انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های خانواده کراسمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
با سلام
امروز یک نمونه دیگر از محصولات جدید ساچمه کراسمن پریمیر را میخواهم معرفی کنم البته خبر را دوست خوبمون آقای مجید رشیدی توی تلگرام برای من ارسال کردند که خودشان نیز از من خواستند من برای معرفی اقدام کنم که از این بابت ازشون تشکر میکنم Khansariha (8)
خب ساچمه جدید این خانواده از نوع هالوپوینت هست و نامش هست پیرانا (Piranha) که برگرفته از نام و شکل دندانه های یک ماهی بسیار خطرناک و مهاجم بنام پیرانا میباشد
[تصویر: s-l1600.jpg]

از نظر مشخصات وزن و غیره تماما شبیح دو مدل قبلی هالو پوینت و دیسکاوری یعنی همون وزن 14.34 گرین برای کالیبر 5.5 میباشد فقط با این تفاوت که بنظر میرسد نوع آرایش دندانه ای آن موجب شکافندگی بیشتری بر روی اجسام و مخصوصا شکار خواهد شد و با سختی که از این سرب ما قبلا سراغ داشتیم قطعا یکی از مخوفترینهای شناخته شده تاکنون در زمینه شکار خواهد بود Khansariha (256)
اطلاعات بیشتر قیمت و غیره ... در سایت کراسمن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: crosman-premier-piranha-hollowpoint-4.gif]
Piranha expansion and penetration test
[تصویر: images-11.jpg]
[تصویر: images-10.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی ایران نیومده ؟؟
سلام بر اساتید محترم.راستش من زیاد دنبال هالوپوین و دیسکاوری گشتم بازار اهواز و زیرو رو کردم اما کسی نداشت.دوستان یه فروشگاه انلاین معرفی کنن که بتونم تهیه کنم.ممنوم میشم
دوست عزیز برای تهیه دیسکاوری به همشهریتون علی اقا ALIANA-54-T06 پیام بدید براتون تهیه میکنن
ممنون برادر لطف کردی
با سلام دوستان چرا هالوپوینت تو بازار کمیاب شده؟؟؟
براید دیانا 52 چه ساچمه ای خوبه که در حد یا بالاتر از Jsb 15گرین باشه،با تشکر
سلام ميخواستم بدونم از كدام مدل اين شركت ميشه براي pistol كه تو باشگاه تير اندازي استفاده ميشه ، استفاده كرد ؟ واينكه بهترين گزينه براي pistol
چه ساچمه اي هست با چه ماركي ببخشيد اگه سوالم رو اينجا مطرح كردم تاپيك ديگه اي نتونستم پيدا كنم كه مرتبط باشه.
ميشه از دوستاني كه تجربه دارند خواهش كنم راهنماي كنين ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع