انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهنمایی در مورد ساخت کیف برای تفنگ ساچمه زنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
قشنگه اگر بتونید عالیه منم خواستم بسازم ولی نشد !Khansariha (290)
با سلام :
اول از همه به این دوستمون تبریک میگم بابت کار به این تمیزی و زیبایی .
والا خیلی وقته من تو فکر این کار هستم ، یعنی اولین پیشنهاد رو تو نمایشگاه به دوستان دادم (برای تولید ) ولی متاسفانه هی پشت گوش افتاد تا اینکه دیدم یکی از عزیزان همین سایت بشدت دنباله این کیس میگرده که باهاش حتی صحبت هم کردم ولی متاسفانه یکسری مشکلاتی پیش اومد از جمله بیماری حاد پدرم ، که شرمنده ایندوستمون شدم و همینجا ازش عذر خواهی میکنم . این کیسی که دوستمون ساخته هم زیباست هم مقاوم ولی فکر میکنم کمی سنگین باشه ضمن اینکه لبه های تیزی داره و اگر به دست و پای آدم بخوره خیلی درد آوره . من خیلی چیز ها رو تست کردم حتی لمینیت !!!!! که اتفاقا مقاومت خوبی هم داره . اگر دوستان طالب باشند ، بعد از اجازه مدیریت سایت ، مسئله بررسی بشه و برای کسانیکه خواهانند تهیه بشه . اینطوری هزینه ها هم کمتر میشه . دوستان طرح بدن ، ضمن اینکه متریال رو هم تعیین کنند (چوب یا ام-دی -اف )ضمن اینکه اصولا فکر میکنن تا چه حدی میتونن هزینه کنند . مثلا کسی بگه اگر بناست 200 پول بدم ، خوب میرم کیس فایبر گلاس میخرم . ولی میشه کیس زیبایی تهیه کرد که نظر خودم کیس با روکش چرم طبیعیه ، یه چیز موندنی و با ارزش .
با تشکر
سلام جناب کوهنورد دقیقا منظور شما کدوم کیس هست . اونی که دوستمون تو چند تاپست اول گذاشته یا اونی که من عکسشو گذاشتم ؟
با سلام:
همه دوستان برای ما عزیزند و کارهاشون جالب . منظور بنده کیس اولی بود که دوستمون خودشون ساخته بودن . مورد پیشنهادی شما هم بسیار جالب و قابل تامله ، خصوصا قیمتش !!!!
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چند وقتیه که میخوام واسه تفنگم یه کیف بخرم ولی بعد از اینکه عکسهای دوست عزیزمون آقای فلاور رو دیدم به فکر افتادم که خودم یکی درست کنم!Khansariha (256)
ولی متاسفانه نمیدونم داخل کیف رو با چه چیزی پر کنم که محکم و ضربه گیر خوبی باشهKhansariha (290) Khansariha (226)
حالا اگر ممکنه بهم بگید که چی داخلش بزارم و توی شیراز از کجا گیر بیارمKhansariha (48)
بازم ممنون از همهKhansariha (8)Khansariha (8)
دوستان کمک Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (90)Khansariha (9)Khansariha (133)Khansariha (133)
عزیزم فوم گوشتی شماره 3 تا 5 بذار بسیار عالی جواب میده که میتونی تو مبل سازی ها پیدا کنی....معمولا تو همه شهرها میشه فوم فروشی پیدا کرد.Khansariha (8)
(2014-07-20 08:27 AM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزم فوم گوشتی شماره 3 تا 5 بذار بسیار عالی جواب میده که میتونی تو مبل سازی ها پیدا کنی....معمولا تو همه شهرها میشه فوم فروشی پیدا کرد.Khansariha (8)

مرسی داداش بابت جوابتKhansariha (8)Khansariha (8)
میخوام اگر بتونم پیدا کنم ابر شونه تخم مرغی بزارم توش این چطوره؟!
خوب جواب میده؟!
آخه دیدم توی همه ی هارد کیس های مخصوص تفنگ از این نوع ابر استفاده شدهKhansariha (226)Khansariha (48)
بازم ممنونKhansariha (8)
سلام و عرض ادب.
چند ماه پيش تو فكر ساخت يا خريد كيف براي تالون بودم كه نتيجشو ميبينيد. شايد براي ساچمه زني هم بشه از اين روش استفاده كرد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 14083717491.jpg]
من دنبال ساخت يه كيف با دوام بودم كه تو جابجايي زياد چيزيش نشه و راحت بندازمش صندوق عقب.
به همين خاطر يه كيف ساز با سرو كله زدن فراوان يه كيف برزنتي كه دورش و داخل صفحات پشت و روش ورقه هاي پلاستيكي كار شده برام ساخت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: IMG-0842.jpg]
منم با ورقه هاي فوم داخلش رو مناسب با قطعاتم شكل دادم.
البته چون بار اولم بود زياد جالب نشد. دفعه بعد خيلي تميزتر درش ميارم. كلاً حدود 110 تومن برام تموم شد.
[تصویر: 14083717492.jpg]
سلام
دوستان سوال من اینه که هر بار سلاح و بخواییم بزاریم تو این جعبه باید لوله رو باز کنیم که . این کار ضرری واس سلاح نداره؟؟؟مثلا هرز شدن و شل شدن پیچ
با تشکر
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع