انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: موضوع جالب در تفنگهاي بادي ديانا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(2012-04-15 01:55 PM)arashyakuza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻣﻦ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﻧﻴﺴﺘﻢ ﻭﻟﻲ ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﻓﻬﻤﻴﺪﻡ ﻣﻦ ﻫﺮ ﺳﻪ ﭼﺮﺧﺸﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺷﻜﺎﻑ ﺩﺭﺟﻪ ﻣﻴﺪﻡ ﻳﻚ ﺳﺎﻧﺖ ﺑﺎﻻ ﻳﺎ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﭘﺲ ﺍﮔﻪ ﺗﻮ ﻳﻪ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺗﻨﻈﻴﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﺍﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺑﺎﻻ ﻳﺎ ﭘﺎﻳﻴﻨﺶ ﻛﺮﺩoy
درسته فرمودید دوست عزیز یک نکته مهم اینه که بدونید با چقدر چرخش یعنی بالا آمدن شکاف درجه مثلا 10 متر برد اضافه و یا برعکس کم میشه Khansariha (256)
و باز البته یک نکته ظریف و مهم اینه که بدونید 10 متر های دوم و سوم و یا بیشتر میزانهای چرخشی بیشتری نسبت به قبل لازم دارند اینم بخاطر افت بیشتر ساچمه در مسافتهای بعدی هست . Khansariha (214)
با عرض سلام
دوستان عزیز من تازه کارم و شاید این سوالم کمی خنده دار باشه ولی میشه یه نفر برای من هم توضیح بده که توی تفنگ مگنوم 350 چطوری میشه بدون پائین آوردن و گرفتن ماشه تفنگ را خالی کرد ؟
یعنی مراحلش چطوریه؟
اگر با عکس باشه خیلی ممنون میشم
هیچ راهی جز چکاندن ماشه وجود ندارد
اگه میخواید اسلحه از حالت مسلح خارج بشه و ساچمه هم هدر نره
میتونید اسلحه رو دوباره بشکنید و محکم لوله رو بگیرید و ماشه رو بچکانید
و اروم اروم لوله رو بیارید بالا تا به جای اول برگرده و فنر هم تحل فشار نباشه
ولی توصیه نمیکنم
چون ممکنه به لوله صدمه بزنه
از خیر اون یک ساچمه بگذری بهتره
موفق باشی
خيلي توضيحاتتون خوبه و كامل كننده يك ديگس
موفق باشين
سلام دوستان
جدی هنگام خلاص کردن 52 ماشه 06 باید 2 نفرباشید !!!!!
این چه حرفیه من دارم روزی چند بار اینکار رو انجام میدم نیازی هم به دست اضافه نداشتم
یعنی بنظر شما المان میاد همچین چیزی بسازه ؟؟؟؟
البته اگه هیکلت مثل فنچ باشه خوب 4تا دستم کمه
این تفنگ هم خوب خلاص میشه هم خوب مسلح میشه وهم خوب قفل میشه
اول اهرم رو میکش عقب بعد با انگشت شست چپ ضامن رو کمی میدی جلو واهرم رو اهسته میاری بسمت جلو که گیر میکنه حالا دوباره کمی اهرم رو میکشی عقب وباشست دست چپ ضامن کنارخزانه ساچمه رو فشار داده واهرم رو اهسته میخوابونی .تمام
همه این موارد کمتراز3 ثانیه انجام میشه
آووو دوست عزیز شما پاسخ پستی رو دادین که نزدیک 5 سال پیش ارسال شده !!!! پاسخش رو هم دوستان دادن . لطفا به تاریخ پست ها دقت کنید . Khansariha (290)
مورد بعدی ، اگر روزی چندبار این کار رو میکنید ، خریدار بعدی سلاح شما چه آدم بدشانسی هست!!! اون تفنگ دیگه باطله....Khansariha (226)
(2016-02-18 04:29 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آووو دوست عزیز شما پاسخ پستی رو دادین که نزدیک 5 سال پیش ارسال شده !!!! پاسخش رو هم دوستان دادن . لطفا به تاریخ پست ها دقت کنید . Khansariha (290)
مورد بعدی ، اگر روزی چندبار این کار رو میکنید ، خریدار بعدی سلاح شما چه آدم بدشانسی هست!!! اون تفنگ دیگه باطله....Khansariha (226)

چطور دوست عزیز
منکه تا بحال مشکلی نداشتم
اگه منظوزتون سایش یا فرسودگی ماشه وقطعات اونه باید بگم مشکلی نداره چراکه اگه قنداق رو باز کنید وبه فرایند خلاص کیدن دقت کنید متوجه میشید هنگتم خلاص کردن ضامن بالا رفته وهیچ در گیری ایجائ نمیکنه !!
البته باید قلق اینکا رو داشته باشید
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع