انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت پايه براي سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
دوستان عزيز تويه مجله رايفلز چيز جالبي ديدم.ساختنش خيلي ساده ست و حمل و نقلش ساده تر!!اينجا عكس يه پايه براي تيراندازيهاي دقيق رو ميزارم!ببينيد چه چيزهاي ساده اي رو ميشه ساخت كه با ارزش هستند
انقدرام ساختنش ساده نیست
:D
جاویدجان من بهتراز اینو ساختم توتاپیک صفرکردن دوربین هم گفتم یه عصای کوهنوردی با یه دوشاخه چوبی
ميلاد جان 2 تا عصاي كوهنوردي رو ميشه ضربدري دست گرفت و با سايزو ارتفاعهاي مختلف ست كرد اما ثابت نگهداشتنش كمي سخته.چاره اي براي ثباتش ميشه در نظر گرفت؟
سعید جان به زودی عکسی از مدلی که گفتم برات قرار میدم.اینطوری هم ارتفاع متغیر هست هم با یک دست نگه میداری با دست دیگه شلیک میکنی اگر هم خواستی قسمت انتهاش اونقدر تیز هست تو زمین فرو بره
من یه کلیپ دارم از ساخت دو پایه.که با دو تیکه میله فلزی و یه جیر درست میشه.هم میتونید ارتفاع رو تنظیم کنید هم سبک و راحت حمل میشه.
اگه تونستم حجمش رو کم میکنم و اپلودش میکنم براتون.
یا علی
سلام ميلاد جان
ميدونم شما چي ميگي،پيشنهاد شما تو مايه هاي عكس زيره
[تصویر: 3wsgt6j2r0z3zcyov71h.jpg]
وسيله اي كه من ميگم چيزي مثل عكسهاي زيره
[تصویر: 9n8lectqyvcc4wkqsbho.jpg]
[تصویر: 8415ncgntzyjyd1j44h9.jpg]
[تصویر: nrru38h22e8tagk6yz.jpg]
و براي اطلاعات بيشتر از انواع اين پايه ها كه به monopod,bipod,tripod معروفه فايل زير رو دانلود كنيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها اگه بتونیم یک چیزی شبیه به اون پایه هایی که 155 هاتسان داره درست کنیم Khansariha (48)خیلی توپ می شه
دوستان برای پایه دوربین من نظرم اینه که اگر برای صفر کردن دوربین و تراز کردن بخواهیم مدل مشابه پیشنهادی آقا جاوید مناسبه یا مانند عکسهای زیر با تغیرات و طراحی در پایه های متداول موجود در بازار بنظرم کار ساز تره
عکسهای مرتبط
[تصویر: Bipod.jpg]

ولی چنانچه برای شکار و پیاده روی میخواهیم مدل پیشنهادی آقا میلاد یا شبیح به آن که از سوی دوستان نیز مطرح شد جالب خواهد بود. Khansariha (214)
با این قیمتی که پایه های حرفه ای دارن همون بهتر که خودمون به فکر ساختن پایه بیوفتیم.
راستی نمیدونید چرا پایه های حرفه ای اینقدر گرون هستن؟به نظر من با این قیمتا اصلا نمی ارزن.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع