انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از Evanix Rainstorm
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
با سلام خدمت دوستان عزیز

ضمن تشکر از کلیه عزیزانی که اطلاعات مفیدی در اینجا گذاشته اند ، من تقریبا تمام 25 صفحه این تاپیک را خواندم تقریبا 90 درصد پستها در مورد مزایا و خوبی تفنگ صحبت شده ، من هم اخیرا یک رین استورم خریدم که همان هفته اول یکی از خشابها کلا از کار افتاد و دومی هم با گیر کردن مداوم بلایی سرم اورد که از خیر خشاب گذشتم و بصورت دستی و تک تک ساچمه گذاری میکنم ، هر جا هم سراغ خشاب یدکی گرفتم نداشتند ، با نمایندگی رین استورم هم صحبت کردم گفتند در بار جدیدشون میرسه ، اما کی ؟؟؟؟؟ معلوم نیست، خشاب این اسلحه در قسمت ایندکس مکانیزم خوب و با کیفیتی نداره و البته طراحی جالبی هم نداره در مقایسه با خشابهای دیگر PCP ها و خیلی زود خراب میشه ...

اگر از دوستان کسی خشاب سالم و نو سراغ داره لطفا راهنمایی کنه.Khansariha (8)
(2014-11-05 03:12 PM)Rezar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز

ضمن تشکر از کلیه عزیزانی که اطلاعات مفیدی در اینجا گذاشته اند ، من تقریبا تمام 25 صفحه این تاپیک را خواندم تقریبا 90 درصد پستها در مورد مزایا و خوبی تفنگ صحبت شده ، من هم اخیرا یک رین استورم خریدم که همان هفته اول یکی از خشابها کلا از کار افتاد و دومی هم با گیر کردن مداوم بلایی سرم اورد که از خیر خشاب گذشتم و بصورت دستی و تک تک ساچمه گذاری میکنم ، هر جا هم سراغ خشاب یدکی گرفتم نداشتند ، با نمایندگی رین استورم هم صحبت کردم گفتند در بار جدیدشون میرسه ، اما کی ؟؟؟؟؟ معلوم نیست، خشاب این اسلحه در قسمت ایندکس مکانیزم خوب و با کیفیتی نداره و البته طراحی جالبی هم نداره در مقایسه با خشابهای دیگر PCP ها و خیلی زود خراب میشه ...

متاسفانه خشابهای اوانیکس باید اول تعمیر بشه بعدا استفاده . تعمیرش هم قلق داره و کار سختی نیست . یک قسمت کوچکی رو سوهان میزنی و دیگه گیر نمیکنه. الان خشابشو ندارم تا تصویری توضیح بدم. چند روز دیگه همینجا راه تعمیرشو میزارم.Khansariha (8)
(2014-11-05 07:34 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-05 03:12 PM)Rezar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز
ضمن تشکر از کلیه عزیزانی که اطلاعات مفیدی در اینجا گذاشته اند، من تقریبا تمام 25 صفحه این تاپیک را خواندم تقریبا 90 درصد پستها در مورد مزایا و خوبی تفنگ صحبت شده. من هم اخیرا یک رین استورم خریدم که همان هفته اول یکی از خشابها کلا از کار افتاد و دومی هم با گیر کردن مداوم بلایی سرم اورد که از خیر خشاب گذشتم و بصورت دستی و تک تک ساچمه گذاری میکنم. هر جا هم سراغ خشاب یدکی گرفتم نداشتند. با نمایندگی رین استورم هم صحبت کردم گفتند در بار جدیدشون میرسه، اما کی ؟؟؟؟؟ معلوم نیست. خشاب این اسلحه در قسمت ایندکس مکانیزم خوب و با کیفیتی نداره و البته طراحی جالبی هم نداره در مقایسه با خشابهای دیگر PCP ها و خیلی زود خراب میشه ...
متاسفانه خشابهای اوانیکس باید اول تعمیر بشه بعدا استفاده . تعمیرش هم قلق داره و کار سختی نیست . یک قسمت کوچکی رو سوهان میزنی و دیگه گیر نمیکنه. الان خشابشو ندارم تا تصویری توضیح بدم. چند روز دیگه همینجا راه تعمیرشو میزارم.Khansariha (8)

UP ... Khansariha (399)
سلام
اون قسمتی که تو عکس مشخص کردم قبل از استفاده و وقتی خشاب آکبنده به میزان یک میلیمتر با دقت بتراشید . قسمتی که باعث گیر کردن و خراب شدن تدریجی خشاب اوانیکس میشه این قسمته[تصویر: 14195925231.jpg]
سلام دوستان. کسی ميدونه چطور لوله رین رو باز کنم؟یا فیلمی چیزی داشته باشه؟آخه یه مدته دقتش خراب شده و مخزنش زودتر تمام میشه. بنظرتون کدوم اورینگاش خرابه و چطور باید بازشه؟
اورینگش خراب نیست....سوزن به احتمال زیاد جرم گرفته و راحت سر جاش حرکت نمیکنه که در نتیجه زمان بیشتری طول میکشه به حالت اول برگرده و نتیجتاً هوای بیشتری رو آزاد میکنه و تانک زودتر از حد معمول خالی میشه.
چطور سوزنش رو تمیز کنم؟ Khansariha (8)
رو دقتشم تاثیر داره؟
صد در صد تاثیر داره.... اولین تاثیرش اینه که تیرهای شلیک شده سر میکنه با مقدار زیاد.....والو رو باز کن....سوزنو فنرو با WD40 تمیز کن بعد اسپری بُرد شور بزن تا خشک بشه بعد بذار سر جاش ان شالا درست میشهKhansariha (8)
سلام دوستان گرامی
کدام مدل رین .ساید لور هستش ؟
لطفا راهنمایی کنید
دوKhansariha (8)ستان یه رین نو خریدم اما با شلیک 2خشاب فشارش از 200 به 50بار میرسهKhansariha (367) کسی علتش رو نمیدونه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
لینک مرجع