انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی Hatsan AT44 NOVA LW QE
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
(2016-07-20 11:11 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز Khansariha (8)
دوستان میخواستم بگم at44 nova وارد شده و فروشگاه کوهسار موجودی داره و قیمتش هم ۲٫۶۰۰٫۰۰۰ هزار تومان زده.
خیییلی بالا زده قیمت رو.من ۲۲۰۰ قیمت داشتم.
چون تازه اومده قیمتش دقیق معلوم نیست . اینطوری اصلا کسی نمیخره وقتی هرکی برا خودش قیمت میده نمیدونم کوهسار با چه امیدی همچین قیمتی گذاشته . فکر میکنم قیمتش به زیر 2 میرسه باید وایستیم نوری وارد کنه . ارزش این تفنگ بیشتر از 1800-1900 نیست
حق با دوست عزیزمون saheb هست چون فروشگاه کوهسار خیلی گرون میده و اگه نمایندگی آقای نوری وارد کنه زیر ۲ تومن در میاد اونم با گارانتی و لوازم جانبی مثل هاردکیس و شایدم دوربین optima که متاسفانه فروشگاه کوهسار بدون هیچ لوازم جانبی داره به قیمت بالایی میفروشه! پس منتظر میمونیم تا نمایندگی وارد کنه البته کاش مدل compact وارد کنه که خیلی زیباتر و جمع و جورتره و لوله آن فول شرود هست و طول تفنگ هم ۱۱۰ سانت بیشتر نیست یعنی از مدل معمولی ۱۴ سانت کوتاهتر میباشد که عالیه. Khansariha (256)
من به دست دوخریدم.دقت عالی...تعداد شات فوق العاده ....کیفیت قنداق ضعیف...کلا تفنگ خوبیه....ازش راضیم...
با یک بار شارژ چند تا شات داره؟
(2017-03-01 06:21 PM)cyros نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با یک بار شارژ چند تا شات داره؟

رو قدرت 50 ژول حدود 80 تا شات با تلورانس حدود 18 متر بر ثانیه میده و از اونجایی که نوا های تو بازار ایران 40 ژولی هستن تعداد شات به حدود 95_100 میرسه
این تفنگ عمر متوسطش چقدره؟
کلا پی سی پی ها عمر متوسطشون چقدره
(2017-03-01 08:30 PM)cyros نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تفنگ عمر متوسطش چقدره؟
کلا پی سی پی ها عمر متوسطشون چقدره

پی سی پی برخلاف فنری عمرشون اگه درست استفاده بشه حتی تو نمونه های ارزون قیمت هم بالاست.
خرج نگهداریش فقط چن تا اورینگ هست که سر جمع 1000 تومن میشه.
ببخشید خیلی سوال میپرسم من تا حالا تفنگ پی سی پی نداشتم و فقط فنری داشتم . میشه توضیح بدین اورینگ چیه ؟ و نحوه استفاده ی خوب از تفنگ پی سی رو بگید؟ تاپیکی هست توضیح کلی بده در این موراد؟ مثلا من نوا خریدم چه چیزهایی لازمه براش بگیرم
(2017-03-02 07:01 PM)cyros نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید خیلی سوال میپرسم من تا حالا تفنگ پی سی پی نداشتم و فقط فنری داشتم . میشه توضیح بدین اورینگ چیه ؟ و نحوه استفاده ی خوب از تفنگ پی سی رو بگید؟ تاپیکی هست توضیح کلی بده در این موراد؟ مثلا من نوا خریدم چه چیزهایی لازمه براش بگیرم

سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک بالا رو که باز کنید چن تا عکس از اورینگ هست.
نکته خاصی برای نگهداری به ذهنم نمیرسه, مثل هر تفنگ دیگه ای ضربه نخوره در معرض رطوبت قرار نگیره هر از چن مدت اورینگا رو بررسی کنید, لول رو تمیز کنید و.....
پر فروش ترین پی سی پی تا قبل از ورود پانچر تو ایران ای تی 44 بود.
برای همین اگه تاپیک ای تی 44 رو وقت کنید و حوصله کنید بخونید, همه چیز دستتون میاد.
برای نوا یا هر پی سی پی دیگه ای فقط ساچمه و تلمبه یا کپسول برای شارژ و در صورت نیاز دوربین لازم دارید همین
محصولات هاتسان خودشون بند و کیف حمل سلاح رو دارند که نیاز به خرید این ها نیست.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع