انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آدرس فروشنده های اسلحه و...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
دوستان هدف از ایجاد تاپیک فقط درست کردن آرشیوی از آدرس فروشگاههای شکار هست و خواهشا از مباحث با انصاف و یا بی انصاف و قضاوتها خودداری نمائید . متشکرم
درضمن بعدا و در آخر کار یکی از دوستان (آقا امین ) کلیه آدرسها را بصورت منظم و بر اساس استانها و شهرها زحمت بکشند و دسته بندی نمایند تا تاپیک دچار پراکندگی مطالب نگردد . ممنون میشویم . Khansariha (8)
بله حتما این کاررو خواهم کرد.
به شماره هاهم دارم زنگ میزنم اونایی که بستن یا شمارشون اشتباهه روهم ویرایش میکنم.
Khansariha (8)
سلام دوستانKhansariha (8)
[تصویر: 13644892371.jpg]
این فروشگاه درکنار محصولات صا ایران ، دوربین های شکاری با مارک های لئو پولد و بو شنل و روس و ... و چند نمونه دوربین برای تفنگ شکاری و گاها وسائلی مانند قطب نما یا لیزر پوینتر هم دارد
سلامKhansariha (8)
اینم اسلحه فروشی های تبریز:
دوتا شو دستمون تو اون لیست آورده بود شکاری فروشن،اینم یه شکاری فروش دیگه:تبریز،چای کنار مغازه لوازم شکارالمهدی(جنگی)شماره:3372636-0411
اینم بقیه ی فروشگا ها:(بادی و لوازم شنا و اسکی و...):
ولیعصر،فلکه ی بازار فروشگاه قبیله-شماره:3304975-0411
شریعتی جنوبی(چهارراه شهناز)فروشگاه حسن و مجید صور-شماره مجید صور:5553235-0411
آخر شهناز پایین تر از دانشکده ی مامایی فروشگاه الماس باختر-شماره4793451-0411
میدان ساعت،پاساژ بهارستان مغازه ایلار
به نظرم اگه امین آقا که زحمت تاپیک رو کشید، موقع جمع بندی همه پست ها رو پاک کنه و به تعداد استانها یی که آدرس داریم ، پست اختصاصی برای هر استان بزنه بهتر باشه. به هر حال بابت این تاپیک کاربردی ممنون. Khansariha (48)
فعلا منتظرم تاپیک کامل بشه وهمه آدرس ها جمع بشن بعد یک تاپیک جدا میزنم وشهر به شهر آدرس هارو گروه بندی میکنم.
باید تمام شماره ها رو تماس بگیرم وببینم درست هستن یانه.فعلا یک چهارمشون رو تست کردم.تعدادی از شماره هاهم اشتباه بودن.
به زودی جمع آوری رو شروع میکنم.
دوستانی که تو لیست اول، تفنگ فروشی های شهر خودشون رو دیدن یه زحمت بکشن چک کنن ببینن شماره ها وآدرس ها درست هست یانه.
من آدرسشون رو دیگه نمیتونم چک کنم.
Khansariha (256)
استان گلستان - بندرترکمن - بازارچه ساحلی - فروشگاه شکار دوجی - 09119701124 ،ارایه کننده تفنگ بادی ، لوازم شکار و کمپینگ ، دوربین های سلاح و شکاری
اروميه-خ باكري نرسيده به سه راه باكري لوازم شكار سليمي كيا.
اروميه-خ باكري نرسيده به فلكه خيام لوازم شكار علي طايفه.
اروميه-خ باكري نرسيده به فلكه خيام لوازم شكار نجفي.
سلام و تشکر از ایجاد این تاپیک Khansariha (8)
در لیستی که آقا پدرام زحمت کشیده و در پستهای قبل قرار داده بودند در شهر کرج متاسفانه همکارمان آقای رودنشین در ماه قبل فوت نمودند و در حال حاضر این فروشگاه تعطیل است. روحش شاد
واقعا خبر بدي شنيدم
عليرضا دوستم بود....
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع