انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی رنجر 125th
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
[تصویر: large_a125.jpg]
سلام دوستان
تفنگ فوق دارای قنداق سینتتیک ضد خش و سبک بوده واز مزیت (thumbhole)سود میبرد که نگه داشتن تفنگ و شلیک دقیق با آن راحت تر است ..سیستم ضد شوک مخصوص هاتسان و ماشه 2مرحله ای با کیفیت از دیگر محاسن این تفنگ است .

سرعت این تفنگ در کرنوگرافی که توسط کارشناسان انجام شده 305m/s ثبت شده است که با همان ساچمه حدود 35 m/s قویتر از مدل معروف دیانا 350 عمل کرده است .تفنگ فوق از لحاظ دقت و کیفیت هم همگان را متعجب کرده است.
حامدجان یه مرجع در مورد اون خط اخرت ارائه کن از سایتهای خارجی. نوع ساچمه و خلاصه این حرفا.
از سایت نمایندش توی ایران البته نه!!!!
اونی که گفتی از لحاظ دقت و کیفت همه را متعجب کرده یعنی بد بوده خیلی یا خوب بوده؟
چون در هر حال ادم از خیلی بد و خیلی خوب متعجب میشه!!!
من شخصا از کیفیت خوب تعجب نمیکنم و لذت میبرم و وقتی یه چیزی بد باشه بیشتر تعجب میکنم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم مرجع
یعنی خوب بوده ( در مقایسه با تفنگ های فنر و پیستونی مثل دیانا مگنوم 350 ) ولی این تفنگ لگد زیادی داره یه آدم پر قدرت میخواد تا بگیرتش ولی اگر بتونی لگد و مهار کنی دقیقه
مخصوصا از ساچمه ts22استفاده کنی که دیگه عالیه.
حامد جان شما که واردی و اهل فنی و از محصولات رنجر هم اطلاعات خوبی داری پس چرا توی تاپیک راهنمائی،راهنمائی خواستی و درباره رنجر 125 سوال کردی؟؟؟:dodgy:
شماکه میگی دقت و کیفیتش خوبه و نسبت به 350 بهتره پس لطفا تاپیک های دیگه رو سنگین نکن.امیدوارم بخری و لذت ببری از دقت و کیفیت خوبش!!!!!!؟؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟!!!!!
و رنجر 125-135 زیاد فرقی نمیکنه و قدرت و سرعت و دقت و ... عین هم هستند.میتونید به این تاپیک هم سر بزنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علی جان
اون موقع که راهنمایی خواستم واقعا اطلاعات نداشتم :D:D:D
ولی بعد از تحقیق و پرس و از اساتید فن خیلی چیزها یاد گرفتم . گفتم این تاپیک رو بزارم که همه استفاده کنن:P
از نظره کیفیت که به پای دیانا نمیرسه. ولی نسبت یه قیمتش خوبه.
حامد جان خوشحالم که یه روزه یا دوروزه خیلی چیز یاد گرفتی!خداروشکر.منتها به نظرم اساتید و اهل فن بعضی چیزارو بهت نگفتند!یا هم که زود قضاوت کردی.برای شناخت یه اسلحه باید از چند نفر استفاده کننده بپرسی-باید از چند نفر اهل فن از جاهای مختلف بپرسی-بعد با حوصله بری جلو نه یه روزه دوروزه...به هرحال موفق باشی.
من با یه نفر مشاوره حضوری داشتم در مورد این اسلحه و خیلی از تفنگ بادی سر در میاورد منظورم از همه مدل هاش بود . البته اون به من مگنوم 350 و پیشنهاد داد ولی گفت تو این رنج قیمت این بهترین گذینه است
:D:D خوب خدا رو شکر از کیفیت برتر رنجر هم اطلاع موثقی!!!!!!!!!:huh::D به دست اومد
دوست عزیز لطفا همونطور انقدر سریع به کارشناسی در مورد تفنگ رسیدید
این تفنگ رو تهیه کنید تا به تجربه به یقین در مورد این تفنگ هم برسید:cool:
محصولات فنر ی این شرکت رو خیلی از دوستان داشتند که شما میتونید با توجه به سرعت عملتون در همون سایت شرکتش( در صورتی که پاک نکرده باشند) اون مطالب رو پیدا کنید و حاصل تجربیات دیگران رو ببینید
البته منکر کیفیت پی سی پی های این شرکت نیستم
به هر حال امیدوارم زودتر بگیرد و سبب خوشنودی همگان روفراهم کنید
این رو هم که فرمودید یه ادم پرقدرت میخواد تا بگیرتش :D:D برادر من مگه گاو وحشیه؟ :Dیا موشک انداز ضد تانک؟؟؟؟؟
خدا رو شکر افرادی که این تفنگها رو تست کردند همه ورزشکار بودند:D اما اگه قرار بود یه تفنگ بادی زپرتی رو فقط افراد قوی مهار کنند باید به جای فروش تو مغازه های لوازم شکار اونو تو باشکاه بدنسازی همراه با کارت یکساله عضویت و پودر کراتین ارائه میکردند تا افراد از پسش بر بیاند:D
در کل تفنگ خوب رو یه بچه هم میتونه باش تیر اندازی کنه
کما اینکه یکی از بچه های همینجا دختر خانوم 8 سالش با دیانا 54 تیر میندازه و گروپ خوبی هم میگیره
لطفا قبل از اینکه محصولی رو به کسی معرفی کنید از صحت مطالبتون مطمئن بشید تا اگه خدای نکرده یک نفر که !!کارشناس !!!نبود خواست از مطلب استفاده کنه گمراه نشه
البته علی رغم همه حرفهای که زده شد این تفنگ بسیار خوب میتونه باشه
اما برای چه کسانی؟
من کاربران تفنگ بادی رو 3 دسته میدونم
گروه اول.... افرادی که از تفنگ برای شکار استفاده میکنند و به قدرت و دقت همزمان نیاز دارند
گروه دوم...افرادی که هدف زنی میکنند و بدنیال کسب بهترین گروپ ها هستند اینها به دقت بیش از قدرت نیاز دارند
گروه سوم... که بیشترین تعداد رو هم دارند
افرادی که تفنگ بادی رو از روی علاقه و به خاطر تفریح میخرند:)
این دسته شامل نوجونهای 10-12 سال تا بزرگسالان هست. که بیشترین کارشون با تفنگ چند بار شلیک به گنجشکهای محل و یکی 2 بار زدن قوطی حلبی هست ونهایت انتظارشون هم از تفنگ اینه که تیر از تخته رد بشه یا وقتی گلدون یا بطری باش میزنی کاملا بترکوندش و خرد و خاکشیر کنه:D
این دسته نه دقت انچنان میخواند نه حتی میخواند که پول بدند دوربین برای تفنگ بخرند نه اصلا خیلیهاشون کلمه گروپ و گروپ گیری و اینها به گوششون خورده
خب حق هم دارند برای تفریح با یک وسیله نیاز نیست شما کارشناس باشید یا دکترا در اون رشته:idea:
اینها بعد از یکی 2 هفته هم خسته میشند و تفنگ میره گوشه کمد و دیگه نه کاری به افت قدرت دارند نه اینجور مسایل
خوب برای این دسته همین تفنگهای رنجر نه تنها عالیه که زیاد هم هست
برای این دسته خیلی اشتباهه اگه بگیم بیا 450 بده دیانا 350 بگیر و اینهمه پول رو هدر بده بهترین انتخاب براشون شاید
همین رنحرهای 200 تومنی 125 باشه و مدلهای دیگه هم چون گرونتره وهیچ تفاوتی غیر از قنداق نداره خریدش معقولانه نیست
پس نتیجه اینکه این رنجر هم میتونه خوب باشه اما برای کاربران مبتدی و تفریحی عشق قدرت( به قولی عشق ژول)که کوتاه مدت از تفنگ استفاده میکنند و بعد فراموشش میکنند :)
آقا ما هر چي ميخوايم حرف نزنيم نميشه كه!!
آقا حامد با تشكر از مطلبتون :من كه چپ دست هستم انگشتمو تو كدوم سوراخ قنداق فرو كنم؟!اين مزيت تفنگه؟اگه راست دستها بهر علتي مجبور بشن با دست چپ شليك كنن چي؟!
در مورد قدرت:داداشي با عرض معذرت براي بچه كودكستاني ها كه نميخواي حرف بزني!همچين ميفرماييد قدرت زياد و لگد زياد كه من فكرم ميره پيش نيترو اكسپرسهاي بالاي 470!تا كاليبر 50 بي ام جي!اصلا يه چيز مهمتر!:مگه لگد بيشتر نشونه بهتر بودن تفنگه؟؟اتفاقا شايد يكي از معايب تفنگها همينه الان دنيا داره سعي ميكنه لگد تفنگها رو كم كنه با مازل بريك و تيوب جيوه قنداق و سيستمهاي كاهنده لگد.و اينو بدونيد كساني كه از تفنگ بادي استفاده ميكنن ديگه اونقدر قدرت دارن كه بتونن تفنگي مثل رنجر رو كنترل كنن!شايد واقعا با اسلحه خيلي كار نكردي و لگد واقعي تفنگ رو حس نكردي!براي اينكه حس كني يه اسلاگ 32 گرمي شليك كن!
راستي !اون كارشناسي كه شما خيلي قبولش داري احيانا به شما نگفته فنرش چن ساعت طول ميكشه تا ضعيف بشه؟!البته اگه تو اين مدت فنرش نشكسته باشه!
لگد و نياز به قدرت زياد براي مسلح كردن در تفنگ بادي هميشه نشونه قدرت تفنگ نيست!به نظر من گاهي اين نشونه ضعف و ايراد در طراحي اهرم و مكانيزم مسلح كننده ست.!!
در مورد ماشه كيفيت بالا فكر نميكنم نيازي به توضيح باشه خيليها طعم كيفيت بالاشو چشيدن!!!!
اگه تو رنج200 تومن و كمتر تفنگ بخوايد گاموها و كرال تركيه تو بازار هستند كه از نظر كيفيت برابر با رنجر هستن شايد گامو يه سرو گردن بالاتر هم هست و كرال همونيه كه رنجر هست البته تفنگهاي بادي چيني هم تو اين رنج پيدا ميشه مثل ايكس تي
دوستان ببينيد خاكستري جواب دادم !!!!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع