انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری یوز (پنج تیر دستکش) ساخت ایران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
سلام دوستان عزیز
بالاخره دیشب با کل چونه زدن ۶۲ میلیون این یوز سر کش را خریدمش ولی این اسلحه سری جدیده شکلش یه کم عوض شده مثلا خزانش مشکی شده چاپ روی گپش هم عوض شده امیدوارم از کیفیتش کم نشده باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='VzBerno' pid='288666' dateline='1686899576']
سلام دوستان عزیز
بالاخره دیشب با کل چونه زدن ۶۲ میلیون این یوز سر کش را خریدمش ولی این اسلحه سری جدیده شکلش یه کم عوض شده مثلا خزانش مشکی شده چاپ روی گپش هم عوض شده امیدوارم از کیفیتش کم نشده باشه

درود برشما.امیدوارم مبارک باشه و 1000000 تیر باهاش بزنی
لطفا ازش عکس و فیلم کامل بگیر و از تیر اندازی و نمونه فشنگ هاش عکس بزار
اسلحه خشک گرفتی ؟
سلام
با قنداق چوبی خیلی قشنگ میشه
سلام،دوستان كسى قنداق چوبى برا يوز درست كرده؟بسيار خوش دسته واكشن كردن اون براحتى انجام ميشه
درود ، منم دیروز خریدم. ۵۵ آک خشک. بعد از این افزایش ۵٠ درصدی .
قیمتش حداقل ٧۵ خواهد شد. اگه کسی خواست باهام تماس بگیره تا با قیمت قبل واسش آک ردیف کنم.
توی واتساپ پیام بدید 09052898420Khansariha (219)
با سلام دوستان امروز تست گرفتم سلاح رو،از لحاظ کارکرد اکشن بسیار خوب ،با چهارپاره وینچستر هم تست شد پخش خوبی داره چه ساچمه چه چهارپاره،تست عملکرد اکشن کردن و شلیک سریع رو بعد گرم شدن سلاح انجام دادم و اوکی هست،جالبه پوکه هم زیاد باد نمیکنه ،چه پوکه مهام یا شاهین یا چهارپاره
دوستان عزیزی که یوز دارن. آیا با ریلود کردن فشنگاش مشکل دارن؟ موقع دستکش کردن فشنگ گیر نمیکنه؟ من فشنگ سهمیه امسالو زدم گیر کرد بدون شلیک هم دستکش کردم از کپ نمیپریدن بیرون بگیر نگیر داشت. مشکل از فشنگا و برنجشونه ؟
(2023-08-21 07:54 AM)Mavziar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیزی که یوز دارن. آیا با ریلود کردن فشنگاش مشکل دارن؟ موقع دستکش کردن فشنگ گیر نمیکنه؟ من فشنگ سهمیه امسالو زدم گیر کرد بدون شلیک هم دستکش کردم از کپ نمیپریدن بیرون بگیر نگیر داشت. مشکل از فشنگا و برنجشونه ؟

سلام
دوست عزیز فشنگ فابریک کارخونه اونم قبل شلیک بعید به نظر میرسه گیر کنه.لول سلاح رو باز کن یه فشنگ فابریک بذار توی لول باید فشنگ راحت بره داخل لول واگه لول رو برعکس کنی فشنگ از زیر میوفته در غیر این صورت ممکنه قسمت جان لول کثیف یا پریسه داشته باشه .اگه لول مشکل نداشت مشکل از ناخن فشنگکش هست که قابل رفعه.اگه لول مشکل نداشت و ناخنها هم سالمن و فشنگ رو کامل از لول بیرون میکشند ولی به بیرون پرتاب نمیشه مشکل از فنر پوکه پران هست.فنر پوکه پران یه تیغه فلزی هست که یکسرش با پیچ به بدنه کپ بسته میشه و سر دیگه سمت لول اندازه نیم سانت از کپ فاصله داره زمان کشیدن دستکش به عقب مجموعه گلن که ناخنها هم روی اون قرار داره وفشنگ رو کامل از لول درمیاری با حرکت به عقب اون تیغه فنری رو به کپ سلاح میچسبونه ووقتی از روی تیغه رد میشه تیغه یهو ازاد میشه و پوکه رو به بیرون پرتاب میکنه . من سلاح یوز رو ندارم و از نزدیک هم ندیدم ولی به نظرم سیستم همه دستکشها اینجور باشه.
(2023-08-21 07:54 AM)Mavziar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام با فشنگ دیگری امتحان کنید،امتحان رو در محیط امن انجام بدید و فشنگ سوزن نخورده رو با دستکش پرتاب کنید،اگر با فشنگ دیگه هم مشکل داشت،مشکل از سلاح هست،اما نگران نباشید قابل حل هست،
با تشکر از دوستانی که زحمت کشیدن و راهنمایی کردن. لول رو باز کردم فشنگ به راحتی جا میری و وقتی برعکسش کنم از لول خارج میشه. از فشنگ زوبر هم استفاده کردم باز هم پوکه بیرون نیومد ،اما فشنگارو قبل شلیک راحت بیرون میکشه . . . به نظرتون لوله زیاد گشاد نیس که اجازه میده پوله و برنج باد کنن و بیرون نیان؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع