انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری یوز (پنج تیر دستکش) ساخت ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
با سلام دوستان
تازگی سلاح شکاری به نام یوز ایرانی مشاهده شده که لازم دانستم طبق روال گذشته که سلاح های جدید در این انجمن معرفی و برسی تخصصی میشد، صحفه اختصاصی برای این سلاح در این انجمن تخصصی ایجاد کنم که اساتید عزیز نظرات خودشون رو در مورد این سلاح(مزایا و معایب) را همینجا اعلام کنند
سلاح دستکش پنج تیر
کالیبر 12
به گفته بعضی دارندگان دارای کیفیت و پترن قابل قبول
اطلاعات دقیق هنوز ندارم بعلت اینکه هنوز سلاح رو مشاهده نکردم
به گفته دارندگان سلاح ساخت صنایع شهید کاوه مشهد مبیاشد
در ادامه عکس و فیلم از این سلاح قرار میدهم.

[تصویر: 16005079581.jpg]

اینم لینک کلیپ های سلاح با ذکر منبع

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق و پیروز باشید. Khansariha (8)
سلام.Khansariha (8)
با تشکر از زحمات دوست خوبمون که اسلحه رو معرفی کردن.Khansariha (8)
اگه واقعا اسلحه نامبرده همین باشه که توی کلیپ داره ازش استفاده میشه بنظرم میشه اسم اسلحه خوب و باکیفیت رو روش گذاشت.
البته خداکنه مشکلات ساخت و مونتاژ گریبان گیرش نشه و همه اسلحه های تولیدی با همین کیفیت دست مصرف کننده برسه.
چندین سال گذشته که یکی از اقوام اسلحه صیاد 2 رو خریداری کرده بود.در اولین روز استفاده از تفنگ انتظار داشتیم که مثل همین دوستمون توی کلیپ بتونیم با تفنگ تیر بزنیم و عمل لوراکشن رو انجام بدیم.Khansariha (214)
که متاسفانه تیر اول که زدیم هرچی بچه قنداق رو کشیدیم پوکه در نیامد باز پوکه رو با میله تنظیف در میاوردیم فشنگ تو خزانه نمیرفت.و کلی مشکل دیگه که یادم رفته.لقی بچه قنداق هم به کنار که اصلا حس خوبی به ادم نمیداد.Khansariha (256)
خلاصه حسابی تو ذوقمون خورد.
انشالله که این تفنگ هیچکدوم از این مشکلات رو نداشته باشه.
با سلام،اين سلاح كدوم فروشگاه اورده،قيمت حدودى رو دوستان دارن
با سلام دوستان قیمت حدودی بازار از 16 میلیون شروع میشه نسبت به انصاف فروشنده ولی فکر کنم کمتر هم پیدا میشه .فروشگاه ها هم باید مراجعه کنید ببینید دارن یا نه
سلام
عکسی که سید علی گذاشتن ظاهرا مغازه آقای روشن تو اصفهانه
چون من همین اسلحه رو با همین کیف رو همین میز تو مغازه شون دیدم

مشخصاتشم برای دوستان ذکر میکنم:

تولید شده در صنایع شهید کاوه
مثلا کپی از ماسبرگ آمریکاییه
70 سانت لول داره
چوک متغیره
قنداق و پیش قنداق همونطور که میبینید از پلاستیکه

تیردهیشو نمیدونم چطوره ولی بسیار بد دسته !!!

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اقاى ميرلوحى اين هاتسان مدل اسكوتر هست فكركنم ايران اوردن يك مقدار دستكارى كردن،وگرنه خود اسكوتر هاتسان هست
سلام
نه عزیز دل اسکوتر کجا این کجا !!!
قیمت یوز رو بیست تومن هست ولی بذاری روش یه اسکوتر بخری خیلی بهتره
ولی ناگفته نماند همه جوره بهتر از پنج تیره صیاده

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان قیمت این سلاح چقده
سلام به دوستان چرا این تاپیک اینقد کم فعالیته خواهشن هر کی اطلاعات تجربی داره بگه سپاس Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام من این تفنگ رو دارم از سال ۹۸. تفنگ خیلی خوبیه ازش راضیم قیمت روز هم فردوسی ۲۵ تومن میخرن یعنی الان باید ۳۰ تومن بفروشن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع