انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: FX Wildcat
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
دوستان کسی اطلاع داره ویل کت در ایران موجود هست یا وارد میشه یانه؟
بابکت که موجودهست ولی من ویل کت رو بیشتر پسندیدم از لحاظ سیستم لود شدن و وزن و دیزاین.
قصد خریدن این اسلحه رو دارم.کسی اکبند داره
ظاهرا این پیج زیاد خونده نمیشه و متاسفانه جوابگو نداره

Sent from my SM-P601 using Tapatalk
(2015-12-23 08:40 PM)vshakouri56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ظاهرا این پیج زیاد خونده نمیشه و متاسفانه جوابگو نداره
Sent from my SM-P601 using Tapatalk
دوست عزیزKhansariha (8)
تاپیک معرفی pcp همونطور که از اسمش پیداست جهت معرفی و شناساندن و به نقد کشیدن مسایل فنی و مباحث در مورد اون مدل هست و برای موجود بودن در بازار و قیمت و روش خرید و ..... بهتر است در تاپیکهای:
تاپیک اعلان نیاز برای خرید سلاح و گزارشی از قیمتها ی بازار مطرح بفرمایید
متشکرم.خدا خیرتون بده.همین راهنماییم خیلی بود ک حداقل بدونم کجا دنبال چی باشم.مرررسی.این تاپیک تو سایت هست دیگه؟

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
تنظیم قدرت وایلدکت من در سایتهای خارحی دیدم با ور رفتن با تفنگ می شود

می خواهم بدانم سناریوی زیر ممکن است:

اسلحه در حالت قدرت استاندارد است

با ور رفتن با آن، آن را برای تمرین در حیاط خانه آماده می کنیم

سپس تنظیم را به حالت اول بر می گردانیم

این کار مکرر انجام شود مشکلی برای اسلحه ایجاد نمی کند؟

در مورد تنظیم قدرت دوستان راهنمایی می کنند؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از دوستان و اساتید یه سوال داشتم٫ میخواستم ببینم برای fx wildcat لوله لوتار والتر هم به صورت جدا گیر میاد؟ و اگر هست آیا کسی میتونه از خارج بخره و بیاره ایران؟
با تشکر
(2016-08-29 09:57 AM)kalaghkosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از دوستان و اساتید یه سوال داشتم٫ میخواستم ببینم برای fx wildcat لوله لوتار والتر هم به صورت جدا گیر میاد؟ و اگر هست آیا کسی میتونه از خارج بخره و بیاره ایران؟
با تشکر

سلام
کلا خیر
لوله لوتار خام هست که میشه تراشید گذاشت روی تفنگ ولی ورود لوله به کشور ممنوعه
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع