انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی Hatsan AT44 NOVA LW QE
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
با سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران
در این تاپیک قصد دارم سلاح جدید هاتسان رو معرفی کنم
همونطور که از اسمش پیداست at44 ورژن جدیده
که حجم مخزن 500 سی سی- لوله والتر- فشار کاری 250 بار-قنداق گردو-وزن 4.5 کیلوگرم-طول اسلحه 120 سانتی متر میباشد
با این تغییرات شاهد افزایش تعداد شات و دقت بالا خواهیم بود(البته وزنش خیلی بالاس)
قیمت هم تو سایت ترکیه حدود 1400تومن میباشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
نمايندگي وارد نمي كنه وقيمت احتمالي؟

[PISTOL]فشمي
(2016-02-05 10:38 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نمايندگي وارد نمي كنه وقيمت احتمالي؟

[PISTOL]فشمي

فعلا که خبری از ورودش نیست.
جناب جبیلی قدرتش چقدر هست؟
(2016-02-06 02:18 AM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب جبیلی قدرتش چقدر هست؟
فک کنم همون اندازه ای تی یا یکم بیشتر باشه.چون تغییرات خاصی انجام نشده.فقط حجم مخزن بیشتر شده و طول اسلحه بلندتره

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk
با سلام
فشار کاری ۲۵۰ بار و ۵۰۰سی سی به راحتی توانایی رگوله شدن در ۹۰ ژول یا حتی بیشتر را دارد و سی شات با این قدرت، البته میشه لایف تایم ازش با ۱۶ ژول کار کشید خخخخخ
با توجه به بالاتر رفتن فشار کاری مطمئنا شاهد تغیراتی در تفنگ خواهیم بود، مثل والو و سوزن، چکش و فنر،
از روی ظاهر نمیشه گفت همونه! مخصوصا اون قطعه ای که رابط بین مخزن و کپ هست!؟؟؟؟؟ میتونه رگولاتور اکسترنال و مخزنش باشه یا والو تغیر شکل یافته؟؟؟؟! باید منتظر شم برسه اینجا کالبد شکافی شه یه وقت ترنسپورتر نباشه خخخخخخ
ارادتKhansariha (8)
سلام
دوستان ظاهرا کادر مدیریتی شرکت هاتسان عوض شده و شایدم سیاست جدید در نظر گرفتن و متوجه شدند که فقط عوض کردن ظاهر و مثلا قنداق همون محصولات قبلی نمیتونه مشتری ها رو راضی نگه داره و ظاهرا هم دارند موفق میشن البته در مورد این تفنگ مثل اینکه ترکیبی از آی تی لانگ و کیو ای هست با تغییر سایز مخزن توی سایتای مختلف که چیزی در مورد رگوله بودن این تفنگ ندیدم و فکر نکنم هم رگوله باشه لولش هم شرود شده همراه با سایلنسر سر خود شبیه به مدل کیو ای قبلی ولی ی چیزی که فکر کنم زیاد جالب نیست طول تفنگ هست که 120 سانتیمتر به نظرم واقعا بلند هست و شاید با باز کردن شرود از طول سلاح کم بشه در هر حال امیدوارم وارد کشور بشه و ریویوهای خوبی از دوستان ببینیم
یا حق
شاید اینجا درست نباشه بحث بشه . ولی یه مدل دیگه هاتسان هم به اسم تروفی تو گروهای تلگرام برای تبلیغ گذاشته بودند‌ ظاهرش خوشدست بود. دوستان اطلاعی دارند از این مدل ؟

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
45 ژول هم باشه کافیه ولی تعدادشات بیشتر،همیشه دوست داشتم حجم مخزن pcpهای هاتسان بیشتر باشه که خوشبختانه هاتسان این کاررو کرد.
ولی ظاهرا در دومدل لانگ و شورت تولید شده.
با 500 سی سی این سلاح چند شات مناسب می ده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع