انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه Walther 1250 با Diana P1000 و Evanix rainstorm
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
(2013-10-22 07:55 PM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا ممنونم از این همه وقتی که گذاشتین تا راهنماییم کنین
حالا آرش جان با این مواردی که گفتین بین این سه تا تفنگ که گذاشتم کدومه این سه تا بیشتر این موارد رو دارن؟
Khansariha (8)
و البته سازگاری با ساچمه های مختلف و دقت و پایداری توی تیر اندازی توی کدومشون از همه بیشتره داداش؟
بازم ممنون
سلام و درود Khansariha (8)
والا من در درجه اول بين اين سه تفنگ ، ديانا رو انتخاب مي كنم . درسته سيلندر 300 بار داره و امكان شارژ اون در همه شهرها ميسر نيست ولي كيفيت ساخت و مهندسي آلمان رو نميشه ناديده گرفت . ولي شما به اين بسنده نكن بيشتر تحقيق كن تا به يه نتيجه مطلوب و دلخواه برسي . كه خداي نكرده بعد از خريد جاي امّا و اگر نباشه . Khansariha (8)
چنانچه خواستيد بيشتر هزينه كنيد به غير وايرخ 100 به هيچ چيز ديگه فكر نكن . Khansariha (8)
درود آرش جان.یعنی وایرخ 100 را برای شکار توصیه می کنید!چون که دوستمان برای شکار می خواد؟شاید شرایط خرید بعدی من هم مثل این دوست عزیز باشه تو آینده (ولی عشق من هنوزهانتسمنه)‏
(2013-10-23 09:02 AM)ilamfalconry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود آرش جان.یعنی وایرخ 100 را برای شکار توصیه می کنید!چون که دوستمان برای شکار می خواد؟شاید شرایط خرید بعدی من هم مثل این دوست عزیز باشه تو آینده (ولی عشق من هنوزهانتسمنه)‏
سلام و درود به شما دوست عزيز Khansariha (8)
قبل از هر چيز از كليه عزيزان عذرخواهي مي كنم ولي به خاطر جواب سوال دوستمون اين پست رو ميزارم .

من خودم حقيقتا در درجه اول بين سه كمپاني داي ايست (مدل هانتسمن ) ، اير آرمز و وايرخ . ابتدا وايرخ رو انتخاب مي كنم البته وايرخ مدل 41 ژولي رو منظورم هست . دوست خوب و استاد عزيمون اقا مسيح با اكثر برندها كار كردند . كه بقول خودشون وايرخ رو بايد لاي پنبه نگه داشت . البته اين نظر من هست و سلايق افراد متفاوت . براي بهتر تصميم گرفتن بايد تحقيق كرد كه هر كدام تاپيك هاي خاص خودشون رو دارند . البته تصميم گيري در اين خصوص واقعا سخت هست . چون داي استيت هانتسمن يه تفنگ كاملا شكاري هست و با كيفيت . انشاا.. شرايطي داشته باشي كه محصولات اين سه كمپاني رو كنار هم داشته باشي . البته از محصولات كمپاني FX در كنارش .Khansariha (8)
با سلام، در ارتباط با دو اسلحه P1000 و وایرخ 100 معایب و محاسن و به طور کلی مقایسه انها ممکنه توضیحاتی بفرمایید..؟ بینهایت سپاسگذارمKhansariha (8)
باسلام خدمت اساتید عزیز من داخل هر تایپیک که نگاه میکنم مثلا مقایسه اوانیکس با مارادوره میبینم پای وایرخ میاد وسط همه میگن کیفیت وایرخ خیلی عالیه دقت عالی نمیدونم میخواستم دیانا 1000 بگیرم دودل شدم دوباره یعنی واقعا وایرخ اینقدر عالیه ولی من دوبی بودم فروش دیانا p1000 چند برابر وایرخ100 بود علتش سوال کردم گفت فقط مبلغ پایین تر دیانا کیفیت سوال کردم گفت دوتاشون عالی هستن اگه از 10 به وایرخ ده بدین به دیانا 9نیم باید داد ولی واقعا این همه باید اختلاف قیمت داشته باشه مثل وایرخ 80 قیافه ساده خیلم ساده مثل تفنگ چینی هست ولی کیفیت عالی ولی دیانا هم کیفیت عالی هم قیافه توپ پورفروش ترین تفنگ هست حالا شما بگین من فکر کنم اول وایرخ hw100 t fsb بعددیانا p1000 بعدم مارادور دیانا واقعا قیمت خوبه به نظرتون ارزش داره دوبرابر بدین واسه وایرخ
منم خودم موندم داخل این دوتا اسلحه کیفیت هر دو عالیه لوازم هر دو داخل بازار زیاده جز پرفوش ترین برند ها هست هم داخل ایران هم جهان من دبی بودم سوال کردم گفت کیفیت هر دو عالیه اگه از 10 به وایرخ 10 بدین دیانا 9 نیم باید داد ولی قیمت خیلی با هم فرق میکنه دیانا جدید عایه وایرخ هم خواستی بگیری فقط hw100 fsb 42j بگیر دیانا یه مدل بیشتر نیست من خودم گیچ شدم نمیدونم کدومش بخرم ولی فکر کنم واسه شکار دیانا بهتره هم پول کمتر میدی نصف وایرخ هم قطعه هاش فراون تره هم ارزونه هم شکارو میترکونه من بین 4.5 با 5.5 موندم کدومش بخرم البته فروش دیانا داخل دبی بیشتر بود من اینجارو نمیدونم
به نظر من اگر مشکل مالی ندارید و راحت میتونید وایرخ 100 را خریداری کنید پس بخرید چون به دلیل کیفیت بالای ساخت و متریال عالی یک تفنگ عمری هست ولی اگر قراره بخاطر خرید وایرخ توی تنگنا قرار بگیرید به نظر من پی هزار را بخرید چون هم دقت خیلی خوبی داره و هم کیفیت مناسب و هم تعداد شات بیشتر و هم قیمتش نسبت به قیمت جهانیش به مراتب مناسبتر از وایرخ هست.
من هردو تفنگ را داشتم و تستشون کردم.به نظر من ارزش نداره تقریبا دو برابر پول بدید و وایرخ را بخرید.
اختلاف این دو تفنگ به نظر من باید حد اکثر یک میلیون باشه.
(2013-10-23 09:02 AM)ilamfalconry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایرخ 100 برای شکار هم عالی هست
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع