انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاحهای ساخت شرکت رزینی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
فقط ورزشي با جواز حمل دوساله و هر دو سال يك بار بايد تمديد بشه
سلام خدمت همه دوستان، شرکت زوبین وارد کننده مدلهای ورزشی شرکت رزینی هست و در حال حاضر فقط مدل ورتکس را موجود دارند. امیدوارم فرصتی حاصل بشه و با تکمیل اطلاعات، یک معرفی کامل از سلاح خودم داشته باشم نکته جالبی که در رابطه با اسلحه رزینی با آن برخورد کردم نسبت فامیلی و وابستگی تعدادی از شرکتهای تولید کننده اسلحه در ایتالیا هست سازنده هایی مانند
1. F.lli.Rizzini. Custom hand-made guns.
2. B. Rizzini
3. I. Rizzini. ( F.A.I.R. company).
4. E. Rizzini. ( Fausti company).
همچنین نامهای مانند سزار گرینی و زولی که جزو خانواده رزینی در تولید اسلحه هستند.
و اسلحه های تولیدی آنها از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هست و فیلمی که از شرکت رزینی( شرکت آقای باتیستا رزینی که به اسم رزینی معروف شده است) در صفحه قبل قرار دادم نشان دهنده کیفیت و زیبایی تولیدات این شرکت هست
ارادتمند همه دوستان
دوست عزیز سلاح خودتان کدام مدل هست. توضیح و عکس بزارید لطفا

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تقدیم به دوستان عزیز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود خدمت همه دوستان عزیز
این اسلحه رزینی ورتکس (Rizzini Vertex) که شرکت زوبین به عنوان دولتی با قیمت 12میلیون عرضه میکنه چرا تو وب سایت رسمی شرکت رزینی ایتالیا نیست؟؟!!
اسلحه های ورتکس این شرکت فرق داره با این سلاح!!
با سلام
با عرض پوزش از اساتید سایت ، من این سوال رو در قسمت دیگه هم پرسیدم و میخوام زودتر به جواب برسم اینجا هم میپرسم .
بااین اسلحه رزینی ورتکس میشه گلوله های سنگین تر شلیک کرد مثل اسلاگ؟
میدونم این تفنگ برای تراپ هست ولی شلیگ اسلاگ و چارپاره برام مهم هست .
(2016-12-03 08:49 PM)armanbigbang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
با عرض پوزش از اساتید سایت ، من این سوال رو در قسمت دیگه هم پرسیدم و میخوام زودتر به جواب برسم اینجا هم میپرسم .
بااین اسلحه رزینی ورتکس میشه گلوله های سنگین تر شلیک کرد مثل اسلاگ؟
میدونم این تفنگ برای تراپ هست ولی شلیگ اسلاگ و چارپاره برام مهم هست .

سلام دوست عزيز

شما با اسلحه ي دست ساز هم ميتوني اسلاگ بزني

تو پرايد هم ميشه اجر بار زد و اينور اونور برد ولي عمر ماشين كمتر ميشه

اگه شما هدفت فقط اسلاگ زدنه يه اسلحه ي ارزون ولي جوندار بگير كه خراب شدنش برات خيلي مهم نباشه
چون تفنگ كم كم عشقت ميشه و اگه مشكل براش پيش بياد خيلي رو اعصابت ميره
سلام به دوستان گرامی، جناب آرمان عزیز اسلحه های ساچمه زنی برای شلیک فشنگ های ساچمه تولید میشوند هر چند شلیک چارپاره هم با آنها و با چوک مناسب امکان پذیر است ولی لوله اسلحه هم عمر مشخصی دارد و شلیک فشنگهای مانند چارپاره عمر آن را کاهش خواهد داد ولی یک امر مسلم این هست که لوله اسلحه های تراپ دارای مقاومت و دوام بیشتری هستند یکی از دوستان من اسلحه برتا 682 گلد مخصوص تراپ دارد که از 10 سال پیش تاکنون بالای 1000 تیر فقط چارپاره و اسلاگ با آن شلیک کرده است و اسلحه اش هنوز تمیز هست اسلحه ورتکس شرکت رزینی در حال حاضر با کیفیت ترین اسلحه مخصوص تراپ در کشور ما هست که تقریبا با قیمت مناسبی عرضه میگردد.
ارادتمند همه دوستان گرانقدر
سلام دوستان.
کسی اطلاع داره قیمت سلاح دولول سوار شرکت رزینی مدل vertex terap آکبند چنده؟ با مجوز ورزشی. متشکرم
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع