انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کمک برای پی سی پی جدید شرکت گامو dynamax
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان اگه کسی اطلاعاتی از پی سی پی جدید شرکت گامو داره لطف کنه
تو ادرس زیر یه کرنوگرافی از این مدل گذاشته ولی نمیدونم مربوط به چه کالیبریه ۴/۵ یا ۵/۵؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز فکر کنم تو سایت خود گامو بهتر معرفی شده
من اونجا اولین بار دیدمش ولی زیاد قوی نیست در حد وایرخ 100 ولی فکر نکنم اون کیفیت رو داشته باشه
4.5 هست دوست عزيز تو قسمت Continuing the testنگاه كن گرين ساچمه رو نوشته كه مربوط به 4.5 هست
کرنوگرافی این تفنگ با ساچمه باراکودا(۱۰/۵ گرین) میانگین سرعتی در حدود ۲۸۵متر بر ثانیه بدست اورده حالا به نظر اساتید با ساچمه پرو مگنوم(۷/۸۷گرین) میتونه به سرعت متوسط حدود۳۳۰ متر بر تانیه برسه
به احتمال زیاد قدرتش 40 ژول باید باشه
[جلال جون بااين سرعتس كه نوشته ميشه 27.69 ژول كه واقعا براي يه pcp كمه ودرحد يه فنريه !
مهاد جون به 330 مترهم با پرومگنوم برسه ميشه 27.87 ژول كه بازم كمه و دقتش هم با اين ساچمه افتضاح ميشه. كلا اين pcp تورده jounior هست وقدرت كمي داره
(2011-06-03 05:42 PM)mohsen1982 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[جلال جون بااين سرعتس كه نوشته ميشه 27.69 ژول كه واقعا براي يه pcp كمه ودرحد يه فنريه !
مهاد جون به 330 مترهم با پرومگنوم برسه ميشه 27.87 ژول كه بازم كمه و دقتش هم با اين ساچمه افتضاح ميشه. كلا اين pcp تورده jounior هست وقدرت كمي داره
دوست من کرنو گرافی والتر ۱۲۵۰ کالیبر ۴/۵ هم که اقا مهرشاد زحمتش رو کشیدن تقریبان همین سرعت وقدرت رو داره پس به نظر شما والتر هم افتضاح هست؟
سلام.قیمت این محصول در کالیبر 5.5 در کشور همسایه یعنی ترکیه 620000 تومان هست،261 متر سرعت میده و 3 کیلو هست.
در کالیبر ۵/۵ با ساچمه پی بی ای سرعتی معادل ۳۰۵ متر بر سانیه رو به دست اورده و ۳۰ شلیک مفید میتو نی با مخزن 3365psi اون انجام بدی تنها مشکل این تفنگ اینه که درجه فشار نداره و باید تعداد شلیکات رو بشماری که سه خشاب ده تایی میشه.
اینم لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم اصلاعات کالیبر ۴/۵
سرعت ۳۶۵ متر بر تانیه با ساچمه پی بی ای
تعداد ۳۰ شلیک مفید با مخزن پر ۳۳۶۵psi
انم لینکش

اینم چند گروپ تو فاصله ۵۰ یاردی (۴۵/۷۲ متر) با چندین نوع ساچمه با وزن های مختلف از این تفنگ که فکر کنم برای یک پی سی پی که در رده متوسط قرار داره عالیه البته این گروپ ها اگه اشتباه نکنم مال کالیبر ۴/۵ هست
اینم لینکش

(2011-06-03 06:23 PM)mehad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-03 05:42 PM)mohsen1982 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من کرنو گرافی والتر ۱۲۵۰ کالیبر ۴/۵ هم که اقا مهرشاد زحمتش رو کشیدن تقریبان همین سرعت وقدرت رو داره پس به نظر شما والتر هم افتضاح هست؟

دوست عزيز اين ساچمه با اين سرعت از اسلحه فينورك بائو هم شليك بشه دقتش
افتضاحه چه برسه به گامو و والتر.
درثاني هنرpcp توساچمه هاي سنگين محك زده ميشه نه سبك مثل اينه كه به قهرمان پرتاب وزنه يه پر رو بدن پرت كنه!
والترمهرشاد ساچمه 16 گريني سم يانگ رو بالاي 290 مترميزد وts22 روبالاي 300 متر
كه فكرنميكنم گامو بتونه درثاني همه ميدونند گامو كجا و والتر وديانا كجا !
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع