انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اطلاعیه مهم در مورد خرید و فروش در سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
تشکر از میلاد عزیز بخاطر این تاپیک من کاملا" موافقم . درضمن دوستان میتونند روی من حساب کنند در خدمتیم .
من هم با موارد ياد شده موافقم فقط بايد با حوصله و تامل بيشتر به اين موضوع نگاه بشه
یه چیزی

در مورد کد ملی و شماره شناسنامه

اینا رو که راحت میشه مال یه بنده خدای دیگه ای رو یادداشت کرد و داد

اگه لااقل از شناسنامه و کارت ملی اسکن بگیرند و بفرستند و از خودشون هم عکس بفرستند یا عکسی از خودشون همراه با اون تفنگ باشه درصد اطمینان بالا میره
به نظرمن بهتره تو هرشهر يه معتمد انتخاب كنند كه اون نقش واسطه رو داشته باشه مثلا تو اصفهان حج مسيح
تو شيراز اقا جلال و....ومفتي هم نباشه بالاخره اينهاكه بيكارنيستنديه حق زحمه اي بايد بهشون داده باشه
من با اقا محسن موافقم.معتمد هم روش سنتی بسیار خوبی هست که از قدیم الایام وجود داشته و هم اینکه هیچ حرف و حدیثی درش نمی مونه.گرفتن اطلاعات خریادار یا فروشنده اعم از تلفنت و ادرس و ... هم میتونه توسط همون معتمد انجام بشه و معتمد میتونه موقع تحویل یا دریافت کالا یک نوشته از فروشنده یا خریدار به عنوان تایید تحویل گیرنده تنظیم کنه (یه چیزی شبیه به رسید) و به امضا افراد برسه.
من آماده همه جور همکاری هستم.یا علی
کاملا متین و منطقی هست و حرفی برای گفتن نمیمونه
منهم با دوست خوبم اقا محسن موافقم و در خدمت گذاری حاضر

علی مدد.
باسلام دوستان برای بهتر شدن وپیشرفت سایت و تقویت آن درتمام مباحث عملی و نظری پیشنهاد میشود در روز های مشخص قراری بین علاقه مندان در باشگاهی یا پارک مناسبی ویا حتی خارج از شهر بالاخره میعاد گاهی گذاشته شود تا همدیگر را از نزدیک ملاقات وبه تبادل عینی تجربیات بپردازیم.که این امر اگر درست برنامه ریزی شود و دوستان نیز با حضورشان در جمع میتواند شروعی باشند مثل دیگر دوستداران شکار با تفنگ بادی در دیگر کشورها .وحتی ممکن است شرکتها خواهان مشارکت در آن بشوند (که خواهند شد) .چون این گروه دیگر مثل الکترون های سرگردان در بازار نیستند ومیدانند چه میخواهند و چون افراد خبره در آن شرکت میکنند جنس بنجل وبیهوده نخواهند خرید .بامید شناخت فرهنگ واقعی شکار ولذت تفنگ بادی.
(2011-05-24 03:31 PM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام دوستان برای بهتر شدن وپیشرفت سایت و تقویت آن درتمام مباحث عملی و نظری پیشنهاد میشود در روز های مشخص قراری بین علاقه مندان در باشگاهی یا پارک مناسبی ویا حتی خارج از شهر بالاخره میعاد گاهی گذاشته شود تا همدیگر را از نزدیک ملاقات وبه تبادل عینی تجربیات بپردازیم.که این امر اگر درست برنامه ریزی شود و دوستان نیز با حضورشان در جمع میتواند شروعی باشند مثل دیگر دوستداران شکار با تفنگ بادی در دیگر کشورها .وحتی ممکن است شرکتها خواهان مشارکت در آن بشوند (که خواهند شد) .چون این گروه دیگر مثل الکترون های سرگردان در بازار نیستند ومیدانند چه میخواهند و چون افراد خبره در آن شرکت میکنند جنس بنجل وبیهوده نخواهند خرید .بامید شناخت فرهنگ واقعی شکار ولذت تفنگ بادی.

مرتضی جان
این کار قبلا توسط دوستان سایت انجام شده مثلا اگه سری به تاپیک بجه های اصفهان و یا تهران بزنی هر هفته ای که برنامه ای بیرون داشتن گزارش اون توی تاپیک همراه عکس قرارداده شده
با سلام

تا اونجایی که من از سخنان دوستان برداشت کردم.انجام معاملات بصورت نا اگاهانه بین دو شخص از دو شهر مختلف مورد تایید مدیران سایت نیست.دوم مسئله کاندیدهای معتمد در هر شهر است.
دوستان حالا گیریم طرفین معامله از یک شهر نبودن شخص معتمد طرف همشهریشو میگیره یا....... تورو خدا نگین داور بیطرفه که واقعا مهجوره . ثالثا با این همه تنوع برند اسلحه وقطعات و متعلقات ایا همه علم تام در تشخیص دارن "قطعا خیر. اینجور مسائل در علم مارکتینگ توسط ایجاد یک پایگاه تخصصی در یک نقطه و به مدیریت بهترین شخص انجام پذیر است

دوستان نظر بدیدKhansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع