انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: FX Wildcat
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
معرفی FX Wildcat

[تصویر: FX-Wildcat22.png]
[تصویر: FX-Wildcat25.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ادامه تولید موفق تفنگهای FX با توجه به اینکه همیشه نمیتوان با face lift یک محصول قدیمی مشتری را راضی نگهداشت و عمومآ ایجاد تغییرات ظاهری برای فروش یا به عبارتی همان face lift مختص کمپانی های کپی کار و عاری از تکنولوژی طراحی میباشد کمپانی صاحب نام FX که دارای پتنت های بسیاری مختص خود است محصولی چابکتری را روانه بازار کرد که دارای تغییرات بسیاری در زمینه طراحی نسبت به محصولات قبلی میاشد و FX WILDECAT دارای این نکات تمایز میباشد
===========================
طراحی جدید محصول New Design
دارای خشاب جدید New Magazine
سیستم کوکینگ جدید New Cocking System
کاربرد مواد مصنوعی جدید New Synthetic Material
ریل دوربین جدید New Scope Rail
قنداق بالپاپ طرح سبک جدید New Lightweight Skeleton Stock
دارا بودن رگولاتور در تمام کالیبر ها Regulator Standard on all Calibers
طول سلاح 26 اینچ >> 66 سانتیمتر در کالیبر 5.5 و 34.5اینچ>> 87.5 سانتیمتر در کالیبر 0.25
وزن سلاح 5.8 lbs
کیلوگرم 2.6 >>در کالیبر 5.5
+++++
6.6 lbs
3کیلوگرم >> کالیبر 0.25
در مورد مشخصات فنی فشار کاری230 BAR ، تعداد شات ،قدرت با توجه به عدم توزیع عمومی محصول در بازار فعلآ جدول دقیقی از سوی FX اعلان نشده است ولی سایتهای غیر مرجع 48 ژول برای کالیبر 5.5 و تا 80 ژول برای کالیبرهای بالاتر اعلان نموده اند
==================
بنا بر تمایل و رضایت مشتریان از FX BOBCAT کمپانی فوق در تعامل با تیراندازان و بهره گیری از تجارب آنها برای طراحی محصول جدید خود اقدام به طراحی محصولی نوین نمود و طبق ادعای کمپانی این اولین محصول تمامآ طراحی و ساخته شده در لابراتوار Mariastad سوئد میباشد که حاصل تلاش ساعتهای متمادی تیم طراحی ، و تست سیستماتیک و نتیجه آن محصولی پرقدرت ، دقیق ، و خوشدست میباشد که دارای خشاب جدید که بسهولت ساچمه گزاری شده و سرعت لود بالایی دارد و با توجه به رگولاتور دقیق رضایت تیراندازی را حاصل مینماید
بکار بردن سیلندر جدید از آلیاژ آلومینیوم آندایز با رنگ خاص که کمترین اثر جذب اثر انگشت را دارد و بهینه تر شدن اهرم کوکینک و ماشه کشی نرم و استفاده از لوله های smooth twist که در مجموع گروپی در حد نیم 0.5 اینچ (25 .1 سانتیمتر) در 50 یاردی ( 45 متری) بهمراه دارد
علیرغم خوشدست بودن BOBCAT عده ای از کاربران نیز به سایز و ابعاد قنداق اضهار نارضایتی کرده و تمایل به ظرافت بیشتر داشتند که در این محصول نظر آنها برآورده شده است
یکی از نکاتی که در طراحی اسلحه های بالپاپ جدید گامی بسوی مدرن شدن به حساب میآید قرار گرفتن اهرم کوکینک نه در انتهای پد قنداق سلاح بلکه قرار گرفتن آن در کنار قبضه میباشد تا تیرانداز براحتی اقدام به مسلح کردن تفنگ نماید ، نصب اهرم مسلح کننده در انتهای قنداق بنوعی بالپاپ شدن تفنگ عادی را تداعی میکند و در این سلاح نکته مثبت طراحی بحساب میآید
مواد مصنوعی بکار رفته در این سلاح نیز بنا به اظهار سازنده با تغییراتی بهینه شده اند که با توجه به رضایت کاربران از متریال قنداق بالپاپهای قبلی میتوان تصور نمود که در این محصول نیز عالی باشد
به جهت کاهش ایجاد خطای پارالکس و قرار گرفتن دوربین در بهترین مسیر دید برای تیر اندازاز ریل دوربین جدیدی در این مدل استفاده شده است
که از نظر ارتفاع کمی بلند تر از ساختار های یکپارچه طرح قدیم میباشد و میتوان حدس زد که کمپانی FX واقعآ به فکر خوشدست و بودن و کاهش وزن این محصول بوده است ، خشاب آن 12 عدد در کالیبر 5.5 و 8 عددی در کالیبر 6.35 ، این محصول نیز دارای تغییراتی درخور توجه است تا سرعت ساچمه گزاری و لودینگ سلاح بیشتر شود و همه مدلها بصورت استاندارد دارای رگولاتور خارجی میباشند وبا توجه به دارا بودن ولوم تنظیم قدرت دارای قابلیت تغییر تنظیم در چکش و والو نیز میباشند که برای تیونر های حرفه ای فاکتور های جالبی میباشد
در مجموع باز طراحی این محصول در بخشهای اهرم کوکینک و انتقال آن در کنار قبضه ، سیستم لودینگ راحت خشاب ، تغییر نوع ریل دوربین نکات متمایز کننده آن از FX BOBCAT میباشذ

منابع:

اینچ...!؟!؟!۲/۵ سانتی متر...!؟!؟!؟!
این سلاح خیلی وقته در دست مشتریان قرار گرفته تو کویت زیاده و داره استفاده میشه و قابل رقابت با سلاحی مثل کریکت و ولکان هست و هر اینچ برابر 2.54 سانتیمتره .Khansariha (8)
بزودی میاد دوستان Khansariha (48)
من اینارو از این سلاح پیدا کردم:

calibre: 5,5mm Vo= 300m/sec

еnergy: 48 Joule cal. 5,5mm
barrel length: 470mm /shrouded/
weight: 3,50kg
full pressure: 250bar regulated
air capacity: 300cc
magazine: 12 for cal. 5,5mm
shot capacity: 70 for cal. 5,5mm
stock: synthetic “Bullpup” NEW 2015

باتوجه به مشخصات مشابه با بابکت ولی در اندازه کوچکتر من بیشتر از بابکت میپسندمش Khansariha (219)
دوستانKhansariha (8)
برایFX WILDCAT این تاپیک استارت اپ هست
با توجه به اینکه ری ویو های زیادی از این سلاح در دست نیست جهت معرفی بهتر از منابع دیگر مشارکت فرمایید
فعلا گروپی ازش پیدا نکردمKhansariha (399)
از این اسلحه خیلی اطلاعات کمی توی اینترنت هست. من چند وقت پیش مقداری درباره ی این تفنگ تحقیق کردم ولی اطلاعت متفاوتی پیدا کردم!! طول لوله و وزن و حجم مخزن و تعداد شات ها در هر سایت فرق میکرد!!
قیمتش تقریبا ۵۰۰ دلار از بابکت ارزونتره و بعد از T12 ارزونترین تفنگ اف‌ایکس همین wildcat هست
یه طرح قنداق بالپاپ میخواستم از این تفنگ الهام گرفتم
(2015-06-30 01:56 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از این اسلحه خیلی اطلاعات کمی توی اینترنت هست. من چند وقت پیش مقداری درباره ی این تفنگ تحقیق کردم ولی اطلاعت متفاوتی پیدا کردم!! طول لوله و وزن و حجم مخزن و تعداد شات ها در هر سایت فرق میکرد!!
قیمتش تقریبا ۵۰۰ دلار از بابکت ارزونتره و بعد از T12 ارزونترین تفنگ اف‌ایکس همین wildcat هست
یه طرح قنداق بالپاپ میخواستم از این تفنگ الهام گرفتم

500 دلار ارزونتر...!؟اشتباه نمیکنی...!؟
معمولا وقتی دنبال قیمت سلاحی میگردم ، به این سایت مراجعه میکنم:

فکر کنم در کل قیمت هاش ۱۰۰ دلار بیشتر از قیمت کارخونه باشه ولی این ۱۰۰ دلار برای همه ی تفنگ ها هستKhansariha (8)
دوستان
جدول انرژی FX WILDCAT با ساچمه های متفاوت در کالیبر 0.25
[تصویر: FX-WILDCAT-0-25-BALISTIC-BTABLE.jpg]
متاسفانه فعلا در کالیبر 0.22 ، 5.5 منبع موجود نیست
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع