انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دیانای قدیمی-دیانای جدید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
بچه ها كلا درتمام كارخانه هاي دنيا نه فقط تفنگ تا دهه 90 بحث اول سردوام بود ولي حالا مسائلي همچون بهره وري وزيبايي ومحيط زيست و بازيافت هم اضافه شده كه ديگه هرماده اي رو نميتونن استفاده كنند.درضمن بدليل مدگرايي وتنوع كرايي امروزه مردم ديگه كسي يه جنس رو 30 سال نگه نميداره تا مدل جديد بياد ميرن سراغ اون .شركتها هم كه ميخوان جنسشون فروش بره زياد كالاروبادوام نميسازن. اما بازم بقول مسيح ديانا ووايرخ هنوزهم ازبقيه يه سروگردن بالاترن. كلا المان تو كشورهاي صنعتي هنوز خيلي ازمحصولاتشو توداخل حودش توليد ميكنه وزياد به سمت ليسانس نرفته كه جاي شكرش باقيه Khansariha (256)
عزیزان اگه دیانا بقول شما میاد از پلاستیک و مواد دیگه استفاده میکنه از خدازدگی و ضعفش نیست.لابد میخاد سلاحش سنگین نشه تا جایی که بتونه. الان علم مواد پیشرفت کرده .گذشت اون زمانی که محکمی تو فولاد و اهن بود.الان بجای جوش اهن از چسبی استفاده میکنن که از خوده قطعه محکمتر میشه
ما میرشکاران فولاد سرشتیم و با هنر ... نی ز ان گروه تکیه بر بادان بی فنر[/size][/color]
آخه مگه چقدر توی وزن سلاح فرق داره؟
من تا حالا نشنیدم که ماشه پلاستیکی دیانا بشکنه ولی توی 68خودم یه قطعه پلاستیکی استوانه ای ته فنر وجود داره که اتفاقا مال من بدون هیچ دلیلی شکست،و بعد از کلی این ور و اون ور رفتن یه دونه فلزی قدیمی پیدا کردم که دیگه نشکست،یا همون 68 یه روز بدون اینکه ماشش را حساس کرده باشم خود بخود شلیک کرد و نزدیک بود کار دستم بده،یا 52 اون دوستمون که چند وقت پیش دسته پیستونش در اومده بود!!!
ولی من با 52 قدیمی هیچکدوم از این مشکلات را پیدا نکردم و تاحالا هم از کسی نشنیدم.
سلام به همه دوستان عزیز
امروز دیانا جواب میل من را هم داد و تایید کرده بود که تفنگ من هم اصلی است و تاریخ تولید را هم نوشته بود. اما واقعا این کارتن تفنگ شک بر انداز بود که اون هم آقا سهیل جوابش را نوشته بود.
ممنونم از همتون
دوستان منم میخام سریال دوتا از تفنگامو ایمیل کنم و سال ساختش رو بدونم ولی انگلیسیم خوب نیست چی بنویسم؟
در اینکه دیانا و وایرخ تفنگهای خوبین هیچ شکی نیست و اگر هم عیبی توشون رخ بده تک و توکی هست شامل کل نمیشه یا خودمون بعضی مواردشو رعایت نکردیم خدایش تا حالا ندیدم کسی از دیانا و وایرخ بد بگه اگر هم مشکلی پیش بیاد با یه هزینه بر طرف میشه البته از تفنگ استفاده استاندارد بشه یه عمر کار میده اما اگه دردسر تفنگو نداشته باشیم یقینا عمرش کم میشه و به وفات میرسه
(2011-06-20 01:32 PM)mehad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان منم میخام سریال دوتا از تفنگامو ایمیل کنم و سال ساختش رو بدونم ولی انگلیسیم خوب نیست چی بنویسم؟

دوست عزيز من هم انگليسيم تعريفي نداره ولي براي 350 اينطور نوشتم شما هم ميتوني اينطور بنويسي و بفرستي. ظرف چند روز جواب ميدن:Khansariha (8)

I bought Diana mod 350 magnum T06.(serial number : 50225228) . please give

me information(original company - date of product ) about This Air Gun. Thank You

آنها هم در جواب تاييد كردند و گفتند :

Dear Sir,

We hereby confirm that the undermentioned DIANA mod. 350 Magnum cal. 5,5 mm has been manufactured in February 2010.

This is an original DIANA product

[/align]
دوستان این دیاناهایی که تازه بارشون رسیده از لحاظ چوب قنداق تفاوت فاحش با سریهای قبل دارن.چوبی به رنگ قهوه ای و رگه های کرمی که اصلا زیبایی قبل رو ندارنKhansariha (226)
امین جان تو چه مدلهایی؟کی دیدی این بار جدید رو؟
مهدی جان تو مغازه های اصفهان حدود 1 ماه هست که مدلهای 52 و 350 رو که من دیدم واقعا فاجعه بود.حالا اگه شد براتون عکساشو گیر میارم میزارم.نمیدونم نوع چوب هم تغییر کرده یا نهKhansariha (8)
اصلا تو طرحش ذره ای ظرافت دیده نمیشه رگه های کلفت کرمی رنگ...
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع