انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ بادی جگوار (ترکیه)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
(2016-07-05 11:53 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تفنگ من بد جور دیزیلینگ داره لگدشم شدید شده دلیلش چیه فنرشو تازه عوض کردم ماششم امروز عوض کردم دلیلش میتونه از فنر باشه؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام محمد جان Khansariha (8)
اول از همه عیدت مبارک. در رابطه با دیزلینگ خدمتت عرض کنم که تفنگت را کلا باز کن و داخل سیلندر رو با یه پارچه تمیز خوب تمیز کن و سایر قطعات هم مثل فنر و پیستون هم با پارچه تمیز کن بعد یه مقدار گریس پایه مس 1100 درجه از آقا میثم تهیه کن و یه مقدار کم به واشر پیستون و کمی هم به پیستون بزن. اینطوری موقع شلیک دیگه خبری از دیزلینگ نیست و لگد تفنگ تا حدودی کاهش پیدا میکنه. اگه بازم خواستی لگد تفنگت کمتر بشه واشر پیستون تفنگت را با نمونه پلی اورتان عوض کن Khansariha (8)
عید شما هم مبارک مرسی داداش دستت درد نکنه
فقط ی سوال واشر پیستون اماده نیست کدوم مدل دیانا بهش میخوره
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خواهش میکنم سرزنشم نکنید یعنی خدا وکیلی انقد عذاب وجدان دارم که یعنی داغون داغونم

این لامصب انقد دیروز لگدش زیاد بود نمیشد از 10 متری کفتر زد(دقتش) اما از شانس بد من تو فواصل تقریبا 50 متر اینا ی مرغ رو تو کوچه نشونه گرفتم یعنی مگسک کلا بدنشو گرفت (انقد کلفته) زدم مرغ خوابید بقیشم که چرتو پرت کلا امروزم بد جور تو ذوقم خوردKhansariha (367)Khansariha (290)Khansariha (226)
راستی اگه میشه بهم ی دوربین ارزون هم معرفی کنین که روش دوم بیاره

فقط ارزون باشه ها مرسی اگه زوم دار هم نباشه مشکلی نیسKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-07-06 11:46 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عید شما هم مبارک مرسی داداش دستت درد نکنه
فقط ی سوال واشر پیستون اماده نیست کدوم مدل دیانا بهش میخوره
خواهش میکنم سرزنشم نکنید یعنی خدا وکیلی انقد عذاب وجدان دارم که یعنی داغون داغونم

این لامصب انقد دیروز لگدش زیاد بود نمیشد از 10 متری کفتر زد(دقتش) اما از شانس بد من تو فواصل تقریبا 50 متر اینا ی مرغ رو تو کوچه نشونه گرفتم یعنی مگسک کلا بدنشو گرفت (انقد کلفته) زدم مرغ خوابید بقیشم که چرتو پرت کلا امروزم بد جور تو ذوقم خوردKhansariha (367)Khansariha (290)Khansariha (226)
راستی اگه میشه بهم ی دوربین ارزون هم معرفی کنین که روش دوم بیاره

فقط ارزون باشه ها مرسی اگه زوم دار هم نباشه مشکلی نیسKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام محمد جانKhansariha (8)
واشر پيستونش رو در بيار و با کوليس قطرشو اندازه بگير اگه 25 ميلي بود با کرال و گامو شادو 1000 يکيه و ميتوني واشر ديانا 27 روش بندازي. براي مطمئنتر شدن پيستون رو همراه خودت ببر مغازه تا اشتباهي واشر نخري. در مورد دوربين هم بايد تفنگت اول رام بشه و بعد دوربين روش ببندي. پيشنهاد من به تو دوربين bsa 4*32
هست. قيمتشم حدود 100 تومنه. فقط يه چيزو بگم الان پرنده ها جوجه دارن گناهه بزنيشون. الان فصل شکار نيست
در پناه حق باشي Khansariha (8)
تشکر مرسی شرمنده ها بابت سوالات زیاد
(2016-07-07 01:53 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم محمد جان. اصلا هم کاری نکردم. ایشالا کارت راه بیفته.
(2016-07-07 04:55 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-07 01:53 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم محمد جان. اصلا هم کاری نکردم. ایشالا کارت راه بیفته.

خیلی اقاییKhansariha (8)
با سلام.
کاش حداقل یه عکس از این تفنگ تو تاپیکش بودKhansariha (8)
حتما فردا میزارم ایر کینگ جان حق با شماس
سلام دوستان.
اینم یه عکس از تفنگ جگوار که تاپیک زیبا تر بشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید فعلا خداحافظ.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع