انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آدرس فروشنده های اسلحه و...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام عزیزم من اراک صاحب فروشگاه دیانا هستم چرا بی دلیل حرف میزنید پشت سر دیگران.همه من میشناسند نیازی به تایید کسی ندارم ولی این کار واقعا زشته اینطور که معلومه هرچی دوست داشته باشه هرکس میگه.
اتفاقا تنها شخص خوش انصاف که تو اراک هست و قیمتهاش از بقیه فروشگاهای اراک بهتره همین فروشگاه دیاناست (قصد تبلیغ ندارم بنا به تجربه ای که از اسلحه فروشهای این منطقه دارم عرض میکنم)
دوستان عزيزي كه قصد عزيمت به گيلان از طريق اتوبان تهران-قزوين-رشت را دارند
شعبه 2 كلبه شكار واقع در مجتمع رفاهي آفتاب قبل از انشعاب اتوبان رشت از قزوين در ضلع شمالي افتتاح شد
از دوستانی که فروشگاه مجاز اسلحه و مهمات دارند کسی اینجا عضو هست؟
(2013-03-14 02:23 PM)HMAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-13 05:06 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اراک: فروشگاه دیانا میدان طالقانی پل مشتاقی مجتمع تجاری پل روبروی دبیرستان دکتر حسابی آقای گودرزی 08612787344
اراک:فروشگاه طبیعت انتهای خ محسنی تقاطع ادبجو آقای حسینی

دوستان اراکی توجه داشته باشن این فروشگاه دیانا خیلی بی انصافهKhansariha (290)
دوستان من میثم محمدی هستم واین تنها اسم کاربری هست که تو این سایت دارم(tinger)ولی متاسفانه اقای صالحی فکر کرده بوده کاربرHMARمن هستم و دویده وبه اقای گودرزی که هم رفیق چند ساله و هم فامیل بنده هستن گفته که اقای محمدی در سایت گفته که فروشگاه دیانا خیلی بی انصافه و با عث کدورت و اختلاف بین من و لکه دار شدن فامیلی ما شده.اقای صالحی که نمیدونم چند تا اسم کاربری داری این کارها از لحاظ اخلاقی خیلی منفور و زشته!
البته من از عنوان کردن مسایل شخصی در یک تاپیک عمومی و تخصصی همیشه خوداری میکنم و مخالف این کار هستم ولی باید حقیقت بر چند نفر روشن میشد.
PATRIOT شما نیستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (290)
حتی دیگر دوستان هم اون تاپیک رو یادشونه.
بهر حال گذشته ولی دیگه تکرار نشه و زشته راجب همشهری خودش اینطوری قضاوت کنه.
Khansariha (215)
(2013-04-18 10:18 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-14 02:23 PM)HMAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-13 05:06 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اراک: فروشگاه دیانا میدان طالقانی پل مشتاقی مجتمع تجاری پل روبروی دبیرستان دکتر حسابی آقای گودرزی 08612787344
اراک:فروشگاه طبیعت انتهای خ محسنی تقاطع ادبجو آقای حسینی

دوستان اراکی توجه داشته باشن این فروشگاه دیانا خیلی بی انصافهKhansariha (290)
دوستان من میثم محمدی هستم واین تنها اسم کاربری هست که تو این سایت دارم(tinger)ولی متاسفانه اقای صالحی فکر کرده بوده کاربرHMARمن هستم و دویده وبه اقای گودرزی که هم رفیق چند ساله و هم فامیل بنده هستن گفته که اقای محمدی در سایت گفته که فروشگاه دیانا خیلی بی انصافه و با عث کدورت و اختلاف بین من و لکه دار شدن فامیلی ما شده.اقای صالحی که نمیدونم چند تا اسم کاربری داری این کارها از لحاظ اخلاقی خیلی منفور و زشته!
البته من از عنوان کردن مسایل شخصی در یک تاپیک عمومی و تخصصی همیشه خوداری میکنم و مخالف این کار هستم ولی باید حقیقت بر چند نفر روشن میشد.
من نمیدونم دلیل چنین رفتار هایی از آقای صالحی چی میتونه باشه.
چند وقت پیش هم با من صحبت میکرد ومیگفت فلانی جنسش اله وبله.
به نظرم کلا باید جلوی فعالیت ایشون گرفته بشه.(نه فقط دراین سایت بلکه در دیگر سایت ها)
از بحث گناهی که با غیبت کردن نصیب انسان میشه به کنار،چطور وجدان انسان اجازه میده؟حق الناسی که بر گردن بعضی خریدار های دیگه هم دارن به کنار.
الان هم که باکاربری دیگه ای میاد میگه تو سایت های دیگه کیت شارژ برای فروش گزاشتن(که دراصل کیت های شارژ خودشه)
احتمال هم داره که hmar هم خودش باشه.
مدیران عزیز اگر قصد پاک کردن پست بنده رو داشتن اشکالی نداره اما به فکر راه چاره هم باشید.ماضرر کردیم عیبی نداره لااقل بزارید کاربرهای تازه وارد ضرر نکنن.
Khansariha (8)
فروشگاه اسلحه و مهمات غزال -- اقای حیدری
مشهد - قاسم آباد - بلوار اندیشه -بین اندیشه 23 و 25
0511-6678022
09153097122
09155194719
(2013-04-18 01:50 PM)rohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PATRIOT شما نیستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (290)
حتی دیگر دوستان هم اون تاپیک رو یادشونه.
بهر حال گذشته ولی دیگه تکرار نشه و زشته راجب همشهری خودش اینطوری قضاوت کنه.
Khansariha (215)
اقاي صالحي بس كن زشته! بله من پاتريوت هستم البته در سايت هانتر اير گان و در اين سايت هم tingerهستم!

يكي از مسايلي كه داره كم كم تبديل به يه معضل ميشه همين عضو شدن يه نفر در سايت با چندين اسم كاربري و استفاده ابزاري كردن در جهت منافع شخصي! مونه بارزش همين اقاي صالحي كه من فعلا دوتا از اسمهاشو كشف كردمwoodenوrohi كه مطمينا از دوتا بيشتره و تشخيصش هم هم خيلي اسونه!!!!! چون اين اقا فقط تو كار خريد وفروشه كافيه ارسالهاشو ببينيد كه همه محوريت خريد و فروش داره.اينجا يه سايت تخصصي هست و دوستاني ميان اينجا كه يه چيزي ياد بگيرن يا مشكلشون حل بشه براي خريد و فروش صرف" سايت pershin toolsموجود هست.اين اقاي صالحي اروم وقرار سايتهاي شكار و تيراندازي رو گرفتن .دوستان به لينك زير مراجعه كنيد قضاوت با شما!
http://www.سایت همسایه.ir/showthread.php?tid=356&page=3
دوستان عزیز با یه صلوات به این موضوع خاتمه داده بشه بهتره چون با بحث کار به جایی نمیرسه و مثل هر جامعه ای که قانونی برای حفظ نظم و احترام به بقیه داره همهگی باید به قوانین احترام بگذاریم
انشالله خودم هم بتونم مثل دوستان پایبند باشم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع