انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: FX Impact نوآوری و خلاقیت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
با سلام. این سلاح تازه وارد بازار جهانی شده و هنوز کسی تو ایران اونو تهیه نکرده. یکی از دوستان که ایتالیا زندگی میکنه گفت اینجا یا تو خود اروپا اگه بخوای تهیه کنی یه چیزی حدود 16 قیمتش میشه.
(2016-02-17 07:06 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. این سلاح تازه وارد بازار جهانی شده و هنوز کسی تو ایران اونو تهیه نکرده. یکی از دوستان که ایتالیا زندگی میکنه گفت اینجا یا تو خود اروپا اگه بخوای تهیه کنی یه چیزی حدود 16 قیمتش میشه.

جناب حكمي
پس با اين تفسير اونجا هم اين سلاح تروفي محسوب ميشه و جزع pcp هاي جنرال متداول نيست
ظاهرا اين تفنگ وارد شده به قيمت 10500000تومان.
از مهترين محاسن اين سلاح به وزن 3200گرمى و مخزن 480cc با فشار کارى 250بار وطول 76سانتينترى و داشتن 12 حالت تنظيم قدرت که در بيشترين حالت توانى در حدود 45ژول دارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی این سلاح را با قیمت معقول تر برای فروش دارد
(2016-06-10 05:52 PM)simorgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی این سلاح را با قیمت معقول تر برای فروش دارد

والا منم شیفته این تفنگ شدم و به سرم زده این تفنگ را از ترکیه یا دبی سفارش بدم .
فروشگاه الصیاد دبی بهم گفت از ماه آگوست این تفنگ را میاره .
تو ترکیه هم سایت hilalav.com نماینده FX در ترکیه این تفنگ را موجود زده ولی جواب ایمیل ندادند .Khansariha (399)
تا اکنجایی که اطلاع دارم الان این تفنگ با قیمت 7300 در ایران موجوده و یکی از دوستان تهیه کرده و نهایت لذت و ارضا شدن رو از این تفنگ داره.
والا عکس هایی که من دیدم ، تو ایران همه قطعاتش رو برداشته بودن ! از لوله تا ساچمه ها
بعد اضافه کنم این تفنگ مشکل طراحی داره . به زودی باید ورژن اصلاح شدش بیاد . الان خریدنش ارزش نداره به هر قیمتی
خرید این سلاح به قیمت 7 ملیون اصلا منطقی به نظر نمیرسه چون قیمت جهانی نزدیک به 2000 دلار بخاطر وجود چند لول روی پک این سلاح هست که مدل عرضه شده
در ایران اینطور نیست! در ثانی این تفنگ قیافش چنگی به دل نمیزنه و همینطور چه از لحاظ قدرت و دقت در مقابل Raw hm1000 هیچ حرفی برای گفتن نداره .
(2016-09-01 07:55 AM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خرید این سلاح به قیمت 7 ملیون اصلا منطقی به نظر نمیرسه چون قیمت جهانی نزدیک به 2000 دلار بخاطر وجود چند لول روی پک این سلاح هست که مدل عرضه شده
در ایران اینطور نیست! در ثانی این تفنگ قیافش چنگی به دل نمیزنه و همینطور چه از لحاظ قدرت و دقت در مقابل Raw hm1000 هیچ حرفی برای گفتن نداره .

مگر این تفنگ چندتا مدل داره؟

اگر قطعات را دزدیده اند یک حرف دیگری است!!!

بعد دوستی گفته بودند مشکل طراحی دارد

بر چه اساسی این سخن را می گویید؟
من اصلا این حرف رو قبول ندارم مدل ایمپکت از لحاظ قدرت و دقت جز برترین سلاح های دنیاست.
الان در مسابقات جهانی فیلد تارگت از این تفنگ به وفور داره استفاده میشه.
من یکی از دوستانم از این تفنگ داره و میگه اگه 100 بار دیگه هم پول داشته باشم باز همین تفنگ رو میخرم.
درضمن این دوست بنده با تمامی تفنگهای موجود کار کرده.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع