انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه ویندی سیتی با رین استورم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
وینرو باتلمبه باد کنی ارنولد میشه دادا حجم مخزن 500 سی سی هستش
در مورددقت هر دودر یک حد و در شکار هیچ کدوم برتری ندارند
قدرت هم یکی هستن زیاد بهش فکر نکن
کیفیت هم یکین
بالانس هم بستگی به فرد داره اما بنظر من وین بهتره
در کل انتخاب صلیقیه اما من باشم رین میخرم اما بنظرم بلیزارد تامهول از هردو بهتره وتعداد شات بیشتری نسبط به رین داره و قنداقش عالیه و جزع بهترینهاست
از لحاظ قیمتی و موجود بودن در بازار ایران بین سه تفنگ ویندی رین و بلیزارد چی???
وین سیتی یکم گرونتره اما بلیزارد و رین حدودا یه قیمتن اما بازم با توجه به قیمت میگم بلیزارد اینارو میگم چون با هر سه تا شلیک کردم و یکسالم هست که بلیزلرد دارم
دوستان تاپیک مقایسه هست نه مشاوره. من قصدم این بود که این اسلحه ها رو از نظر کیفی دقتی و مثلا دوام وثبات و بالستیک شلیکها تو فواصل مختلف , خصوصا فواصل بالای 80 متر به چالش بکشونیم تا به شفافیت و کیفیت مطلوب تری در مورد این اسلحه ها برای خرید برسیم. ولی گویا اساتید علاقه ای ندارن. واقعا جای تاسفه!!!
ببین داداش من این چیزی که شما میگی اصلاقابل قبول نیس چیزی که شما میبینی تواین سایت حاصل 3 سال تلاش شبانه روزی مدیران سایت بدون هیچ چشم داشتی وشرکت 113000نفرتوی بحثها وتاپیکهاست که این سایت امروز شده اینی که میبینی
بعدشم داداش من شما کجادیدی که یه تاپیک ایجادبشه وظرف یکروز به نتیجه دلخواه برسه
پس عجله نکنید ویه اماربازدیدسایت وتاپیکی که ایجادکردیددرامروز دقت کنید وبیشتراز این به این توجه کنید که هیچکدوم از مدیران امروزانلاین نبودن وتازه شم مگرچندنفرازدوستان این سه سلاحی روکه شمامیگین دارن وایامگرهرروزانلاین هستن که شماازشون گله میکنی برادر
شکارچی بایدصبورباشه
پس عجله نکن جون داداش
یا حقKhansariha (8)
ما نوکر همه بچه های سایت هستیم دربستKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (214)
دوست عزیز قبلا تمام این مقایسه ها انجام شده و توی سایت هست،شما اگه یکم زحمت بکشی و جستجو کنی
همرو پیدا میکنیKhansariha (256)
یک تاپیک نظر سنجی راجب محصولات اوانیکس در سایت هست شما میتونی اونو مطالعه کنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلا همرو مطالعه کردم ولی خاستم یمقدار دقیق تر این دو اسلحه باهم مقایسه بشه. همین
مکانیزم هر سه سلاح یکیه،فقط در ورژن های جدید هر سه سلاح سیستم ایندکس و خشاب عوض شده
هر سه در یک رنج قدرت و دقت هستند،فقط تعداد شات ویندی بیشتره بخاطر مخزنش
ظاهر ویندی بخاطر مخزنش متفاوته،مخزن بزرگ داره از جنس کامپوزیت،بالانسش خوبه
قنداق تامبهول هم که همشون دارن
من فقط رین قنداق تامبهول ندیدم،جنس قنداقشونم یکی(گردو نیست)،در ورژن های جدید دوستان زیاد گفتند که اسلحه ی آک قنداقش یا شکسته بوده یا ترک داشته!
در کل و به نظر من رین و بلیزارد شکاری تر هستند و ویندی برای هدف زنی مناسب تر
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع