انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه محصولات وایرخ با دیانا DIANA VS.weihrauch
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام
بهتره دوستت با جفت اسلحه ها تيراندازي كنه تو فاصله دور ونزديك ببينه كدوم به دلش ميشينه اصلا اصرار نكن
ضمنا ٥٢ برتري نسبي داره به ٨٠

[PISTOL]فشمي
- ضمن عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه اعضای سایت و اساتید محترم / زمان زیادی هست که با سلاح های مختلفی برای شکار کار کردم و خیلی وقت بود در سایت های دیگر عضو بودم این چند صفحه ای که دوستان از چند سال قبل نوشتن رو کامل خوندم خیلی خوب و عالی نوشته بودند تشکر میکنم / تاپیکی پیدا نکردم دال بر مقایسه ی دیانا 350 نیتروپیستون با وایرخ 90 نیتروپیستون چون واقفم نیتروپیستون دیانا تازه وارد کشور عزیزمون شده و قبلش با دیانا 340 نیترو در هر سه مدل آشنایی داشتین خیلی خیلی پیگیر مقایسه ی این دو سلاح بودم میشد گفت چند ماه، 350 نیترو هنوز تو سایت رسمی دیانا نبود من پیگیرش بودم !!!!!!!!!!!! خوشحالم که در نهایت تولید و وارد هم شد ولی چون بنده این سایت رو جامع میدونم بی احترامی کمتر و متوجه بعضی کاربران که واقعا کار کردن و تعصبانه صحبت نمیکنند هستم تقریبا در سلاح های جنگی و شکاری کارکردم با اکثریت با گوله - خفیف - بادی - تپانچه - ساچمه زنی - و مدل های مختلف به مدت 17 سال چون علاقه داشتم و پدر و پدر بزرگمم همینطور یک جورایی اکثره مسایل رو از این دو بزرگوار یاد گرفتم و با ادامه دادنش در فدراسیون تهران و در جاهای مختلف و اموزش دادن هرچند مربیگری ندارم ولی آموزش رو در فدراسیون تهران برای سلاح های مسابقاتی دیدم / خواستم دوستانیکه وایرخ 90 رو باز کردند و 350 نیتروپیستون رو هم همینطور و انصافی برخورد کردند در بین این دو کاملا بررسی کنند چون مشخص میشه بهترین نیتروپیستون در بین مدل های مختلف ترک و مدل های دیگر کدام هست ،چون دوستی گفته بودن مقایسه ی این دو همچون مقایسه ی بنز و با بی ام دبلیو هست و درست هم گفتند / بیش تر زوم صحبتم در راجب نحوه ی امکان تغییر نیتروژن داخل پمپ دیانا 350 مگنوم نیتروپیستون هست که ایا این قابلیت رو مثل وایرخ 90 داره و یا خیر؟ چون اگر داشته باشه میشه تا 35 ژول همچون وایرخ 90 ارتقاء داد لازم به ذکر هست متوجه هستم بعضی دوستان تا 40 ژول هم شارژ کردن که ابدا کاره صحیحی نیست چون هم به مشکل کوک میخوریم و هم احتمال تاب برداشتن به مرور و خیلی مشکلات دیگر چون بنده وایرخ 90 رو تا حداکثر توان 35 ژول و حداقلش رو 26 ژول میدانم باتوجه به صحبتهای دوستان دیگر در سایت های مختلف ولی خوده 350 مگنوم نیتروپیستون با قدرت 32 ژول طبق خوده شرکت دیانا یعنی حداقلش و به عبارتی دقیق برای دوستان اهل جزئیات ریز واقفید سرعت 1320 فوت بر ثانیه و به عبارت محاسبه درمیاید 401.28 که گرد میشه به پایین و به 400 متر برثانیه یعنی مسلما بهتر از 340 نیترو و همچنین برادرش دیانا 350 مگنوم معروف میرسیم / مسلما این دو سلاح هم سلاح های خوبی هستند / و اینکه واقعا از این سلاح خوشم اومده البته مدل لوکسش همون که چوبش از گردو و ماشه ی طلایی داره و به گفته ی بعضی دست اندرکاران که ماشه مدل لوکس از روکش فلز طلا هست البته این رو باور ندارم تا خودم نبینم ولی میدونم هر تفنگ بادی که در شرکت دیانا تولید میشه یک مدل نمونه رو هم ازش میزنند که مثلا 340 نیترو یک مدل خیلی خیلی خاص که شاید توی پی سی پی ها به همچین مدلی ندیدم عکس رو دوستان دیدن میدونند کدوم رو میگم حالا عکسش رو در پایین براتون میزارم اون رو به طور نمونه میسازند و بله اون ممکنه ماشه ی مدل لوکسش از طلا و یا روکش طلا باشه ولی اینکه در مدل های تولید شده هم همچین موضوعی باشه تا خوده 350 مگنوم نیتروپیستون رو نبینم نمتونم اظهار نظر کنم چون اخلاقم این هست که تا نبینم نمیتونم درموردش صحبتی کنم و درکل مدل مد نظرم این لوکسش هست پس محبت کنین بیایید این دو رو کاملا با جزئیات به مسایل فنی - ظاهری - قیمت و تمام جزئیات بپردازید چون خیلی از دوستان تمایل به خرید این سلاح زیبا و عالی دارند / اگر کمکی در راجب سلاح به هر نحو دوستان دارند در خدمت هستم و خوشحال میشم درحد خودم کمکی کرده باشم / عکسی که قرار میدم و حتما مشاهده کردید از استاد که کامل در پیجی از این سایت با عکس قرار داده اند / مدل نمونه از دیانا 340 نیتروپیستون ترکیبات چوب بلوط و طلا و نقره به کار رفته و از 350 هم همینطور هست /با کمال تشکر واقعا شرمندم که انقدر پیامم طولانی شد چون قصد صد درصدی خرید دینا 350 مگنوم نیتروپیستون مدل لوکس لول بلند رو اگر عمری باشه دارم ، ولی ای کاش همین تفنگ طرح قنداقش رو بهتر میساختند و لول ثابت و بغل باز شو بود چقدر عالی میشد اگر میدونستم و مطمئن بودم عین همین مدل بغل باز شو میامد صبر میکردم چون یک جور انقلاب میکرد !!!!!!!!! /ما رو هم در این روزهای عزیز دعا کنید سوگواری امام سوم تمام مسلمانان دنیا .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=> برای تغییری که دادید سپاس گزارم .
منتظره پاسخ دوستان و اساتید اسلحه به این موضوع هستم .
پیشاپیش از همشون منونم .
- اگر نیاز هست چون موضوع تا حالا اصلا مورد بررسی قرار نگرفته و اگر بهتر باشه یک تاپیکی برای مقایسه بین دو سلاح 350 مگنوم نیتروپیستون با وایرخ 90 نیتروپیستون زده بشه به نظرم موضوع جالبی خواهد شد و ماهم به پاسخمون میرسیم / باتشکر .
(2016-10-05 06:07 PM)ervin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- اگر نیاز هست چون موضوع تا حالا اصلا مورد بررسی قرار نگرفته و اگر بهتر باشه یک تاپیکی برای مقایسه بین دو سلاح 350 مگنوم نیتروپیستون با وایرخ 90 نیتروپیستون زده بشه به نظرم موضوع جالبی خواهد شد و ماهم به پاسخمون میرسیم / باتشکر .

مشکلی نیست دوست عزیز.اگر بخواین می تونین تاپیک رو شروع کنید تا دوستان دیگه هم مشارکت کنن.احتمالا بحث جالبی می شه.Khansariha (8)
- از پاسختون سپاس گزارم بله حتما اقدام به زدن تاپیک میکنم که اساتید و دوستان نظراتشون رو به اشتراک قرار بدهند / چون مطلب جدید هست و در هیچ سایتی مقایسه این دو صورت نگرفته است / ارادتمندم .
سلام دوستان عزیز.
از وجود این تاپیک بی اطلاع بودم و الان هم طبق معمول برای خوندن یکی از تاپیک ها اومدم و این موضوع منو جلب کرد.
الان که دارم این پست رو می نویسم تمام این تاپیک رو خوندم واقعا عالی بود.
اول از همه بگم خودم عاشق دیانا هستم اما در این مقایسه اصلا به عشق خودم کاری ندارم که عادلانه بشه.

دیانا و وایرخ هر دو ساخت المان و بسیار با کیفیت و درجه 1 هستن.
و نمیشه 100% گفت کدوم بهتره چون هر کدومش برتری و بدتری نسبت به هم دارم و بهتره از هر دو سلاح استفاده بشه.
محاسن دیانا نسبت به وایرخ
زیبایی بیشتر
قدرت بالا تر
در دسترس بودن قطعات
ریل دوربین برجسته بر روی سیلندر
قیمت کمتر
تنوع محصولات بیشتر

محاسن وایرخ نسبت به دیانا
کیفیت به نسبت بالا تر ( دیانا از ۱۰۰ نمره ۹۹ میگیره و وایرخ ۱۰۰ میگیره. )
مگسک و شکاف درجه ظریف تر و زیبا تر.

خب.
بهترین مصولات دیانا که قطعا از تمام‌ وایرخ ها بهتر هستن همون سری معروف و محبوب ۵۰ هستن.

و در وایرخ ها به شخصه من خودم وایرخ ۸۰ رو فقط میپسندم.
کیفیتش عالی و دقت بالا و قدرت مطلوبی داره.
اما بقیه وایرخ ها دیگه زیادی ضعیف هستن.

و در کل نمیشه جمع بندی نهایی داشت چون گفتم هردو عالی هستن.

اما نظر شخصی خودم.
اگر بخوام یه سلاح بادی بخرم قطعا و قطعا و قطعا وقطعا انتخاب اولم دیاناست و دیانا مدل ۵۶ که بی نهایت بهش علاقه دارم و در کنارش یه وایرخ ۸۰ هم داشته باشم.

اما در کل هردو عاااااالی هستن.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع