انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت تیر کمان دست ساز ریکرو
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
دوست من لازم نیست پست تکراری بزارید حتما دوستان مطلع و متخصص در این بخش در زمان حضور ومراجعه خودشون به سئوال شما جواب خواهند داد. Khansariha (8)
دوست من خود شما نمی دونید؟ Khansariha (8)
قیمت یه کمان بدنباشد چنددرمیاد برای تمرین یه آماتور؟Khansariha (8)
(2012-09-03 01:44 PM)maahmadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت یه کمان بدنباشد چنددرمیاد برای تمرین یه آماتور؟Khansariha (8)

دوست عزیز برای جواب می تونید به این تاپیک مراجعه کنید و سوالاتتون رو اونجا مطرح بفرمایید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
دوستان اموزش ساخت کمان به صورت کامل رو کسی داره؟؟ Khansariha (226)
خیلی طلبه شدم یکی بسازم که به درد شکار بخوره Khansariha (8)
ممنون
دوستان عزیز کسی هست که این کمانو ساخته باشه ؟؟؟ Khansariha (226)

اگه کسی ساخته عکس بذاره ببینیم...

کسی طرح دیگه ای داره یا تکمیلی همین طرح رو خوشهال میشیم طرحشو به ما هم بده یکی بسازیم.. Khansariha (48)

منتظریمااااا Khansariha (8)
ساموئل جان من تا حالا چند تا کمان سنتی ساختم ولی ریکرو این جوری نه.استاد جاوید هم یه کامپوند ساخته.ریکرو ساختنش کاری نداره ولی یه سری ابزار ها می خواد که تهیه اش کمی سخته.Khansariha (8)
ممنونم که پاسخ دادی داداش.

داداش من کمونو واسه شکار میخوام ..میخوام یکم قدرت داشته باشه..مثلا بتونه یه گراز رو از پا در بیاره...
میخوام یکم خوش دست باشه... نمیدونم حالا کدومش بهتره ...

این کمان ریکرو هم با عکس واقعی توضیح میداد خیلی بهتر بود.. اینطوری خیلی چیزا ساخته درکش واسه امثال مثله منکه با کمان کار نکردن..

ببخشید استاد جاوید کیه؟؟؟ بهم معرفیش کنی ممنون میشم.. من عضو جدیدم نمیشناسم خیالیارو..شرمنده Khansariha (8)
والله متاسفانه ایشون دیگه تو سایت فعالیت نمی کنن.
عرض به حضورت من یه نسخه پی دی اف از ساخت ریکرو با توضیحات کامل و عکس ها و اندازه ها دارم.باید تو فایلهام بگردم و پیداش کنم... اگه پاکش نکرده باشم همین جا آپش می کنم.اگه سوالی روی اون داشتی من در خدمتم.Khansariha (8)
دمت گرم...سالاری.... لطف میکنی..Khansariha (219)
پ من منتظرمKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع