انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دیانای قدیمی-دیانای جدید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
پس توی دیاناها 52 از همه مدلهای دیگه دقت بیشتری داره درسته؟
توی کمر تاشو ها پر قدرترین و با دقت ترین کدوم هست؟
نه لوکال جان تو دقت که 54 و 56 حرف اول رو می زنن.(البته دیانا 75 که کلا مسابقه ای هست بحثش جداست)ولی وزنشون زیاده.52 در حد بسیار خوبی دقیق هست ولی چون ریل لگدگیر نداره به اون دو تا نمی رسه.
تو کمرشکنها قویترین مگنوم 350 هست و دقیق ترین تو اونایی که من دیدم 35.البته اختلاف دقت 35 با 34 و 31 خیلی زیاد نیست.
بسیار دقیق و کامل جواب دادی مهدی خان.

البته توی کمرشکنها مدلهایی مثل 25 و 21 و 27 بخاطر وزن کمتر خوشدست تر هستند و میشه دقیقتر باهاشون تیراندازی کرد.

البته یه نکته یادتون نره که سایزهای مختلف تفنگ بادی واسه افراد با قدرت ها و اندام متفاوت طراحی شده ، مثلا یکی از دوستان من 192 قد داره و 125 کیلو وزن ، وقتی دیانا 25 را دستش میگیره مثل اینکه اسباب بازیه خخخخ و باهاش راحت نیست !!!!!!!!!

ولی وقتی at44 long را دستش میگریه تازه سایزش براش مناسب میشه
بله دوست عزیز توی همونطوری که دوستان جواب دادند دیانا دقیقترین های شکاری دیانا 54 و 56 و 52 و 46 و 430 هستند مدل 46 و 430 خوشدست تر از سایرن و به دلیل وزن کم روی دست زنی با هاشون ساده تره اما فکر نمیکنم در دقت و قدرت اندازه 56 و 54 باشند مدل 52 مشکلش به نظر من جای قرار گرغتن اهرم کوکینش هست که چون قنداق از مدل 56 و 54 شکمش کمتره انگشتات به اهرم کوکین میگیره برا همین از نظر من خوشدست نیست و مدل های 54 و 56 هم که یکی هستند اما 56 نیم کیلو سنگین تره که این خودش خیای هست چون مدل 54 خودش دیگه خیلی سنگینه و اصلا به درد شکار بی تکیه گاه نمیخوره کیل وزنیش تا وقتی دوربین روش نبستی مدل 54 عالی هست اما دقتش بی دوربین هیچوقت نمود پیدا نمیکنه پس در کل هیچکدوم از مدل های 54 و 52 و 56 زیاد راحت نیستند دیانای 46 و 430 که درست نمیدونم اما فکر کنم در دقت برابر 52 باشند قدرت رو یادم نیست و دقت محض هم مدل 75 که تو ایران گیرت فکر نکنم بیاد و قیمتش هم کلا بالاست قدرتش کم و فقط کالیبر 4.5 تولید شده. و جز نرمترین و دقیق ترین فنری هاست و خیلی تیونینگ پذیره و به راحتی میشه قدرتش رو دو برابر کرد با حفظ دقت
اینم اتلاعات کامل تر از این مدل کمتر شناخته شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه چیز سبک میخوام کمر شکن باشه قدرت خوبی داشته باشه مثلا 16 تا 25 ژول دقت خوبی هم داشته باشه چی بگیرم
البته ی 350 با یه at44 دارم اینو برای کسی میخوام
(2012-02-13 02:12 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه چیز سبک میخوام کمر شکن باشه قدرت خوبی داشته باشه مثلا 16 تا 25 ژول دقت خوبی هم داشته باشه چی بگیرم
البته ی 350 با یه at44 دارم اینو برای کسی میخوام
خب توی کمر شکنها گزینهای مشخص تری هست مثل دیاناهای 34 و 35 و حتی 350 کمپکت . مدلهای 430 و 440 قدرت کمی دارند (16ژول)Khansariha (214)
علی آقا اون 350 کمپکت واقعا چیز تکیه.اگه گیر بیاد یکی از خوشدست ترینهاست.من یکبار تو فردوسی دیدم یکیشو اشتباه کردم اون موقع نخریدمش.Khansariha (226)
(2012-02-13 11:47 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی آقا اون 350 کمپکت واقعا چیز تکیه.اگه گیر بیاد یکی از خوشدست ترینهاست.من یکبار تو فردوسی دیدم یکیشو اشتباه کردم اون موقع نخریدمش.Khansariha (226)
مهدی جان هنوز هم توی فردوسی و یا جاهای دیگه جست و گریخته این 350 کمپکت نو یا دست دوم پیدا میشه فکر کنم مغازه ساحل یکیش را داشت .

Khansariha (256)
دوستان یه سوال من امروز یه فنر دیدم که روش نوشته بود مدل 25 و ساخت المان بود البته روی جعبه اش نوشته بود Khansariha (172)

این مدل وجود داره یه اطلاعاتی بدید
رویال جان 25 از مدلهای قدیمی دیاناست.در واقع از مدلهای کلاسیک با قدرت حدود 10 ژول و دقت بسیار خوب.فنر وواشر پیستونش هنوز تو بازار به همین اسم و مدل موجوده.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع