انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های سامیانگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستان... Khansariha (214)

لطفا برادرانی که از ساچمه های سامیانگ استفاده کردند بیان اینجا و نظراتشونو مطرح کنند

1 سوال دارم .... این ساچمه برای اسلحه چند ژولی مناسبه ؟
ایا سامیانگ فقط 28 گرین توی ایران پیدا میشه یا کمترش هم هست ؟
(2014-02-18 06:55 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان... Khansariha (214)

لطفا برادرانی که از ساچمه های سامیانگ استفاده کردند بیان اینجا و نظراتشونو مطرح کنند

1 سوال دارم .... این ساچمه برای اسلحه چند ژولی مناسبه ؟
ایا سامیانگ فقط 28 گرین توی ایران پیدا میشه یا کمترش هم هست ؟

ساچمه های سامیانگ بیشتر روی سلاح های تولید کشور کره استفاده میشن چون عموما تفنگ های کره ای هستن که قدرت شلیک این ساچمه ها رو دارن
سامیانگ هم رو تفنگ هایی مثل AR6 و SUMATRA عالی جواب دادن
من حدودا 1 ماه پیش از فردوسی خرید به قیمت 30 تومن (فعلا در بازار موجوده)
البته مدل 32 گرینش هم تو ایران هست Khansariha (8)
سلامKhansariha (8)
فکر کنم دیگه از60ژول به بالا استفاده بشه.
از دوستان شنیدم مدل28را میشه باای تی شلیک کرد اما32توی خشاب جا نمیشه
اینم عکس از32و28گرین.
ارادتKhansariha (8)
[تصویر: 13927424451.jpg]
[تصویر: 13927427541.jpg]
مدل 28 گرین هم توی خشاب مارادور جا نمیشه Khansariha (290) و باید دستی وارد لوله کرد !
ساچمه ای سری اول وقدیمیه سام یانگ۳۲گرینی وزنشون همه از۳۲به بالا بود حتی ۳۳گرین هم بود ولی سری جدید همشون ۳۲گرینی هستند.
رویال جان @ اقا شما چجوری با تفنگ 40 ژولی سامیانگ شلیک کردی دادا Khansariha (74)
بچه ها به نظرتون اقالو سامیانگ 28 گرینی داره ؟
تصحیح میکنم سرس جدید سامیانگ۳۱گرینی وبعضا کمترهستشKhansariha (8)
با سلام. آقا فرخ هزینه بی خودی داری میکنی. ولی اگه خواستی برو فروشگاه مرکزی.
(2014-02-18 10:16 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویال جان @ اقا شما چجوری با تفنگ 40 ژولی سامیانگ شلیک کردی دادا Khansariha (74)
بچه ها به نظرتون اقالو سامیانگ 28 گرینی داره ؟

فرخ عزیز من تو فاصله ی کم و صرفا جهت برسی میزان تخریبش شلیک کردم و اصلا تو خشاب مارادور جا نمیشه و اون 2 بار هم دستی وارد لوله کردم
شما هزینه نکنید.اصلا به درد من و شما نمیخوره Khansariha (8)
(2014-02-18 11:06 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. آقا فرخ هزینه بی خودی داری میکنی. ولی اگه خواستی برو فروشگاه مرکزی.

مخلص اقای حکمی... Khansariha (8)
بله حرف شما صحیح هست... توی این مملکت چون ما ناتوانیم برای دستیابی به سلاح های گوله زن
برای ارضای روحی خودمون هم که شده از تفنگمون توقعات بی جا میکنیم و دوست داریم از تفنگمون
یه بیگ بور بسازیم... Khansariha (226)

منم سر این قضیه میخواستم ساچمه سنگین بردارم چون قصد داشتم از تفنگم بالاترین performance رو بگیرم
گرچه چندتا از بچه های گل سایت روی ای تی 44 هاشون 25 گرین مانستر رو تست کرده بودند و میگفتند که
این ساچمه تا 50 متر رو میترکونه ... سر همین قضیه فکرش افتاد تو سرم اما در کل جریان از base اشتباهه
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع