انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کرنوگرافی دیانا 52 تیون شده و 52 معمولی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
اگه امار دقیق قیمتها رو در یاریم خیلی عالی میشهKhansariha (8)
(2011-08-28 02:10 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ان شاالله هفته دیگه میرم گناوه و درباره فنر تیتان oxو واشر سر پیستون ماکاری میپرسم راستی اگه کسی سوالی داشت بگه تا بپرسم جوابشو بدم قیمت انواع ساچمه رو هم میپرسم براتون
البته خیلی عالی میشه اگر بشه اونجا گیر آورد هرچند چشمم آب نمیخوره چون در حال حاضر در هیچ جای دیده نشدند و گزارشی از وجود این فنرها تا کنون واصل نشده باز ممنون از زحمتی که میکشید اگر از ساچمه های اونجا هم چیز جالبی دیدید خبر بدین Khansariha (214)
(2011-08-28 10:20 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-28 02:10 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ان شاالله هفته دیگه میرم گناوه و درباره فنر تیتان oxو واشر سر پیستون ماکاری میپرسم راستی اگه کسی سوالی داشت بگه تا بپرسم جوابشو بدم قیمت انواع ساچمه رو هم میپرسم براتون
البته خیلی عالی میشه اگر بشه اونجا گیر آورد هرچند چشمم آب نمیخوره چون در حال حاضر در هیچ جای دیده نشدند و گزارشی از وجود این فنرها تا کنون واصل نشده باز ممنون از زحمتی که میکشید اگر از ساچمه های اونجا هم چیز جالبی دیدید خبر بدین Khansariha (214)

احتمالا باید بشه به صورت سفارشی برامون بیارن ولی اگه موجود داشتند حتما در تهران ÷یدا می شد . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام
ارسلان جان شما تو گناوه که هیچ" توی دبی هم لوازم و پک تیون رو نمیبینی. در مورد ساچمه هم معمولا ساچمه های h&n رو دارند و گامو .البته اگر با بازار اونجا اشنایی که هیچ .اگر نه"اول خوب بگرد و پرس و جو کن بعد خرید کن .
سلام اقا مسیح در مورد دقتش چیزی نگفتین
ایا با تیون کردن دقتش کم نشد Khansariha (226)
تشكر از تاپيك قشنگ و مفيد. فقط پيشنهاد مي كنم با توجه به تقريبي بودن اعداد از تعداد زياد رقم اعشاري پرهيز كنين. اگر از دقت دستگاه كرونوگرافي خودتون مطلع هستي - و اين رقم خيلي خفن نيست مثل 0.0001 متر بر ثانيه - اعداد بدست آمده را متناسب با اون دقت ارائه كنين. اينكه يك عدد تا 7 رقم اعشار و يكي تا 2 رقم اعشار ارائه بشه نماي جالبي نداره
موضوع بعدي اشاره زيباي شما به سن و سال تفنگها بود. اگر امكانش باشه تفنگها هم سن باشند فكر مي كنم نتايج قابل اعتمادتري بدست بياد هر چند اين هم غير قابل اعتماد نيست.

(2011-08-03 05:55 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
....یه نکته جالب دیگه هم که در این دو جدول به چشم میخوره اختلاف بسیار کم انرژی شلیک fx با دو مدل تیون شده و معمولی است، اختلاف حدود 2.7 ژول

دقيقا اين نكته نظر منم جلب كرد و تعجبم بيشتر شد وقتي ديدم از لحاظ وزني در صدر يا انتهاي فهرست هم قرار نمي گيره و در ميانه است. اينكه چطور در ساچمه هاي سبكتر و سنگينر شاهد جهش سرعت و انرژي هستيم جاي سئوال داره. با توجه به فاصله كم بحث ضريبا بالستيك نمي تونه نقش مهمي بازي كنه. تنها موضوعي كه به ذهنم مي رسه، فيت نبودن ساچمه و فرار هوا از كنارشه

(2011-08-04 09:28 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علیرضا جان
همونطور که گفتید منظور از new نو بودن تفنگ بوده
در ثانی
شما هر مقطع فلزی رو که در نظر بگیرید بعد از بار گذاری دچار قدری کرنش و گاهی هم خستگی میشه
فنر تفنگ هم حالا چه تیتان چه معمولی از این قاعده مستثنا نیست
چون اگه قرار بود فنری ساخته بشه که افتی برابر صفر داشته باشه میبایست پیش از عرضه به بازار کلیه تنشها در محیط کارخونه به اون وارد بشه و فنر با حالت نهایی به بازار بیاد یا اینکه حالتی مثل پیش تنیدگی در اون اعمال بشه در هر دو حال

البته GasRam ها افت ندارند Khansariha (8)
پيش تنيدگي براي كابلها و ميلگردها شنيده بوديم ولي براي فنري كه قراره فشاري كار كنه نه. علاوه بر اين فنرها با حالت از پيش فشرده در سيلندرها قرار مي گيرند (اول فشرده مي شن و بعد جايگذاري تكميل مي شه)
شما احتمالا عمران نخوندين؟

(2011-08-04 01:27 PM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عكسهاي مربوط به كرونوگرافي 52 هم اينه البته اگه مغايرتي بين عدد توي عكسها و عددها هست بخاطر اينه كه بعد از گرفتن عكس دوباره با همون ساچمه كرنو شده و از بين عددهاي بدست اومده اوني كه در شليكها بهم نزديكتر بوده انتخاب شده و در ضمن يكي دو ساچمه ديگه هم كرنو شد كه توي ليست ارسالي سهيل جا افتاده كه عكسهاشو ميزارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و يه فيلم هم مربوط به كرنوگرافي 52 با ساچمه پرو مگنوم كه توي اون سرعت 288 متر بر ثانيه براي اين ساچمه هست كه همون روز جداگانه گرفتيم

عكسها براي من نمايش داده نشد
این کار بسیار کار اشتباهی است اولا شما تفنگ 20 ساله رو به هیچ وجه نباید با تفنگ 13 ساله مقاسه کنید تازه اونم 13 ساله ای که کمی هم نو شده با تیون کاری ثانیا شما فکر میکنید کار خونه دیانا با این همه مهندس و فنی کار و این همه تک و پوز نمیتونه یه تفنگ ارایه بده که نیاز به تیون کاری نباشه تازه اگرم این طور باشه بعد از حداقل 10 سال شاید نیاز به تعویز واشر یا فنر باشه کار خونه دیانا هیچ وقت ابروی خودشو که نمی بره اقایون ناراحت نشید اخه 13 ساله با 20 ساله خخخخخخخKhansariha (219)8
(2014-08-08 01:37 PM)abcdefghijklm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کار بسیار کار اشتباهی است اولا شما تفنگ 20 ساله رو به هیچ وجه نباید با تفنگ 13 ساله مقاسه کنید تازه اونم 13 ساله ای که کمی هم نو شده با تیون کاری ثانیا شما فکر میکنید کار خونه دیانا با این همه مهندس و فنی کار و این همه تک و پوز نمیتونه یه تفنگ ارایه بده که نیاز به تیون کاری نباشه تازه اگرم این طور باشه بعد از حداقل 10 سال شاید نیاز به تعویز واشر یا فنر باشه کار خونه دیانا هیچ وقت ابروی خودشو که نمی بره اقایون ناراحت نشید اخه 13 ساله با 20 ساله خخخخخخخKhansariha (219)8
دوست عزیز ، این تایپیک برای ارایه تجربه یکی از دوستان بوده و بحث تخصصی تیون کردن سلاح تایپیک جداگانه ای داره !
ولی خواستم به نکته ای اشاره کنم و اون مبحث تیونینگ هستش (این کار در صنایع و تجهیزات دیگه هم به کار میره حتی در سلاح های نظامی انفرادی ) ولی چون مبحث تخصصی فروم مربوط به سلاح های بادی هستش به این بسنده می کنم اگر تیون کار اشتباهی بود این همه شرکت معتبر در این زمینه دست به تولید پک های مخصوص نمی زدند که گاها به طور مثال وایرخ برای بعضی پک ها خودش تبلیغ می کنه ! همینطور متخصصان ایرگانر در این زمینه دست به آزمایش و ارتقاء مدل هایی که قابلیت تیون شدن دارند ، نمی زدند! کافی کمی این واژه را با حروف انگلیسی همراه با کلمه ایرگان و اختصاصی تر در مورد مدل های 52 ، 54 دیانا در وب جستجو کنید.
در این انجمن نیز دوستانی با تیون کردن مدل های لوله ثابت دیانا بخصوص 52 و 54 به نتایج جالبی دست پیدا کرده اند. امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم. هیچوقت به یقین کار و آزمایش یک نفر رو اشتباه ندونید!!! همین آزمایش ها و تجربه ها بوده که بعضی قوانین و پاسخ ها رو برایمان به یقین تبدیل کرده اند.
دوست عزیزم این مطلب قدیمیه. ولی
این نکته مهمه که بدونین سلامت یک اسلحه اصلا به سنش ربطی نداره. من 52 سال 2008 دارم که 8 ماهه خریدمش و 100 تا شلیک کردم باهاش. ولی با ای تی تو 4 ماه بالای 2000 تا شات داشتم. ولی هر دو اسلحه هم کاملا سالم و تمیزن.
موفق باشید
.......................................................................
صادق جان من پست شما را ندیده بودم.
تشکر از توضیحتون.
(2014-08-08 01:56 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیزم این مطلب قدیمیه. ولی
این نکته مهمه که بدونین سلامت یک اسلحه اصلا به سنش ربطی نداره. من 52 سال 2008 دارم که 8 ماهه خریدمش و 100 تا شلیک کردم باهاش. ولی با ای تی تو 4 ماه بالای 2000 تا شات داشتم. ولی هر دو اسلحه هم کامل سالم و تمیزه.
موفق باشید
ممنون شهریار عزیز ، درسته تاریخ آخرین پست این تایپیک مربوط به سال 91 بودش ولی خوب از ارزش آزمایش نویسنده تایپیک کم نمی کنه !
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع