انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نکات مهم در خرید PCP دست دوم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
اساتید محترم لطفا بفرمایند اگر بخواهیم یک pcp دست دوم بخریم باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم. ممنون.
هيچكس هيچ راهنمايي نمي كنه؟
با سلام .من از ارش عزیز بخاطر ایجاد این تاپیک تشکر میکنم که واقعا جاش خالی بود
یکی از مهمترین مسایل در خرید پی سی پی دست دوم چک کردن سلاح از نظر وارد امدن ضربه به مخزن سلاح است که میتواند بشدت خطر ناک باشد چطور میتوان انرا تشخیص داد اگر فرورفتگی روی ان شدید نباشد ؟ ضمن اینکه حتی اگر اثار شدید روی مخزن دیده نشود نیز ممکن است اسیب وارد شده باشد یا اصولا چه اسیبی خطر ناک تلقی میشود ؟ دوستان نظر بدهند
باید واقعا تبریک گفت به این همه حس مشارکت ... Khansariha (219) Khansariha (48)
فاکتور فروشنده همراهتون باشه.
فقط فاکتور.دیگه هیچی نمیخواد.نگران نباش.
دوست عزيز اونها بايد ثابت كنن كه شما دزدي كردي... در قانون فرض بر بي گناهيه شهروندانه. و گرنه شما تلويزيون هم مي خري ممكنه نه جعبه اش رو نگه داري و نه فاكتور فروش رو بعد از مدتي نگه داشته باشي (مخصوصا اگر گارانتي اش تموم بشه)
اگر كسي رو حين دزدي بگيرن موضوع فرق مي كنه ولي يه شهروند بدون سابقه دزدي... خيالت راحت باشه. من خودم PCP دست دوم خريدم و هيچ فاكتوري هم نداشتم طبعا. جعبه اش يه جعبه سياه ساده بود فقط.
(2013-05-06 02:45 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز لطفا بگید که آیا داشتن کارتن اسلحه ضروری هست یا نه؟
یک قبضه ای تی 44 آک هست که من میخوام بخرمش ولی کارتن نداره!سوالم اینه اگه در این گیر بازار برادران نیروی انتظامی تفنگ رو از من گرفتم چطور باید ثابت کنم تفنگ دزدی نیست!Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

اونا فقط فاکتور میخاند ، اگه فاکتور هم نداره یه مغازه دار آشنا پیدا کن یه فاکتور ازش بگیر و تمام.
رضا جان گوشی موبایل نیست که حتما" کارتون بخواد مثل اینکه اقا جون من بخواد برنوشو بفروشه سال ساخت 1309 بگن کارتونش نباشه مشگل داره نمیشه و... کارتونه تفنگ مثل کارتون گوشکوب برقیه

اصلا" مهم نیست خودتو ناراحت نکن همانطور که علی رضا جان گفت 1 فاکتور از 1 فروشنده (مغازه دار ) بگیر دیگه مشگلی نیست . Khansariha (8)
معمولا فروشنده باید فاکتور بده , یا فاکتور خرید خودش را یا یه فاکتور جور کنه.
بحث نکات خرید پی سی پی کار کرده بود برگردیم به همون مضوع یکی از نکاتی که باید در باره ی خرید تفنگ کار کرده در این زمینه بهش اشار کرد نشت مخزن یا نشت شیر هوا و استحلاک قطعات اصلی تفنگ باشه صاف شدن رزوه های مخزن قرار گرفتن تفنگ در معرض هوای گرم یا نور افتاب و ایجاد گرما باعث میشه واشر های اب بندی تفنگ تغییر حالت بدن نشتی پیدا کنن ترک بخورن این ی مشگل حاد هست این که ی تفنگ نشت هوا داشته باشه
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع