انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اطلاعیه مهم در مورد خرید و فروش در سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
با سلام به همه دوستان. به تازگی کاربری به نام mine که عضو جدید هستند اقدام به تبلیغ در مورد فروش برخی تفنگهای بادی با قیمت پایین تر کردند.ایشون به هیچ وجه مورد تایید من و یا سایر مدیران سایت نبوده و هیچ ادرس و یا تلفنی از ایشان در اختیار ما نیست.بنابر این هیچگونه مسولیتی در قبال خرید از ایشون و یا مشکلات پیش امده متوجه سایت و مسولین اون نخواهد بود.نکته بعدی اینکه مسولیت کلیه کالاهایی که در بخش کالاهای دست دوم به فروش میره یا از شخصی خریداری میشه(که باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی و سایت هم باشه) مستقیما به شخص فروشنده و خریدار بر میگرده و در این وسط اگر ضرری به شخصی وارد شد و یا کالای مورد نظر به هر دلیلی پس از واریز پول تحویل نشد و یا با مشخصات مندرج در تاپیک تفاوت داشت باز هم هیچ مسولیتی متوجه سایت و مدیران ان نخواهد بود.
از این پس کاربرانی مانند جناب mine و سایر دوستانی که مایل به فعالیت در امر فروش تفنگ بادی هستند و تبلیغ میکنند باید مشخصات خود به همراه ادرس و تلفن و همچنین کد ملی معتبر را در اختیار من یا مدیران سایت قرار بدهند تا در صورت بروز مشکلات احتمالی حداقل یک نفر به این دوستان دسترسی داشته باشد و بتواند مشکلات را حل کند
خوب چرا خودتون یه فروشگاه باز نمیکنید تا مثل پیرامید ایر اشخاص بعد از تایید شما بتونن اجناس رو اونجا به فروش برسونن یا خودتون هم اگه جنسی با قیمت پیدا کردید بزارید برای بچه ها
ممنون از دور اندیشی شما اقا میلاد گل.
کاملا موافق هستم.به نظر من این که سایت یه فروشگاه کاملا تخصصی و حرفه ای باز کنه که افراد قبل از اینکه بخوان جنسی رو برای فروش بذارن مقید بشن که اطلاعات کاملی از جمله نام و نام خانوادگی.کد ملی .آدرس معتبر.شماره تلفن(که بعد از گرفتن تاییدیه از طریق تماس بشه هویت فرد رو کامل در اختیار داشت).مکانی برای قرار دادن عکس های جنس مورد معامله (در صورتی که طرف خدای نکرده قصد کلاه گذاشتن سر کسی رو داشته باشه بشه از این طریق ردگیریش کرد).یک فرم تعهد که جنبی حقوقی داشته باشه(چیزی مثل سند )و فرد فروشنده و خریدار اون رو تایید کنند و یکی از مدیران نیز اون رو تایید کنه.قیمت پیشنهادی،قیمت توافقی،اقساط یا یک جا،در صورت امکان یک فیلم چند دقیقه ای ،و از همه مهمتر محدودیتی به نام کاربری عادی(یعنی یه محدودیت بذاریم که هر کی از راه رسید نیاد و اذهان رو درگیر کنه مثلا تعداد مشخصی پست گذاشته باشه و تا حدودی برای اعضا شناخته شده باشه )و ... وقتی که این مشخصات رو کامل کردن هم خریدار و هم فروشنده اون وقت یه سند حقوقی نسبتا محکم در دست مدیران سایت هست که در صورت بروز تخلف یا نارضایتی از نظر حقوقی تهدید و یا ضرری متوجه سایت یا فروشنده یا خریدار نباشه.
البته این یک ایده خام هست و ممکنه دوستان دیگه در جهت تکمل یا کم کردن اون نظرات مفیدی داشته باشن.
من هم کاملا موافقم اینجوری هم اعتماد وهم زمینه برای خرید اجناس بیشتر میشه Khansariha (48)بهتره مدیران تو فکر راه اندازی یه بخش مخصوص این کار باشن
منهم با نظر جلال و میلاد عزیز کاملا موافقم
باید برای جلو گیری از هر نوع سو استفاده مقرراتی گذاشت
تا هر کسی نتونه یکباره اقدام به درج آگهی فروش کنه و خدای نکرده سوئ استفاده بشه
حداقل یه شماره تلفن ثابت به همراه عکس از فرد یا شماره شناسنامش در اختیار مدیران شایت قرار بگیره تا صحت اگهیش تاید بشه
اما در مورد وارد شدن سایت در بحث خرید و فروش یا قیمت گذاری یا ایفای نقش واسطهای در خرید کالا
مسولیت سنگین و حساسیه که باید به دقت جوانبش سنجیده بشه چون بار مالی و حقوقی برای سایت ایجاد میکنه
دقیقا کار درستی هست.
به خصوص که ایشون عکسشون را هم حاضر نشدن برای ما بفرستن!
ایول اق میلاد.
Khansariha (8)
اصلا به نظر من یک نفر مثل اقا مسیح و اقا جلال و اقا میلاد و اقا سعید و غیره خلاصه در هر شهری یک نفر که معتمد هست انتخاب بشه و بسته به اینکه تفنگ یا دوربین یا هر چیز دیگه از کجا به کجا میخواد بره از طریق این دوستان باشه.
یک حق الزحمه -هر چند کم - هم برای اینکار در نظر گرفته بشه که فقط زحت نباشه.
مثلا اقای ایکس میخواد از بندر عباس جنس بده با اقای ایگرگ در تبریز.
ایشون جنس را بفرستن مثلا برای اقا میلاد یا شخص دیگه در تهران و ایشوبفرستن به مقصد.
پول هم بعد از تایید معتمد توسط خریدار حواله بشه و بعد از تایید پرداخت، محموله براشون ارسال بشه.
این روش توی دنیا مرسوم هست و شرکتهایی هستند که با دریافت کارمزد کم خریدار و فروشنده را با اطمینان مرتبط میکنن.
مثلا 5 درصد کارمزد که برای یک خرید 300 تومنی بشه 15 تومن یا درصد دیگه.
البته این یه پیشنهاد هست و ممکنه کاملا چرند باشه!!!!!!!!!!!
بابا این ساچمه که این دنگ و فنگها رو نداره هر کسی ساچمه خوب با قیمت مناسب سراغ داره خبر بده بقیه هم استفاده کنن البته اگه براش مقدوره که بفرسته !!!
اسلحه ام که از اصفهان اومد ساچمه مون از کجا باید بیاد !!!!!!!!!!
دوستان عزیز فعلا امکان راه اندازی فروشگاه بنا به برخی دلایل امکان نداره البته در اینده نزدیک اینکار انجام خواهد شد.اما فعلا بهتره در همان بخش خرید و فروش کالاهای دست دوم انجام بشه و اشخاصی مثل اقایاخانوم mine که چندین برندبرای فروش دارند یک تاپیک مثلا بانام(تفنگهای فروشی توسط فروشگاه mine)و تو همون تاپیک فعالیت کنند اما قبلش باید حتما مشخصات خواسته شده رو برای من یا سایر مدیران ارسال و پس از تایید یکی از مدیران کاربران نسبت به واریز پول و تحویل جنس اقدام کنند.البته من فقط پشتیبان فنی سایت هستم و با این پیشنهادم قصد تخریب کسی رو نداشتم و ندارم.چون به شخصه در فرومهای مختلف کلاهبرداریهایی از این دست دیدم و افراد زیادی مال باخته بودندوحتی تلفن اون شخص فروشنده رو هم نداشتن و یا نام واقعیش رو نمیدونستن که بخوان شکایت کنند تصمیم به این کار گرفتم.
100% تاييد ميشود
پیشنهاد مهرشاد جهت ایفای نقش واسطهای و معتمد توسط سایت خیلی خوبه
منهم بهش فکر کرده بودم
اما باید به گونهای باشه که سایت مسولیتی در قبال کیفیت کالای مبادله شده نداشته باشه و تمام توافقات بین خریدار و فروشنده از قبل انجام بشه
در ثانی ببینیم که انجام این کار برای سایت جنبه مالی پیدا نکنه فردا یکی بیاد خرمونو بگیره اقا مالیات بدید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع