انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
با سلام
بنا به تجربه سال گذشته از شرکت زوبین،اونیکسی رو که تو نمایشگاه اورده بودن مدتها بعد برا فروش تونستن بیارن.ضمنا زوبین تو نمایشگاه عرضه و فروش نداره و نشون داده به نمایشگاه تنها به عنوان نمایشگاه نگاه میکنه.
حالا باز زوبین خوبه.گل مشکی که سر ورود ساچمه های ساخت چک و اسلحه کامتا از این هفته به هفته بعد حواله داد و آخرش هم رسید به نمایشگاه امسالKhansariha (367)
saeedaria جان ، من تا حالا خرید بسیار زیادی از زوبین داشتم حرفشون دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ، مگر اینکه شرایط غیر قابل پیش بینی بوجود بیاد
مثلا 250 تا اسلحه وارد کنن بعد یه سازمانی بیاد اجازه ترخیص نده و بگه همه اینا رو بفروش به خود من ! بعد هم خودت میتونی حدس بزنی چه جوری و با چه قیمتی اونا رو به بازار میفروشه
البته من نه ویزیتورشونم نه پورسانت میگیرم ، فقط تجربه ام رو از چند تاخرید ازشون گفتم
سلام به همگی
شرکت ال جی بیشتر در زمینه سلاح تارگت زنی فعالیت داره و جز بهترینهای دنیاست به شخصه با چندین مدل فنری و pcp این شرکت کار کردم که دقت فوقلادست و بخاطر رسیدن به این دقت سرعت و انرژی رو خیلی پایین اوردن به نحویکه توی 10 متر تمام ساچمه ها روی هم میخوره و انرژی حدود 10 ژول داره من چندین روز در هفته با ال جی 400 تیرندازی میکنم که فوقلادست قیمت توی ایران بین 2500 تا 4000 میلیون وجود داره و بدرد شکار اصلا نمیخوره قنداق به چندین وضعیت قابل تغیره که مناسبه فرد بشه این کاهش انرژی باعث شده از 200 تا 100 بار حدود 150 شات یکنواخت داشته باشن و اکثرآ 4.5 هستند
اخیرن این شرکت اقدام به ساخت pcp جدید برای مصارف عمومی و شکار کرده که یک نمونش 110 هستش یکی از بچه های تیم ملی تیرندازی ایران توی سفر اخرش یکسری اطلاعات ازین تفنگ برای من گرفته بود که منم اینجا میگم البته چند درصد قابل اطمینان هستش رو نمیدونم به گفته دوستم این تفنگ حدود 30 ژول انرژی داره دیگه از سیستم نشانه روی سالنی خبری نیست دارای ماشه سه وضعیت هستش و مثل سلاح سالنی شلیک میکنه فوقلاده بیصدا دارای بالانس عالی و دقت بینظیر یه فکر کنم بخاطر ساخت عالی لول تفنگ هستش انگار رگلاتور نداره و حدود 70 شات یکنواخت رو میده و توی گروپی که گرفته بودن یه گروپ 1.5 سانتی در 50 متر داره
و اینم یه عکس از گروپ lg400 که در سالن و فاصله 20 متر ایستاده و بدون ساپورت گرفته شده که نشانه دقت تفنگ و بی دقتی منه
تعداد شلیک 6 تیر و جالبه بدونید از ساچمه ایرانی استفاده شده و با سیستم نشانه گیری سالنی
[تصویر: 61338011219568980344.jpg]
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
اون مدلی که زوبین یه ساله قرار بیاره مدل HI POWER هست نه HUNTING من خیلی وقته پی گیرشم اگه کسی خبر جدیدی داره بگه ما هم بدونیم
الان كه اين پست رو من مينويسم يك سال از پست قبلي ميگذره و بسياري از عكس ها باز نمي شن
فكر كنم شهريور نود بود كه براي خريد به شركت زوبين رفتم از آقا سيد محمد در مورد مدل ال جي هانتر سوال كردم ايشون گفتن كه قراره 3 تا بيارن و با ماشين حساب يه محاسباتي كردن و قيمت رو 3300 اعلام كردن كه البته بيراه نمي گفتن و باقيمت جهاني حدود 20 درصد فاصله داشت مدل هاي ديگه اشتاير ال جي 110 مسابقاتي و يه مدل ديگه هم شكاري هستند
مدل هاي مسابقاتي معمولا 7 الي 8 ژول هستند و زير صوت هستند( سرعت پايين باعث مي شه اثر ترانسونيك رخ نده و ساچمه از سيبل كمانه نكنه) و مدل هانتر 40 ژول اعلام شده
اون مدل ال جي 400 هم فكر كنم مال يه برند ديگه باشه (والتر)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم با ال جي 110 تارگت كار كردم و به نظر من سلاح خوبي بود با ماشه كاملا حساس و گروپ واقعا صفر
البته فكر كنم مدل هاي آنشوز و فينورك بائو و والتر از ال جي سر تر باشند.
با سلام خدمت دوستان عزیز
من این بعث را در یک سایت دیگه هم خوندم و یک سری انتقاد ها کردم که متاسفانه به مزاج آقایان خوش نیامد و بنده را از استفاده از این سایت پر از مطالب ارزنده محروم کردند البته از نوشته های این سایت متوجه شدم که اینجا واقعیت بینی بیشتر وجود داره در دقت و کیفیت اشتایر هیچ شکی نیست چون یکی از بهترین شرکت های سازنده سلاح می باشد چه شکاری که به اسلاح منلیخر نامیده میشود چه سلاح های بادی که ال جی نام دارد ولی در اون سایت که یکی از مدیران که ادعا داشت که خودش این تفنگ را داره گفته بود که این تفنگ را میشه به چند قدرت تنظیم کرد به وسیله پیچ و پکی که خود کارخانه آن را در جعبه سلاح قرار داده ولی با تحقیقاتی که من داشتم شرکت این سلاح را در 3ورژن تولید کرده که قدرت آن قابل تنظیم نیست این دوست ما ادعا کرده بود که با تفنگ 7.5ژول 5.5 در فاصله 100متر گروپ بسیار غیر قابل باوری داشته که در سایت هم عکسش هست ولی با عقل جور در نمی آمد چون تفنگ 7.5 ژولی به هیچ عنوان در فاصله 100متر دقت مناسب نداره چون دیگه قدرتی نداره حالا دوستان نظر بدهند آیا چنین چیزی شدنی هست
ولی از لحاظ ماشه که دوست خوبم در بالا به آن اشاره فرمودن بله ماشه اشتایر یکی از بهترین ماشه های حال حاضر دنیاست ولی ماشه تمام سلاح های بادی اشتایر را شرکت آنشوتز آلمان می زنه که بسیار شرکت خوب ومحصولات با کیفیتی داره و در مجموع سلاح اشتایر ال جی 110سلاح بسیار خوبی ولی برای هدف زنی در فاصله زیر 50 متر این نظر شخصصی می باشد با تشکر از خوانندگان این مطلب
با سلامKhansariha (8)
با اجاز ه ی دوستان،اولا مسایل سایت های دیگه به اینجا مر بوط نمیشه!
ثانیا اون گروپ100متری نبوده!بلکه سرتیفیکیت کارخونه ای هستش که با 7.5ژول تو 50متر بوده(خود کارخونه گروپ گرفته)
ثالثا اشتایر ال جی 100هانتر تنظیم قدرت داره!نه اینکه در سه ورژن تولید بشه!Khansariha (214)
دوست عزیز هنوز پست های تو سایت همسایه موجوده کسی نگفته 100 متر و اون 50 متره که همراه با عکس مال خود کارخونه سازنده بود که عکسشو گذاشتن در ضمن مشکل اصلی با شما در نحوه سوال پرسیدن بی ادبانتونه که ماشالله کسی نبود که بهش توهین نکنید و همچنین مسایل دیگر سایت ها رو پیش نکشید بهتره خودتونو اصلاح کنید که با یه بار قهرمانی که خدا میدونه چجوری بوده خودتونو خدای تیر اندازی و تفنگ بدونید به نظر من اخلاق خیلی مهمتره اونم موقعی که ادعای مربی گری دارید
(2013-11-26 12:31 AM)vahidarak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز
من این بعث را در یک سایت دیگه هم خوندم و یک سری انتقاد ها کردم که متاسفانه به مزاج آقایان خوش نیامد و بنده را از استفاده از این سایت پر از مطالب ارزنده محروم کردند البته از نوشته های این سایت متوجه شدم که اینجا واقعیت بینی بیشتر وجود داره در دقت و کیفیت اشتایر هیچ شکی نیست چون یکی از بهترین شرکت های سازنده سلاح می باشد چه شکاری که به اسلاح منلیخر نامیده میشود چه سلاح های بادی که ال جی نام دارد ولی در اون سایت که یکی از مدیران که ادعا داشت که خودش این تفنگ را داره گفته بود که این تفنگ را میشه به چند قدرت تنظیم کرد به وسیله پیچ و پکی که خود کارخانه آن را در جعبه سلاح قرار داده ولی با تحقیقاتی که من داشتم شرکت این سلاح را در 3ورژن تولید کرده که قدرت آن قابل تنظیم نیست این دوست ما ادعا کرده بود که با تفنگ 7.5ژول 5.5 در فاصله 100متر گروپ بسیار غیر قابل باوری داشته که در سایت هم عکسش هست ولی با عقل جور در نمی آمد چون تفنگ 7.5 ژولی به هیچ عنوان در فاصله 100متر دقت مناسب نداره چون دیگه قدرتی نداره حالا دوستان نظر بدهند آیا چنین چیزی شدنی هست
ولی از لحاظ ماشه که دوست خوبم در بالا به آن اشاره فرمودن بله ماشه اشتایر یکی از بهترین ماشه های حال حاضر دنیاست ولی ماشه تمام سلاح های بادی اشتایر را شرکت آنشوتز آلمان می زنه که بسیار شرکت خوب ومحصولات با کیفیتی داره و در مجموع سلاح اشتایر ال جی 110سلاح بسیار خوبی ولی برای هدف زنی در فاصله زیر 50 متر این نظر شخصصی می باشد با تشکر از خوانندگان این مطلب

دوست عزیز تازه وارد
چند تا نکته لازمه که به جنابعالی یاداوری کنم:
مسایل سایتهای دیگه و بحث هایی که شما در هر جا می کنید به این جا مربوط نیست.هر وقت اینجا و در این تاپیک چنین ادعایی دیدید مجازید با رعایت اخلاق و ادب به بحث بپردازید و ایرادتون رو مطرح بفرمایید.
دوم این که هرگز کسی ادعای گروپ در 100 متری با یک سلاح مسابقه ای 7.5 ژول نکرده.
سوم این که لطف کنید متن رو قبل از ارسال یه بازنگری بفرمایید تا این قدر اشتباهات نگارشی توش نباشه.
با تشکر از توجه شما بعد از این تذکر.Khansariha (8)
خوب معلوم شد دوستانی که داخل سایت همسایه هستن داخل این سایت هم هستن پس دیگه بعثی ندارم که بکنم ولی در جواب آقای رویال دوست گلم من از این قهرمانی ها زیاد دارم واحتیاجی به این که یکی مثل شما که خیلی از لحاظ علم تیراندازی بالا هستی تایید کنه شما اگر دوست دارید از دوستتون دفاع کنید دفاع کنید ولی کسی را زیر سوال نبر فکر کنم شما خیلی بی ادبانه تر جواب سوال را میدی ایمیل خودت را برام بفرست تا حکم ها ومدارکم وعکس تجهیزاتم را برات بفرستم شاید باور کنی بازم میگم تا مدیر سایت همسایه عکسش را با تفنگ اشتایر داخل سایت قرار نده برای من قابل قبول نیست من عکسم را گذاشتم ولی متاسفانه شما هر کس که عکس را تایید کرد تایپش را حذف کردید ایمیل یادت نره*************************************************
از آقای همیار انجمن هم عذر خواهی می کنم ببخشید من سواد نگارش ندارم
در جواب دوست عزیزTomcat14 به این صفحه سایت همسایه رجوع کنhttp://www.سایت همسایه.ir/printthread.php?tid=155&page=2
دوستان ببخشید نمی خواستم دیگه جواب بدم ولی دوستان باید جوابشون را میگرفتن با ارزوی موفقیت برای تمامی دوستان اهل فن عملی

در ضمن من تازه وارد نیستم تاریخ عضویت من بهمن 1390می باشد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع