انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه Walther 1250 با Diana P1000 و Evanix rainstorm
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه دوستان
میشه به من کمک کنید و تفنگ Walther 1250 رو با Diana P1000 و Evanix Rainstorm یه مقایسه کنید و معایب و مازایاشون رو بگین
ممنونم از راهنمایی های خوبتون
Khansariha (8)
مزایا و معایب در قیاس با سایر برندها
والتر دومیناتور

مزایا : فوق العاده دقیق . کم استهلاک . مجهز به رگلاتور برای شات منظم . متناسب با طیف بیشتری از ساچمه ها . قیمت مناسب
معایب : از لحاظ ظاهری زیاد جذاب نیست . کپسول 300 بار که امکانات شارژش همه جا نیست . مگسک نه چندان جالب

دیانا پی 1000

مزایا : فوق العاده دقیق . فوق العاده خوشگل. کیفیت ساخت ظاهری بالا . کم استهلاک . مجهز به رگلاتور برای شات منظم .خشاب 14 تیری . متناسب با طیف بیشتری از ساچمه ها
معایب : قیمت بالا . کپسول 300 بار که باز هم همه جا امکانات شارژش نیست . اصلا سیستم مگسک نداره

در مورد رین استورم اطلاعات زیادی ندارم . دوستان یاری کنند

البته ما کی باشیم ایراد رو جنس آلمانی بذاریم
دوستان به من کمک نمی کنید؟
Khansariha (290)
دوست عزیز هدفت ،مشورت برای خرید از ایجاد این تاپیک؟به نظر من شما کمی وقت بزار وتاپیکهای اختصاصی این 3سلاح رو بخون .نکته مهم اینه که در تاپیکهای اختصاصی بحث های زیادتری دررابطه با سلاح ها میشه ودوستان با دیدگاه های متفاوت هم گاها نظر میدن واین تفاوت دیدگاهها برای شخص تیزبین ایجاد گمراهی نمیکنه ودقت تصمیم گیریشو بالا میبره .
در یک نگاه کلی والتر ودیانا مثل هم هستند.دیانا ماشه حرفه ای داره،خوشکله،خشاب14تیر داره و2ساچمه با هم لود نمیشه ولی لوله کوتاهتر داره وبه نظر من اگربیشتر قصدت شکار هست والتر خوبه واگر بیشتر قصدت هدف زنی هست دیانا.
محصولات اوانیکس بخصوص رین وبلیزارد کلا شکاری هستندمن هردوش داشتم وکاملا راضی بودم ولی تو هدف زنی ،بخصوص لانگ رنج کم میارن پیش سلاح رگلاتور دار.
عنوان تاپیک خیلی مبهمه که دوستان شرکت نمیکنند .خیلی از بحثها تکراری میشه وخیلی از بحثها مشورتی میشه که اصولا مقایسه ای نیستKhansariha (8)
(2013-10-22 12:40 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز هدفت ،مشورت برای خرید از ایجاد این تاپیک؟به نظر من شما کمی وقت بزار وتاپیکهای اختصاصی این 3سلاح رو بخون .نکته مهم اینه که در تاپیکهای اختصاصی بحث های زیادتری دررابطه با سلاح ها میشه ودوستان با دیدگاه های متفاوت هم گاها نظر میدن واین تفاوت دیدگاهها برای شخص تیزبین ایجاد گمراهی نمیکنه ودقت تصمیم گیریشو بالا میبره .
در یک نگاه کلی والتر ودیانا مثل هم هستند.دیانا ماشه حرفه ای داره،خوشکله،خشاب14تیر داره و2ساچمه با هم لود نمیشه ولی لوله کوتاهتر داره وبه نظر من اگربیشتر قصدت شکار هست والتر خوبه واگر بیشتر قصدت هدف زنی هست دیانا.
محصولات اوانیکس بخصوص رین وبلیزارد کلا شکاری هستندمن هردوش داشتم وکاملا راضی بودم ولی تو هدف زنی ،بخصوص لانگ رنج کم میارن پیش سلاح رگلاتور دار.
عنوان تاپیک خیلی مبهمه که دوستان شرکت نمیکنند .خیلی از بحثها تکراری میشه وخیلی از بحثها مشورتی میشه که اصولا مقایسه ای نیستKhansariha (8)

بله دوست عزیز
ممنون از اینکه جواب دادین
Khansariha (8)
قصدم مقایسه این سه تا سلاح باهم هست برای خرید
برای شکار میخوام و هدف زنی
یعنی دوکاره باشه اما نه هدف زنی خیلی حرفه ای
به من گفتن قدرت اوانیکس 60 ژول هست و از والتر خیلی دقیق تر و قوی تر هست
گفتن رگولاتور داشتن والتر در برابر اوانیکس خیلی مهم نیست چون 100 تا تیر که باهاش بزنی تازه قدرتش میرسه به 40 ژول که برابر با ماکسیمم قدرت والتر
اوانیکس رین که مد نظر شماست تنها25شلیک تقریبا یکنواخت داره وبعدش هرجند ژول هم که بشه اینقدر ترولانس شلیکها زیاد میشه که کسی استفاده نمیکنه .پس شما رو همون 25 شلیک اول بایست حساب کنید.در رین با ساچمه 28گرین قدرت 65ژول وبا ساچمه15گرین 50ژول هست .شما قصد شکارچی رو دارید که رو مقدارژول حساس هستید.من همه شکارهامو با ای تی 44 زدم که 42ژول قدرتش هست.البته منظور من از این حرفها این نیست که رین مناسب نیست .فاکتورهای مختلف دیگه هم اهمیت داره .
نقل قول :به من گفتن قدرت اوانیکس 60 ژول هست و از والتر خیلی دقیق تر و قوی تر هست

با عرض معذرت، این حرف مسخره ای هست. این حرفی که به شما گفتن یا جنبه تبلیغی داشته یا تخریبی. یا اینکه از این حرف های کوچه بازاری بوده که دهن به دهن چرخیده و رسیده به شما.

اوانیکس تفنگ های خوبی می سازه ولی اینکه از والتر دقیقتر باشه اون هم خیلی .... جوک محضه. والتر کیفیت ساخت بالاتری هم داره و استهلاکش کمتره.

ولی خوب در زمینه قدرت تفنگ های اوانیکس حرف های زیادی برای گفتن دارن. البته یه جمله معروف از دوستان همین تالار داریم که می گه همه چیز قدرت نیست ...
سلام و درود Khansariha (8)
خوب الحمدا.. هر چه روزها مي گذرد اين انجمن بر تجربياتش افزوده ميشه و دوستان تخصصي تر به مقوله شكار ، هدف زني و گروپگيري توجه مي كنند . قبلا براي بيشتر دوستان گزينه قدرت ملاك بود . ولي با گذشت زمان و كسب تجربه علاوه بر دقت ،‌ قدرت پايدار از آيتم هاي يك سلاح خوب هست . شما با تفنگ هاي بالاي 50 ژول كه شليك مي كنيد قدرت ساچمه در فواصل بالاي 50 متر چقدر هست ( البته منظورم برندهاي هاتسان و اوانيكس هست و كمپاني هايي در همين سطح كيفيت ) آيا نصف قدرت رو در خودش ذخيره داره ؟ درصورتي كه شما وقتي با سلاح 40ژولي مانند وايرخ 100 شليك مي كنيد بصورت چشمگيري قدرت ساچمه در فاصله هاي بالاي 50 متر حفظ ميشه . كه اين بر مي گرده به كيفيت ساخت سلاح . خوب منظورم از اين صحبت اين هست كه شما زياد روي قدرت يه تفنگ توجه نكن . ببين كدون تفتگ 1- از نظر كيفيت ساخت برتر هست 2- تعداد شليك يكنواخت در شرايط يكسان با سلاح هاي مدنظر قرار گرفته شده 3- تعداد ساچمه كه براي شليك شارژ مي شود منظور خشاب چند تيري هست 4- هر چند از نظر دقت پي سي پي ها نزديك بهم هستند ولي بالاتر از خوب خوبتر هم هست 5- پايداري قدرت در فواصل بالاي 50 متر .6- شكل ظاهري تفنگ ( كه بستگي به سلايق افراد داره ). اين ها مواردي بود كه به ذهنم رسيد . دوستان اگر موردي علاوه بر اين موارد هست عنوان نمايند . ياحق
واقعا ممنونم از این همه وقتی که گذاشتین تا راهنماییم کنین
حالا آرش جان با این مواردی که گفتین بین این سه تا تفنگ که گذاشتم کدومه این سه تا بیشتر این موارد رو دارن؟
Khansariha (8)
و البته سازگاری با ساچمه های مختلف و دقت و پایداری توی تیر اندازی توی کدومشون از همه بیشتره داداش؟
بازم ممنون
دوست من والتر بگیر این نظر منه . به مهندسی آلمانی ایمان دارم. دیانا هم خوبه ولی زیادی گرونه . باز سلیقه است خودت میدونی ولی اگه میخوای بدونی جنس آلمانی یعنی چی به امضای من نگاه کن دیانا 25 با 43 سال سن !!!! ( عکس ماله هفته قبله) Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع