انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاحهای ساخت شرکت رزینی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام خدمت مدیران و اساتید محترمKhansariha (8)
با توجه به ورود این سلاح به کشور و اینکه ساخت یک شرکت معتبر ایتالیایی هست بنابراین ایجاد تاپیک و بررسی این تفنگ ضروری به نظر میرسه. این تفنگ توسط شرکت زوبین با مجوز ورزشی جهت ورزش تراپ به اعضای فدراسیون تیراندازی با قیمت ۱۲میلیون واگذار میشه. چند روز پیش با یکی از اعضای فدراسیون که گویا عضو تیم ملی تراپ هم هست آشنا شدم و راجع به این مدل ازش پرسیم تعریف ازش میکرد و میگفت تفنگ خوبیه و از لحاظ کیفیت بعد از مدلهای برتا و پرازی قرار میگیره. حالا دوستانی که از این سلاح اطلاعات یا تجاربی دارند اعلام بفرمایند تا بیشتر با این تفنگ آشنا بشیم.
منتظر مشارکت دوستان در بررسی این تفنگ هستیم !!!

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
سلام خدمت دوستان گرامی با توجه به وجود سلاحهای شکاری رزینی برای اینکه تاپیک دیگری نیاز نباشه پیشنهاد میشود اسم تاپیک به سلاحهای شرکت رزینی تغییر پیدا کند.
این هم چند کاتالوگ شرکت رزینی برای بهره مندی دوستان علاقه مند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهاد خوبیه.

عنوان تاپیک به سلاحهای ساخت شرکت رزینی تغییر پیدا کرد
با تشکر از آقا اسماعیل بابت تغییر عنوان تاپیک و همچنین آقا بهمن بابت ارسال کاتالوگها
از دوستانی که تجربه کار با سلاحهای این شرکت دارند خواهشمند است همکاری و مشارکت داشته باشند. با تشکر

جهت استحضار دوستان عرض كنم كه در لسان رومي هر گاه حرف z پشت سر هم باشند يعني به صورت zz اولين آنها با صداي ت تلفظ مي شود مانند pizza,prazzi,rizzini كه به ترتيب پيتزا ، پراتزي و ريتزيني تلفظ مي شوند
سلامKhansariha (8)
[تصویر: .png]
[تصویر: 171645.png]
[تصویر: 150601214350.png]
یاحق
تقدیم به دوستان گرانقدر

ارادتمند همه دوستان
دوستان این تفنگ رزینی که شرکت زوبین میفروشه پروانه شکار هم میشه باهش گرفت یا فقط ورزشی ؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع