بعد لینک عکس اپلود شده رو قرار بدی Khansariha (8)
نقل قول :فاصله 20 متر
تعداد شلیک 5
ساچمه کراسمن هیوی
هااااا
5 شليك خورده يه جا؟؟؟؟؟
من خيلي خيلي از دوستان عذر ميخوام اما توي سايت پيراميد با تير فينالي مچ و تفنگ مسابقه اي ارآرمز با تفنگي كه به پايه بسته شده بود توي ده متر گروپي به اندازه قطر يه تير گرفت اونهم در شرايط عالي!! اينكه در فاصله 20 متري اونهم با تير غير مسابقه اي و تفنگ غير مسابقه اي همچين گروپي گرفته براي مخ من زيادي گيج كننده ست!!!اين گروپ رو فكر نكنم دقيقترين تفنگهاي بادي مسابقه اي هم بتونن بگيرن!!براي من كه قبولش مشكله اين شليك جاي چند تير باشه و اونم از فاصله 20 متري!
Khansariha (226)Khansariha (226) عجبKhansariha (226)Khansariha (226) دادشی افت فشار باد نداشت تفنگت که در حد نیم میلیمتر هم 5 شلیک شما دقیق در یک مرکز خورده؟ و یا به عبارتی ساچمه روی ساچمه خورده.؟ در صورت امکان یک عکس با کیفیت بالا بگذارید. چون بنظرم 2 شلیک میاید. ممنون. شرمنده یک وقت دلگیر نشوی چون عکس شما وضوح کمی دارد
آقا !!شايد از 5 تيري كه شليك شده چهار تاي ديگه پرت و پلا زده؟!و اصلا به كاغذ نخورده؟!يا اصلا تيري تو خشاب نبوده كه شليك بشه!
اگه يكم دقيقتر به تصويري كه آقا مسيح عزيز زحمتشو كشيده نگاه كنيد ميبينيد با اون تجهيزات و مكانيزم در اون شرايط به گروپ
5 ميليمتر با بيمن كودياك رسيدن يا با جي اس بي اگزكت و يون جين گروپ 7 ميليمتري اونهم در 10 متري!!!!!و انگشتي هم دركار نيست كه لرزش داشته باشه!
فقط اينو اضافه كنم كه اين 5 يا 7 ميليمتري كه گفته شد CTC هست يعني مركز تير تا مركز تير كه در مورد 5 ميليمتري ميشه 10 ميليمتر قطر بيروني گروپ حالا خورده هاشو نديد بگيريم
در 20 متري اين گروپ ميشه يك سانت CTC و قطر بيرونيش ميشه 15.5 ميليمتر!!!اونوقت مگه ممكنه گروپ تير صفر داشته باشيم؟يعني همه تيرها از جاي تير قبلي بيرون رفته باشن؟!!!اين تفنگ براي مسابقات المپيك هم زياديه!!!
درسته ما با تفنگ بادي چيني و تيركمون لاستيكي بزرگ شديم اما اينقدر ديگه از مرحله پرت نيستيم باور كنيد.
در تيراندازي تو باشگاه زماني كه در سيبل دو ساچمه رو هم بخورند براي تشخيص بايد ساچمه از سوراخ رد بشه ولي اگه رد نشد يعني فقط يك ساچمه از سوراخ رد شده . بنظر من هم قبول اين گروپ سخته حالا منتظر توضيح بيشتر ايشان هستيم. Khansariha (8)
علی جان میتونید به دوستان توضیح بدید برای منهم یکم قبول کردنش سخته ولی خوب قضاوت نمیکنم Khansariha (8)
(2011-10-30 08:31 PM)homayonfar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: photo0130]
فاصله 20 متر
تعداد شلیک 5
ساچمه کراسمن هیوی
اون نقطه زرد رنگ هم لپه هستش

دوست عزیز من هم با نظر دوستان دیگه موافقم و امکان تیر رو تیر را در حد صفر میدونم ولی بنظرم در عکس نکته ای هست که در گفتار شما بهش خوب اشاره نشده و آن اینه که این تیرها اولا روی هم نیست و برای تشخیص تعداد احتمالی شلیکها میبایست یک عکس با کیفیت بهتری قرار بگیره تا بشه درست حدس و یا نظر داد .
اگر محبت کنید یک عکس از محل برخورد با حالت میکرو (بهترین وضعیت عکس گرفتن در فاصله نزدیک) بگیرید بنظرم خیلی بهتر خواهد بود . ممنون از شما Khansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
لینک مرجع