انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کمک برای پی سی پی جدید شرکت گامو dynamax
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
ببین مهاد جان آقا محسن در مورد دقتش گفت که افتضاح میشه و توی همون لینکی که شما گذاشتی یه گروپ 5. اینچی از 50 یارد گرفته ولی با ساچمه باراکودای 10.5 گرینی که سرعتش زیر 300 متر میشه ولی اگه شما با هر تفنگه با کیفیتی هم گروپ بگیری و سرعتش بره بالای سرعت صوت اونوقت که دیگه گروپ خوبی در نمیاد،ولی در مورد قدرتش شاید شما این قدرت برات کافی باشه و این کاملا سلیقه ای است.
در کل به نظر من سری که درد نمیکنه را نباید دستمال بست ،خیلی از این تفنگا مشکلاتی ممکنه براشون پیش بیاد که توی یه تست 2 ساعته خودشو نشون نمیده و مثلا بعد از یکسال معلوم میشه واسه همین بهتره بری تو فکر اونایی که تو ایران مدتیه(مثلا 1سال) داره کار میکنه و امتحانشو پس داده،در ضمن معروف بودن و مرغوب بودن یک مارک برای انتخاب آدمو مطمئن میکنه
حق با شماست محسن جان من خودم به شخصه والتر رو خیلی قبول دارم که انشاله اگه بودجه جور شد حتما یکیشو میگیرم.
راستی کرنوگرافی اقا مهرشاد با ساچمه پرومگنوم بود لینکش میزارم یه بررسی کن
منتظر اطلاعات خوبتون هستم با تشکر
دوست عزیز چرا داری الکی ان تفنگرو خراب میکنی اصلا شما تا حالا دستت به این تفنگ نخورده چرا داری الکی نظر میدی لطفا مثل اکثر سایت های مثل رنجر هاتسان یا همون ایر گانز نشه که فقط بگن رنجر هاتسان به درد میخوره و بقیه تفنگ ها اشغالن
با سلام خدمت دوستان
من تفنگ گامو مدل وایسپر ایکس رو خریدم در صورت امکان از دوستان محترم میخوام اطلاعاتی در مورد این مدل بخم بدن .آیا مدل خوبی هستش یا نه؟
ويسپر ايكس تقريبا همون شادو 1000 هست ولي با قنداق ارگونوميكتر و حالت تاكتيكال . طبق ادعا گامو سايلنسري كه سرش نصب شده 52 درصد صدا رو كاهش ميده كه خودم عملا همچين حسي رو نكردم وقتي باهاش شليك كردم . دقت و قدرتش و وزنش عين شادو هست . در كل به نسبت قيمت و راحتي كار براي تازه كاران تفنگ خوبيه . دوستم يكي داره كه يك مدت دستم بود و باهاش كار كردم در كاليبر 4.5 سرعتش مثل شادو 1000 هزار فوت بر ثانيه هست . دقتش هم با ساچمه خوب قابل قبوله .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو این سلاح چند تیر میشه گذاشت ؟ Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع