انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی رنجر 125th
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(2012-06-21 06:19 PM)miladmtb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺧﻼﺻﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ g-3 sniper 125 ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻫﯿﭽﯽ ﺍﺯﺵ ﻧﺪﯾﺪﻡ ﻭﻟﯽ ﺍﯾﻨﻮ ﻗﺒﻮﻝ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺩﻗﺘﺶ ﮐﻤﻪ ﻭﻟﯽ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺘﺶ ﻋﺎﻟﯿﻪ ﻣﺜﻼ ﺍﺭﺯﺷﻪ ﺍﯾﻨﻮ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺩﻗﺖ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻧﺮﻣﺎﻝ ۸۰۰ ﺗﻮﻣﻦ ﺑﺪﯼ ﺑﻪ ﻣﮕﻨﻮﻡ ۳۵۰ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﻪ ﻋﻘﯿﺪﻩ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﻭﻟﯽ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﮔﻪ ﮐﺴﯽ ﻗﺼﺪ ﺧﺮﯾﺪ ﺩﺍﺭﻩ ﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪ ﻧﺸﻪ ﻋﺰﯾﺰﻩ ﻣﻦ ﺍﮔﻪ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺑﻪ ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎﯼ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﮐﻪ ﻗﯿﻤﺖ ۱۲۵ ﻭ ۳۵۰ ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻣﺸﮑﻞ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﯾﻨﻪ ﭼﻮﻥ ﺍﺳﻠﺤﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﺮﮐﯿﻪ ﺑﺎ ﻟﯿﺮﻩ ﻣﺒﺎﺩﻟﻪ ﻣﯿﺸﻦ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﻗﯿﻤﺖ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻓﺮﻭﺧﺘﻪ ﻣﯿﺸﻦ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﺑﺎ ﺩﻻﺭ ﻣﺒﺎﺩﻟﻪ ﻣﯿﺸﺪﻥ ﺍﻻﻥ ۷۰۰ ﺗﻮﻣﻦ ﺑﻮﺩ ﻫﻤﻪ ﻫﻢ ﻣﯿﮕﻔﺘﻦ ﭼﻪ ﺍﺳﻠﺤﻪ ﻋﺎﻟﯿﻪ ﺣﯿﻒ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﻭ ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﻦ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﻭ ﻧﻪ ﺣﯿﻒ

دوست عزیز پست بالا کاملا نظر شخصی جنابعالی هست.اولا قیمت سلاح رنجر به هیچ عنوان در اروپا قابل قیاس با برندی مثل دیانا نیست با اینکه کیفیت رنجر صادراتی به اروپا زمین تا اسمون با ایران تفاوت داره.ثانیا واضح هست که دیانا و رنجر از لحاظ کیفی هیچ تناسبی با هم ندارند لطفا پستهای احساسی نزاریدKhansariha (8)
حالا که این تاپیک بالا اومد خیلی مشتاقم که یه گروپ خوب از این تفنگ ببینم Khansariha (8) اگر دوستان میتونند دریغ نکنند ...
ما گروپ گرفتیم اندازه یه نعلبکی تو 15-20 متر ...
تفنگ بادی ایرانی من گروپ بهتری میده Khansariha (48)
دوستان رنجر دار لطف کنن یه گروپ بزارن ثواب داره ببینیم این تفنگ رنجر که بعضی از دوستان میگن خوبه دقتش چطوره ؟؟!!!1Khansariha (8)
دوستان یکی از دوستای بنده رنجر125 اسنایپر داره من هفته قبل جمعه گفتم بیار یع گروپی بگیریم.خلاصه گروپ شدیدا افتضاحی بود.در فاصله 20 متری بدون دوربین پرت میزد.
عکساش توی گوشیع دوستمه.انشالا هر چه زودتر ازش میگیرم میزارم اینجا خدمتتون
Khansariha (8)Khansariha (8)
الان دوستم اومه بود یاهم عکسو گرفتم ازش

فاصله:18 متر
ساچمه:پرومگنوم
ساپورت:تیر اندازی با حال دراز کش
وضعیت هوا:کاملا آفتابی و بدون باد
تعداد شلیک:6
[تصویر: 111.jpg]
قضاوت با خودتون منکه اصلا نپسندیدم.یعنی دیگه بهترین شرایط تیر اندازی فراهم بود .
دیگه از این افتضاح تر نمیشه حالا این 18 متر هستش حالا شما حساب کنید تو 50 یا 60 متر چطوری میشه !!!!!!! اونجوری که تو سایت ایرگانز میگن تا 60 یا 70 متر باهاش شکار میزنن
آقا بنده فکر میکنم یه جای کار اشکال داره مثل لرزش دست یا یه همچین چیزی چون مثل تیر کمان هدف زده نه مثل اسلحه
دوست عزیز نوشته با بهترین حالت تیراندازی
با توجه به اینکه با مگسک زده خیلی هم افتضاح نیست. تاثیر مگسک رو دست کم نگیرید .از فاصله ی 18 متری این نقطه ی آبی خیلی سخت توی شکاف دیده میشه.مخصوصا وقتی تیر اول رو می زنی جای تیر باعث گمراهی دیدت میشه و خطای انسانی رو زیاد می کنه
من اگه از ده متری اینجوری می زد می گفتم افتضاح زده .
یه نگاه به این بندازید که با مگسک زده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این یکی با پرومگنوم از 13 متری با سی اف ایکس زده شده با مگسک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این یکی که با دیانا 35 که یک اسلحه نسبتا ضعیفه و باید دقت خوبی داشته باشه از 16 متری با مگسک

و این یکی

دو تا چیز دیگه رو هم باید اضافه کنیم :
شاید پرومگنوم واسه این اسلحه مناسب نیست.یا پرومگنوم هاش هدرمند بودند.باید ساچمه های سنگین تر و بهتر رو هم ببینیم
ظاهرا ساپورت مناسبی واسه شلیک نداشتند که خیلی تاثیر داره.اون هم توی این فاصله با مگسک
.سلام هادی جون
بله منم خوندم داداش ولی بازم نظرم همینه فکر میکنم یه جای کار اشکال داره چون چینی زیر تاشو منم که 50 تومن پولشو اینجوری نمیزنه
با نظر شما جناب فولاد موافقم منم فکر میکنم حداقل یکی از اشکالاتی که شما فرمودید رو داشته
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع