انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های سامیانگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
(2014-02-19 01:31 PM)ghaplan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان محترم که تجربه تست این ساچمه روی bt 65 رو داشتن لطفا در باره کارایی و دقت در فواصل مختلف راهنمایی کنند.Khansariha (8)

سلام بر دوستان من خودم قبلا که بی تی 65 داشتم سامیانگ زیاد استفاده کردم و تجربم میگه که تو فاصله 40متر بیشتر شدیدا افت داره و با صفر تی اس 22 هم باز خیلی تو همین مسافت پایین میزنه که نشون دهنده اینه که بی تی هم تو انتقال ساچمه در مسافت های بالا کم میاره بعدش ار6 خریدم این تفنگ این ساچمه سنگین رو به معنای واقعی صوت میکرد با سرعت 313متر بر ثانیه یعنی فکر کن با ای تی 44 کراسمن هالوپوینت رو شلیک کنین ار6 با این ساچمه وحشتناک قدرت تخریب داشت به طوری که وقتی تو فاصله دقیق 170 متر با اقا حمید این ساچمه رو روی یه درخت خشک تست کردیم دقیقا 2 سانت توی درخت فرو رفت تو فاصله 30 متر به راحتی از 2طرف یه بشکه 200 لیتری رد میشد اماااااااااا گروپش در حد قابل قبولی نبود و از اونجا که ار 6 یه سلاح هانتینگ مستره فقط دقتش با این ساچمه برای شکاردر حد جثه خرگوش وبزرگتر از اون مناسب بود اما در مورد تخریبش روی اجسام با تفنگ های 70زول به بالا اصلا شک نکنین ولی انتظار گروپ در حد جی اس بی هم ازش نداشته باشین
ارادت:khansariha (8)
دوستان کسی از این ساچمه رو گانپاور تست کرده؟ رو قدرت بالای 110 زول تا 120 زول کلا
گروپ تو مسافت 50 متر کسی ازش گرفته؟
(2014-06-30 11:57 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی از این ساچمه رو گانپاور تست کرده؟ رو قدرت بالای 110 زول تا 120 زول کلا
گروپ تو مسافت 50 متر کسی ازش گرفته؟

یکی دو هفته پیش با سوماترا اسنایپ گروپ گرفتیم توی تقریبا 50 متری(البته آقا بهنام گرفتن)تقریبا 3 سانت شد گروپش
با سلام و خسته نباشید.
من برای تست این ساچمه رو خریدم.
این ساچمه افت آنچنان زیادی نداره. توی شست متری شاید ۵ سانتیمتر افت داشت با تفنگ من. (کرال پانچر مگا)
گروپش خیلی جالب نیست ولی قابل قبوله.
توی روز بادی تستش کردم که عالی جواب داد ولی به نظر من جی اس بی monster بهتره چون هم افتش کمتره هم گروپش عالیه ، یک جورایی همه چیز رو برای شرایط بد داره. ولی نسبت به سامیانگ کمیاب تر هست.
دوستان عزیز سلام.میخواستم بپرسم بین ساچمه 32 گرین و 28 گرین سامیانگ کدوم ساچمه دقت بالاتری رو تفنگایی مثل کرال بریکر داره؟آیا دقت این دو ساچمه تفاوت زیادی با هم دارن؟البته میدونم زیاد نمیشه رو دقت این ساچمه ها در این تفنگ ها حساب باز کرد.
سلام بین این دو ساچمه 28 گرین دقت بهتری داره مثال تو 50 متری ک بخاد 3 سانت گروپ بده 32 گرین 28 گرینش 1 سانت تقریبا گروپ رو جمع میکنه البته برای اسلحه بالای 80 ژول حداقل مناسب هست رو بریکری که 37 ژول بیشتر قدرت نداره همون 18 گرین جی اس بی باید استفاده بشه.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع