انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: افتتاح نمایندگی تفنگهای کرال ترکیه در ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام دوستان.امروز مشغول جستجو در اینترنت بودم دیدم شرکت کرال ترکیه هم با خدمات پس از فروش و ضمانت داره تفنگهای بادیشو در ایران میفروشه.اینم سایتش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب اینه که تمام فروشندگان اسلحه های ترک از اونها به عنوان قویترین یاد میکنند و حتی تو همین سایت هم مدلی هست با قدرت 1350fps.اما دریق از کمی اطلاعات
Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (219)
اين تركيه هم ملت رو گير آورده مثل اون صحنه اي كه تو تلويزيون نشون داد كه ميگفت فلان تيم ايراني پرطرفدارترين تيم دنياست و بعدش منچستر و رئال مادريد هستن!!يا مردم تركيه واقعا اطلاعات ندارن يا خودشونو زدن به كوچه علي چپ
كرال تفنگش ببخشيد نميخوام بي ادبانه بگم .....
به لعنت خدا هم نمي ارزه شايد اونا مقياس فوت بر ثانيه رو با متر بر ثانيه اشتباه گرفتن!!!!!!كه فكر ميكنن خيلي زياده!!!
آقا تفنگ بادي چيني بخريد اما تفنگ بادي ساخت تركيه نخريد
راستي يه شركتي به نام ايژ هم هست فكر ميكنم روسي باشه اگه تفنگاش وارد بازار ايران بشه شك نكنيد حتما يكي ميخرم
خيلي ارزون هم هست
اجبا ایژ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تفنگه جاوید جان یا موتر سیکلت ؟؟؟؟؟ Khansariha (214)Khansariha (106)

هی وای من Khansariha (13)
من تفنگهاي تركيه اي روتوتفنگ فروشيها ديدم ازلحاظ ظاهركه مفت نميرزند
اين تركهاهم يه چيزي يادگرفتن هي قدرت قدرت بابا يكمم به فكردقت وكيفيت باشين
من هروقت قنداق تفنگ خودم وبااونجنس چوب وتراش ميبينم كيف ميكنم خرم قدرت داره
ولي مثل اسب كه نميشهKhansariha (106)Khansariha (95)
جمعه توتراپ بوديم ياروتفنگش اكار ترك بود يه دفعه 2تاتيرباهم شليك شدشانس
اورد كپ اسلحه اش نتركيد به خاطرهمين چيزاست كه تركيه توسرومغزميزنه تو
اتحاديه اروپا راش نميدن باباالمان وانگليس كجاتركيه كجا كاش دياناوairarm ميومدن
ايران نمايندگي ميزدن
Khansariha (106)Khansariha (106)
آقا مسيح ايژ اسم يه سري موتورهاي قديمي روسي هم هست كه انفاقا سگ جون بودن مثل بقيه ساخته هاي روسي!!
از شوخي گذشته اين تفنگ و كامنتهاشو ببينيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

The accuracy of the hammer-forged steel barrel is pretty close to what you'll get on a super-expensive Olympic target rifle. Yeah, it's THAT good!
كاري به صحت اين ادعا ندارم اما ببينيد

ولي شخصا اگه مدل mp513m گير بيارم با اين قيمت يا حدود اون حتما ميخرم ميبينيد كه چيزي كمتر از گامو شادو هزار نداره
بلكه بنظرم خوشدستتر هم هست و با توجه به سابقه روسها در اسلحه سازي اصلا در خريدش ترديد نميكنم
اقا بعدازكلمه izhكلمه baikal هم امده كه يه كمپاني معروف روسيه مخصوصاتو ساخت تپانچه هاي مسابقه اي
تفنگهاي شكاريشم تو ايران هست
خخخخخخخخخ بابا ایول ایژKhansariha (106)
ایژپلانتا5خخخخ
عجب موتورایی بودن اگه تفنگشم مثل موتورش باشه حتما بابام 10تایی میخره خخخخخ
احتمالا يه ساسات روتفنگش هست كه تاميكشي پرنده ها درميرنKhansariha (106)
با سلام
دوستان من تا حالا دو بار اسلحه کرال خریدم که عکس هم تو تایپک تصاویر شکار هستش
اولی بعد حدود 500تیر فنرش شکست بعد از اینکه یه فنر نرمتر انداختم روش ماشه خراب شد
مجبور شدم بفروشم یکیدیگه مثل اون بخرم که اون یکی هم بعد باور کنید حدود 20تیر ماشه خراب شد چون درون تفنگ از یک قطعه پلاستیکی استفاده شده
دقتش هم که خوب نبود
و بعد فهمیدم که تفنگ های ساخت المان تو بازار هستش که دیانا 350 خریدم الان 6ماهه که دارمش خدارو شکر هیچ اتفاقی هم براش نیفتاده
افشين جان اين 350 كه توداري اگه ازش خوب نگهداري كني به بچه ات ارث ميرسه30 سال تفنگهKhansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع