انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ بادی جگوار (ترکیه)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با اجازه بزرگان و استادان این سایت این تاپیک رو ایجاد کردم تا تفنگ بادی جگوار ترک رو بتر بشناسیمKhansariha (8)

تفنگ بادی جگوار مدل استتار ،دارای قدرت و دقت خوبی می باشد.این تفنگ از ساختار شلیک فنر پیستون ساخته شده است.کالیبر آن 5.5 و تک تیر است.مجهز به مگسک فسفری و مکانیزم مسلح شدنش کمر شکن می باشد.

مشخصات فنی:
قدرت: 24 ژول
ساختار شلیک:فنر پیستون
سرعت خروجی ساچمه: 245 متر بر ثانیه
كشور سازنده: ترکیه
وزن: 3 کیلو گرم
طول كلی:116 سانتی متر
طول لوله: 50 سانتی متر
ظرفیت خشاب:تک تیر
مکانیزم مسلح شدن:کمر شکن

Khansariha (256)
من این تفنگ رو خریدم موندم روش چه دوربینی جواب میده تاسکو 4*32 یا دیانا 4*20 روش جواب میده؟Khansariha (8)
(2016-03-22 08:58 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه بزرگان و استادان این سایت این تاپیک رو ایجاد کردم تا تفنگ بادی جگوار ترک رو بتر بشناسیمKhansariha (8)

تفنگ بادی جگوار مدل استتار ،دارای قدرت و دقت خوبی می باشد.این تفنگ از ساختار شلیک فنر پیستون ساخته شده است.کالیبر آن 5.5 و تک تیر است.مجهز به مگسک فسفری و مکانیزم مسلح شدنش کمر شکن می باشد.

مشخصات فنی:
قدرت: 24 ژول
ساختار شلیک:فنر پیستون
سرعت خروجی ساچمه: 245 متر بر ثانیه
كشور سازنده: ترکیه
وزن: 3 کیلو گرم
طول كلی:116 سانتی متر
طول لوله: 50 سانتی متر
ظرفیت خشاب:تک تیر
مکانیزم مسلح شدن:کمر شکن

Khansariha (256)
من این تفنگ رو خریدم موندم روش چه دوربینی جواب میده تاسکو 4*32 یا دیانا 4*20 روش جواب میده؟Khansariha (8)
اول از همه سال نو را خدمتت تبریک عرض می کنمKhansariha (8)
تفنگی که خریدی از نظر قطعات داخلی مثل تفنگ کرال میمونه و از نظر ظاهری متفاوته و تفنگت لگد متوسط داره که باید یه دوربین نسبتا خوب بنداری روش که دوربین دیانا ۴*۲۰ اصلا بدرد نمیخوره و خود بنده اصلا حاضر نیستم رو تفنگ چینی اونا نصب کنم و تاسکو ۴*۳۲ هم دوربین بدی نیست ولی ممکنه بعد از یه مدتی خراب بشه برای همین به نظر بنده یه دوربین Gamo 4*32 بنداز روش واقعا ارزش داره و روش خوب جواب میده. فقط قبل از نصب دوربین حدود ۵۰۰ شلیک داشته باش تا تفنگت نرمتر کارکنه.
موفق باشیKhansariha (8)
مرسی داداش فنیش مثل کراله یعنی بوش فنرش پلاستیکه؟
(2016-03-22 11:50 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی داداش فنیش مثل کراله یعنی بوش فنرش پلاستیکه؟
خواهش میکنم. والا خودم باز نکردم ببینم ولی به احتمال خیلی زیادپلاستیکی هست که جای نگرانی نداره و کیفیتش مناسبتر از کرال به نظر میرسه.
تفنگ خوبیه ولی از گنجیشک چیزی نمیزاره جون میده واس قمری و چاهیو...

در زمن داداش محسن واقعا شرمندم میکنی خیلی زود پاسخ میدی ازت ممنونمKhansariha (8)
بازش میکنم بررسیش میکنم اینجا میگم فعلا با اجازهKhansariha (8)
دوستان کیفیتش چطوره؟Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-03-24 09:04 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کیفیتش چطوره؟Khansariha (8)Khansariha (8)
تفنگ جگوار از نظر قطعات داخلی مشابه تفنگ کرال هست و تنها در شکل قنداق و مگسک با تفنگ کرال تفاوت داره و متاسفانه تفنگ جگوار مثل تفنگ کرال یک برند محسوب نمیشه و یک نوع کپی و طرح محسوب میشه ولی با این وجود کیفیت ساخت فنرش از تفنگ کرال بهتره. از نظر قدرت به خاطر فنر با کیفیت تر کمی بیشتر از کرال هست و از نظر دقت با کرال برابری میکنه.
تفنگ جگوار سه مدل از اون تو بازار موجوده که شامل قنداق ساده مشکی ، قنداق مشکی پد سفید و قنداق طرح استتار می باشد که قیمتش با توجه به نوع قنداق از ۲۲۰ تا ۲۶۰ تومان موجود می باشد.
سلامKhansariha (8) دوستان عيدتون مبارکKhansariha (8) من این تفنگو از نزديک دیدم البته قنداق مشکی که زیاد جالب نبود.خیلی بد مسلح میشه سفت و همراه با صدا کيفيتش.جالب نیست.اما قیمت خوبی.داره Khansariha (8)
(2016-03-25 09:13 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8) دوستان عيدتون مبارکKhansariha (8) من این تفنگو از نزديک دیدم البته قنداق مشکی که زیاد جالب نبود.خیلی بد مسلح میشه سفت و همراه با صدا کيفيتش.جالب نیست.اما قیمت خوبی.داره Khansariha (8)

سلام صابر جان داداش من نمیدونم شما با این تفنگ کار کردین یا نه ولی خدا وکیلی خیلی خوب و نرم و بیصدا مسلح میشه قدرت خوبی داره دقتشم که حداقل واس من خیلی خوبه کیفیتش خوبه من که ب کل ازش راضیم
دوستان تفنگ من بد جور دیزیلینگ داره لگدشم شدید شده دلیلش چیه فنرشو تازه عوض کردم ماششم امروز عوض کردم دلیلش میتونه از فنر باشه؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع