انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه ویندی سیتی با رین استورم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
هردو تفنگ از نظر قدرت و دقت تقریبا در یک حد هستند. هردو ساخت شرکت اوانیکس واز بهترین مدلها های موجود در بازاره. به نظر شما کدوم بهتر است و دلیل انتخاب شما چیست ???
به نظر من که windy city اصلا خوب نیست من خودم دو تا شو سفارش دادم وقطی رسید به دستم قنداق جفتشون شکسته بود بعدش از همشهریه خودمون اقا مسیح یه گالاتیان خریدمKhansariha (219) در کل قنداق خیلی ضریفی داره که سریع میشکنه
دوست عزیز حمل ونقل بد تفنگ صرف بد بودن تفنگ نمیشه اتفاقا قنداق ویندی یکی خوشدست ترین و با کیفیت ترین قنداقها در اوانیکس هاست.
پس این دیگه بد شانسیه من بوده چون دو بار طرف برام اورد هر دو بار قنداقش توی حمل شکسته بود
Khansariha (172)
از بچه های سایت برات خریدن و اوردن یا از مغازه خریدی?
خیلی از مغازه دارها جنسهای خراب و معیوبشون رو برای مشتری میفرستن و تقسیر رو گردن باربری یا غیره... میندازن. بحث داره به انحراف میره.
از یه مغازه تو اصفهان سمسارزاده اونم خودش از جای دیگه براش اوردن اما تا در کارتن باز کردم دیدم قنداقش از وسط ترک داره بعد یکی دیگه اورد اون یکی هم قنداقش شکسته شده بود
تازه قنداق چوب گردو هم بود اما خداییش خودم ذیدم جنس چوبش خیلی ضریف و نازک بود
قنداق هیچکدوم از چوب گردو نیست
من رین داشتم و یکی از دوستان هم ویندی ورژن دو
از بحث جنس قنداق که بگذریم،قنداق تامبهول ویندی خیلی خوشدسته و مخزنش کامپوزیت شده که روی وزن و توازنش
خیلی تاثیر گذاشته،تعداد شات بالایی رو میده،مدل قدیمیش بست لوله نداشت ولی مدل جدید مخزن و لوله به هم متصل هستند
رین استورم هم که اسلحه ی بسیار خوشدستیه،کلا فرق این دو مدل به نظر من فقط شکل سلاح هاست،که در آخر بر میگرده به سلیقه.
من شخصا سلاح با مخزن بزرگ رو دوست ندارم،حس میکنم دارم نارنجک تفنگی شلیک میکنم خخخخخKhansariha (256)
این همه افراد با تجربه تو این سایت هست اونوقت همش همین بود!!!! پس اساتید و اهل فن کجا هستن?????!!!!! انتظار این همه توجه و نکات فنی رو نداشتم !!! خدایش الان دیگه میدونم از لحاظ فنی و کیفیتی کدوم بهتره!! خدایش اینقدر اطلاعات و نظرات نمیخاستم!!!!!!!???
سلام
دادا این مقایسه به چند دلیل منطقی نیست
اول اینکه چند اختلاف عمده دارن پس در یک رده نیستن شما میتونید به راحتی رین رو با بلیزارد مقایسه کنید اما با وین سیتی نه چرا چونکه؟
اولا حجم مخزن خیلی در دو مدل متفاوته و این خودش به تنهایی خیلی تفاوت ایجاد میکنه چونکه رین رو میشه با تلمبه باد کرد ولی وین سیتی رو نه و این یعنی شما حتما برای وین سیتی باید کپسول داشته باشید پس هرکی به وین سیتی فکر کنه باید حتما به کپسولم فکر کنه
دوم این اختلاف در مخزن تعداد شات وین رو بیشتر از رین میکنه و یک مزیته
در مورد خوش دست بودن سلاح وین سیتی بالانس بهتری داره اما خوب ظاهرش رو خیلی تغییر داده که ممکنه بعضی از دوستان مثل خود من خوششون نیاد
در مکانیسم و کیفیت ساخت فرقی با هم نمیکنند و این شکستگی قنداق شانس شما بوده من هرچی ویندیدم قنداقش مشکلی نداشته
درمورد قدرت هم فرق زیادی نمیکنند
در کل من خودم رین رو بیشتر میپسندم ولی هر کسی برای انتخابش دلیل خودش رو داره
در کل اگه میگفتین این مقایسرو واسه چی میخاین بهتر جواب میگرفتین اما از نظر من این مقایسه درستی نیستKhansariha (8)
مقایسه رو برای برتری یکی از اینها از نظر دقت و قدرت و کیفیت و بالانس برای خرید جهت .شکار میخام
کلا میخام بدونم کدوم از لحاظ دقت و قدرت و..... برتری داره
درضمن دوست عزیز فکر کنم بشه ویندی رو با تلمبه با کرد
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع