انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: پنج تیر روسی (mosin nagant)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(2015-10-20 08:02 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی ...بدون اغراق بگم پنج تیر روسی جزو دقیق ترین تفنگهای دنیاست و از برنو و غیره بسیار برتری داره چه از لحاظ .افت کم تیر در مسافت بالا..سرعت گلوله بالا ..دقت زیاد ..فشنگ ارزان و..نه این که ما هم از این تفنگ داریم نه .این رو کسانی که استفاده کردند بهتر میدانند ..

(2015-10-20 10:31 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از توضیحات کامل .مفید آقا رضا Khansariha (8) ...فقط در مورد مقایسه نکردن و صحبت حسی و لمسی و خخخخخخخ ....من خودم شخصا دو کالیبر 308 و 7.62 روسی در اختیار دارم و به دفعات تیر اندازی برای سیبل . سنگ .حیوانات از قبیل قوچ و کل داشتم ..حرف رو یا هرگز نزدم یا اگر زدم از روی عمل و تجربه بوده نه کاغذ و نوشته و سایت خارجی و.... دیگه این مورد رو دوستان قدیمی یادشونه و در زمان شکار آزاد عکسهای شکار رو دیدن ..خخخخ ...بگذریم ...من خودم شخصا علاقه شدیدی به پنج تیر روسی دارم و چند دلیل رو هم عرض کردم که با توجه به اوضاع مملکت بهترین گزینه است و گرنه حتما میرفتیم سراغ مگنوم و ....از خصوصیات خوب این سلاح لگد کم کم صدا بودن به نسبت برنو ..لول مناسب ..فشنگ ارزان ..دقت زیاد ..سرعت زیاد افت کم و... والا دیگه از این مزایا بهتر نمیدونم چیه Khansariha (226) ......البته کالیبر 06_30 و 270 خارجی نه ایرانی از پنج تیر روسی سر هستند این شکی نیست و لی این هم کم نمیاره ..فقط تنها مشکلش نداشتن ضامن هست ..یه مقدار گلنگدنش ضعیف تر از برنو هستش
?????????????????????????????????????
با سلام :
مختار جان شما ماشالله زراد خانه دارید !!!خخخخخ
در منطقه شما ، شاید مهماتش راحت پیدا بشه ولی کسی تو تهران داشته باشه پوستش کنده است .در خیلی از مناطق مرزی ، لولش رو در صورت خرابی با لول تیربار عوض میکنند ولی از نظر قانونی مشکل آفرینه دیگه . از اونجا که فشنگش جنگی هست و برای این ساخته شده که با تیربار مثلا در 500 متری کامیون و ماشین یا در 1000 متری هلی کوپتر بزنند ، فشار خیلی بالایی داره من دیدم یه بنده خدایی مثلا داشت دوربین تنظیم میکرد ، کم مونده بود گلنگدن از جاش کنده بشه . حتی یکم عقب نشینی مختصر هم داشت و پوکه ها باد میکرد بنظر من گلنگدنش به نسبت تفنگهای دیگه یکم ضعیفه ولی یک خوبی هم داره که میشه بدون باز کردن گلنگدن و و حرکت به جلو و عقب ، سوزن خوابوند یا مسلح کرد . اگر توجه کرده باشید دو مدل پوکه مسی رنگ و برنجی رنگ داره که مسی هاش بهتره (چاشنی کوچیک ) ولی عموما از نظر وزنی ، سرگلوله ها یکدست نیستند . شما با 270 میتونید در 100 متری یا حتی 150 متری گروپ کمتر از یک اینچ هم بگیرید ولی من ندیدم کسی با 5 تیر روسی بتونه (که اون هم بیشتر مربوط به فشنگهاشه ) . البته من ندیدم شاید دوستان دیده باشند . در هر صورت نبودن لوله جایگزین ، چیزیه که باعث میشه خیلی ها ازش صرفنظر کنند درست مثل لی انفیلد .
موفق باشید
در ضمن این آقا رضا هی وسط دعوا نرخ تعیین میکنه ، میگه 8 میلی تنبل نیست !!!!!!خخخخخخ
آقا رضا هر وقت ما رو دعوت کردید به شکار در مناطق مخصوص به خودتون !!! و با سمندون دو سه تا گراز زدیم اون وقت یه فکری راجع به 8 میلی میکنیم !!!!خخخخخخخ
این علامت سوال من یعنی : مختار جان چرا قایم می کنی؟ برادر نترس ما نمیاییم بگیم تفنگتو (تفنگاتو )بده تیر بیندازیم خخخخخخ

و اما یه سوال: هر وقت صحبت از مهمات 7.62x54 وسط میاد همیشه یاد تیربار و فشار بالا و .... می افتند پس این svd ها از چی استفاده می کنند؟

خوب خط بالا مربوط به تاپیک بود و خواستیم به باقالی کاری متهم نشیم . کی گفته 8 تنبله؟ Waidmannsheil خیلی هم زرنگه میگیدنه؟ بذارید خانوم ابتکار یه خورده رحم به ما شکارچیها به خرج بده اونوقت با یه میرشکاری مهمون علاقه منداش به خصوص کامران عزیز هستیم اونم در معیت آقا سمندون 66 ساله Khansariha (219)
سلام
بحث فشنگ تیربار شده با SVD میخوام خودمو قاطی کنم

فشنگ 7/62*54 ز دار یا همون R

دو نوع چاشنی در این نوع فشنگها به کار رفته یه چاشنی ریز یکی درشت یکیشون جنس چاشنیش مس هست اون یکی برنجه

چاشنی مسی نرمتره برنج محکم تره

ما چاشنی درشت تر یا همون چاشنی مسی رو در SVD استفاده میکنیم.

چاشنی ریز یا همون برنجی به خاطر محکمی بیش از حدش نمیشه در SVD استفاده کرد واسه شلیکش باید دو بار اسلحه مسلح بشه و امکان شکستن سوزن SVD رو داره. به شخصه در میدان تیر دیدم شکسته.

اما سوزن اسلحه تیربار به خاطر فنر قوی و نوع سیستم سوزنش که بین دو قطعه قفل میشه و با استفاده از فنر ارتجاع عمل زربه زدن به چاشنی رو انجام میده راحت اون چاشنی ها رو تا مرز سوراخ کردن میزنه
ببخشید اگه جای این بحث اینجا نبودKhansariha (8)Khansariha (8)
یا علی
(2015-10-22 08:10 AM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بحث فشنگ تیربار شده با SVD میخوام خودمو قاطی کنم

فشنگ 7/62*54 ز دار یا همون R

دو نوع چاشنی در این نوع فشنگها به کار رفته یه چاشنی ریز یکی درشت یکیشون جنس چاشنیش مس هست اون یکی برنجه

چاشنی مسی نرمتره برنج محکم تره

ما چاشنی درشت تر یا همون چاشنی مسی رو در SVD استفاده میکنیم.

چاشنی ریز یا همون برنجی به خاطر محکمی بیش از حدش نمیشه در SVD استفاده کرد واسه شلیکش باید دو بار اسلحه مسلح بشه و امکان شکستن سوزن SVD رو داره. به شخصه در میدان تیر دیدم شکسته.

اما سوزن اسلحه تیربار به خاطر فنر قوی و نوع سیستم سوزنش که بین دو قطعه قفل میشه و با استفاده از فنر ارتجاع عمل زربه زدن به چاشنی رو انجام میده راحت اون چاشنی ها رو تا مرز سوراخ کردن میزنه
ببخشید اگه جای این بحث اینجا نبودKhansariha (8)Khansariha (8)
یا علی

درود ..Khansariha (48)..کاملا توضیح درست و جالبی دادید ..بله گاها بعضی اوقات باید دو بار گلنگدن کشید ولی اگه یه بار محکم جا بزنی جواب میده ...اون فشنگهای زرد رنگ چاشنی ریز ساخت کشور چین هستن ..و فشنگهای طوسی و عنابی که چاشنی پهن دارن ساخت روسیه هستن
(2015-10-22 12:18 AM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این علامت سوال من یعنی : مختار جان چرا قایم می کنی؟ برادر نترس ما نمیاییم بگیم تفنگتو (تفنگاتو )بده تیر بیندازیم خخخخخخ

و اما یه سوال: هر وقت صحبت از مهمات 7.62x54 وسط میاد همیشه یاد تیربار و فشار بالا و .... می افتند پس این svd ها از چی استفاده می کنند؟

خوب خط بالا مربوط به تاپیک بود و خواستیم به باقالی کاری متهم نشیم . کی گفته 8 تنبله؟ Waidmannsheil خیلی هم زرنگه میگیدنه؟ بذارید خانوم ابتکار یه خورده رحم به ما شکارچیها به خرج بده اونوقت با یه میرشکاری مهمون علاقه منداش به خصوص کامران عزیز هستیم اونم در معیت آقا سمندون 66 ساله Khansariha (219)

آقا رضا ما هر چی داریم متعلق به دوستانه Khansariha (219) .. خخخخخ
سلام قیمت موزین تمیز بلند یا 91/30 حدودا
چقدر هست؟ ممنون
Khansariha (8)
این لینک هم برای شناسایی مهمات 7.62 روسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم روس تیون شده یکی از دوستانم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستانKhansariha (8)
قیمت 5 تیر روس به صورت کاملا جنگی و کاملا فابریک چقدر هشت البته با خان سالم و شرایط مناسب
Khansariha (48)
Khansariha (256)
(2016-05-05 11:46 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستانKhansariha (8)
قیمت 5 تیر روس به صورت کاملا جنگی و کاملا فابریک چقدر هشت البته با خان سالم و شرایط مناسب
Khansariha (48)
Khansariha (256)

سلام.بین 10 تا12 تومن.
با سلام خوش امد به دوستمون. Khansariha (8)Khansariha (48)
من خودم یکی از کسانی بودم که به پنج تیر روسی ی حس عالی داشتم که با اشنایی با جناب حقیقی و دیگر اساتید و شلیکهاشون تا حدی نظرم برگشت. با توجه به قیمت 270 و برنو و با توجه به عقب موندن ناگانت روس در کورس تیراندازی؛؛مگر یک علاقه زیاد در کار باشه تا با این قیمت کسی ناگانت بخره.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع