انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی در مورد ساخت کیف برای تفنگ ساچمه زنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام به دوستان عزیز
با توجه به اینکه بیشتر تفنگهای شات گان موجود در بازار حالا چه آزاد و چه سهمیه ای بدون کاور و کیف میباشد برای همین تصمیم گرفتم یه کیف مناسب از لحاظ استقامت و زیبایی اگه در توانم باشه درست کنم از دوستان عزیز درخواست دارم اگه نظر و ایده ای برای ساخت کیف دارن منو راهنمایی کنن چون در سایت دیدم که دوستان pcp درست کردن و در تستهای انجام شده هم عالی عمل کرده حالا درست کردن یه کیف مناسب شاتگان فکر نکنم کار سختی باشه.
نظر من در مورد درست کردن کیفی هست که بیشتر شبیه کیفهای سامسونت باشه و حملو نقلش آسان تر باشه .مخصوصا ماشین
پس دوستان لطفا راهنمایی کنید که حدود تقریبی طول - عرض - ارتفاع رو به چه صورت بگیریم تا کیف جادار و شیک باشه و از چه موادی برای روکش و داخل کیف استفاده کنیم . اگه کسی تخصصی در این زمینه داره خواهشا مارو بی نصیب نذاره. من 2تا عکس در پایین میزارم به نظر طرح های مناسبی باشه.
شاید دیدی کارمون گرفت و صادر کردیمKhansariha (42)

[تصویر: 34599800203158619451.jpg]

[تصویر: 08061593919942231412.jpg]
(2013-03-01 02:21 PM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز
با توجه به اینکه بیشتر تفنگهای شات گان موجود در بازار حالا چه آزاد و چه سهمیه ای بدون کاور و کیف میباشد برای همین تصمیم گرفتم یه کیف مناسب از لحاظ استقامت و زیبایی اگه در توانم باشه درست کنم از دوستان عزیز درخواست دارم اگه نظر و ایده ای برای ساخت کیف دارن منو راهنمایی کنن چون در سایت دیدم که دوستان pcp درست کردن و در تستهای انجام شده هم عالی عمل کرده حالا درست کردن یه کیف مناسب شاتگان فکر نکنم کار سختی باشه.
نظر من در مورد درست کردن کیفی هست که بیشتر شبیه کیفهای سامسونت باشه و حملو نقلش آسان تر باشه .مخصوصا ماشین
پس دوستان لطفا راهنمایی کنید که حدود تقریبی طول - عرض - ارتفاع رو به چه صورت بگیریم تا کیف جادار و شیک باشه و از چه موادی برای روکش و داخل کیف استفاده کنیم . اگه کسی تخصصی در این زمینه داره خواهشا مارو بی نصیب نذاره. من 2تا عکس در پایین میزارم به نظر طرح های مناسبی باشه.
شاید دیدی کارمون گرفت و صادر کردیمKhansariha (42)

[تصویر: 34599800203158619451.jpg]

[تصویر: 08061593919942231412.jpg]

سلام دوست من
این مسئله یه مدت ذهن منو مشغول خودش کرده بود تو بازار زیاد گشتم که کیفی پیدا کنم که اسلحه جا بشه توش.
تنها موردی که به نظرم خوب بود کیف سامسونت سنتور اومد.قفلشم رمزدار هست
ولی از نظر استحکام باید بررسی بشه.
ولی بنا به دلایلی کلا قید ساختشو زدم و یه آماده خریدم.ایشالا این تجربه و جستجوی من تو بازار کیف و چمدون بدرد کسی بخورهKhansariha (399) Khansariha (214)
سلام دوستان
حدود یه چند ماهی از اولین پست من که بالای صفحه در مورد ساخت کیف یا جعبه برای حمل و نگهداری میگذره که شکر خدا هفته پیش کارش تموم شد که مراحل بترتیب میگم :
اول دنبال یه کیف فابریک بودم که با توجه به شکل نه چندان زیبا و قیمت حدود 250 هزار تومانی منصرف شدم و تصمیم گرفتم هر جور شده یه کیف درست کنم.
ابتدا یه تنه گردو خشک که حدود طولی 1 متر و قطر 30 سانت دادم با فلکه در نجاری برش زدن ابعاد برش 1 سانت بود که به نظر من 5 میل هم کافی بود .
از اینجا به بعد دیگه کار دوستان هست که درست کردن جعبه حدود 40 تومن دراومد.
زدن پلی استر 50 تومن و قیمت قفل رمز دار 4 تومن --قفلهای گوشه جعبه جفتی 8 تومن --دستگیره کیف هم 8 تومن و ابر داخل کیف هم که قطر 6 سانت دارد 10 تومن که با کاتر داخل ابرو خالی ردم. سر جمع حدود 100 تا 110 آّب خورد.

[تصویر: 42275006007358792342.jpg]

[تصویر: 07355591320214060189.jpg]

[تصویر: 50924768064138140606.jpg]
عالی شده
آفرین Khansariha (8)
به نظرم اگه جای چند تا فشنگ هم اون قسمتی که خالیه ( زیر لوله و جلو قنداق ) براش بزاری دیگه محشر میشه
فکر کنم دو تا ردیف پنج تایی باشه قشنگتره

در ضمن میتونی رو جعبه هم بدی عکس اردک یا چیزی تو این مایه ها برات با لیزر حک کنن
موفق باشید
خیلی قشنگKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
خیلی خیلی مبارکه احسنت به این ذوق و سلیقه
(2013-09-13 10:47 AM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
حدود یه چند ماهی از اولین پست من که بالای صفحه در مورد ساخت کیف یا جعبه برای حمل و نگهداری میگذره که شکر خدا هفته پیش کارش تموم شد که مراحل بترتیب میگم :
اول دنبال یه کیف فابریک بودم که با توجه به شکل نه چندان زیبا و قیمت حدود 250 هزار تومانی منصرف شدم و تصمیم گرفتم هر جور شده یه کیف درست کنم.
ابتدا یه تنه گردو خشک که حدود طولی 1 متر و قطر 30 سانت دادم با فلکه در نجاری برش زدن ابعاد برش 1 سانت بود که به نظر من 5 میل هم کافی بود .
زدن پلی استر 50 تومن و قیمت قفل رمز دار 4 تومن --قفلهای گوشه جعبه جفتی 8 تومن --دستگیره کیف هم 8 تومن و ابر داخل کیف هم که قطر 6 سانت دارد 10 تومن که با کاتر داخل ابرو خالی ردم. سر جمع حدود 100 تا 110 آّب خورد.

حسين آقا سليقه و پشتكار شما قابل تحسين است فقط در صورت امكان وزن جعبه را هم بفرماييد
(2013-09-13 10:47 AM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

کارت خیلی عالی شده.
فقط من مبینیم که در جعبت فضای خالی داره این طوری اگه کیف رو دستت بگیری سلاح تکون نمیخوره؟
به نظرم اگر از فوم برای روی کار استفاده میکردی بهتر بود هم هزینه کم تری برای چوب میدادی چون میرفت زیر کار و معلوم نبود هم با قفل رمز دار جالب تر میشد و از همه مهم تر کم تر جلب توجه میکرد.
دقیقا مثل یه کیف سامسونت.
گان كيس واقعا شيك و عالي شده ولي شايد تنها مشكي كه داشته باشه نسبت به گان كيسهاي فايبر فكر ميكنم اين باشه كه 1 خورده واسه حملش بايد دقت كرد چون حيف كه روي اين جعبه به اين خشگلي جاي ضربه يا خش بيوفته.
سلام دوستان عزیز
مدتیه که تو فکر ساخت یه هارد کیس برا پنج تیر هستم که با راهنمایی دوستان سری به نت برا دیدن جعبه های سنتور زدم و با یه فروشگاه اینترنتی آشنا شدم که این مدل زیر رو به قیمت مناسب ( 68 هزارتومن با هزینه ی پست ) ارائه میدادن با تماسی که داشتم ابعاد رو 95*27-10 اعلام کردن
خواستم قبل از خرید نظر شما رو بدونم
البته سایز سفارشی هم میسازن که قیمتش 20 تومنی اضافه میشه
در ضمن قصد دارم داخلش فوم بزارم و جای اسلحه رو داخل فوم قالب کنم و یه سری کارای دیگه
این هم عکس ها
[تصویر: 14054250851.jpg]

[تصویر: 14054250852.jpg]

در مورد آدرس سایت اگر کسی خواست با مدیران هماهنگ میکنم و اعلام میکنم
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع