انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: استفاده از نیتروژن جهت شارژ pcp
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ازت برای خنک کاری استفاده میشه و پمپها داغ نکنند و دمای روغن بالا نره

ما در کر خانه هم ازاین شیوه استفاده میکنیم مخصوصا اگر مایع باشه و لی باید احتیاط کرد
سلام به دوستان عزیز
من چند وقتی هست به جمع پی سی پی دار ها پیوستم
و کلا از نیتروژن استفاده میکنم
گاز خوبی
بی خطره
بنظرم تو صدای تفنگ تاثیر داره ولی با سایلنسر قضیه فرق میکنه
من هم چند روز پیش چند عدد کپسول را در تهران دادم شرکت اخوان کلانتری برام 300 بار نیتروژن پرکردند .
کپسول 6 لیتری را اول 38 میگفتند که بعد با چونه برام همون 30 پرکردند .البته برای پرکردن کپسول 300 بار میگفتند داشتن تست هیدرواستاتیک واجب هست که خودشون هم این تست را انجام میدادند و گفتند این تست هم 5 سال اعتبار داره .
سلام و عرض ادب.
دوست عزيز آدرس اين شركت اخوان كلانتري چيه؟ هوا هم پر مي كنه؟ راستي خودش كپسول هم براي فروش داره؟ ببخشيد سوالها زياد شد.
سلام
در مورد آدرس و تلفن تماس :
جاده قدیم کرج - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - نبش کوجه اسوه - پلاک 47 تلفن : 66806697

کپسول برا فروش ندارند و کارشون تست کپسول و پرکردن صنعتی کپسول هست .

قیمتشون هم که با فردوسی . مغازه آقالو یکی هست و من پیشنهاد میکنم فقط اگر برای تست کپسول یا پرکردن کپسول با نیتروژن میخواید پیششون برید وگرنه همون مغازه آقالو نزدیکتر و سرراست تر هست .
هوای فشرده هم فقط تا 200 بار پر میکنند .
دوستان طبق هماهنگی به عمل امده جهت شارژ 300 بار ازت با قیمت مناسب میتونید به کارخانه اراد گاز مراجعه کنید و هر کپسول را 18 تومن براتون شارژ خواهند کرد فقط حتما بگید از طرف من با مدیر شرکت اقای ارمن هماهنگ شده چون این قیمت رو فقط برای ما قایل شدند
ادرس هست
خ دماوند بعد از سه راه تهرانپارس سه راه ازمایش خ سازمان اب کارخانه اراد گاز
ممنون سهیل جان
معمولا چقدر طول میکشه کپسول را پر کنند ؟همونجا صبر کنیم پر میکنند یا باید فرداش بریم و کپسول را بگیریم ؟
ساعت کاریشون تا چه ساعتی هست ؟
اگر هم ازشون شماره تماس دارید لطفا قرار دهید چون مسیر کمی دور هست و بهتر هست با هماهنگی بریم .
معمولا یک روز طول میکشه شمارش هست 77785886
دوستان کسی هنوز از گاز نیتروژن یا همون ازت استفاده میکنه؟تست خوب گرفته؟مشکلی نداشته این مدت؟
دوست عزیز من همیشه از ازت استفاده میکنم مشکلیم نداشتم تا الانKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع